0

@Lokoo warto obejrzec?

0

@ArterkHD Hulk z Chin

0

@Lordzi przeciez na filmie pokazane jest jak wykorzystać potencjał Messiego a nie to, że jest problemem

1

@PieN nowy trener jeszcze nie wiedział, że jemu podziękuje Messi ;p

0

Szkoda czytać bo odpowiedź brzmi: NIKT

0

@-barca4ever- nie wiemy czy na smart ale zobacz hejo. tv

18

@BarcaInfo czyli 2 mln plus 10 zmiennych jeśli Inter wygra LM w przeciągu roku? :D

1

@MaTt_BarcaFan zgadzam się oczywscie, jeśli miałby pełnić rolę rezerwowego, uważam że powinniśmy obniżyć jego wynagrodzenie że względu na nową rolę w zespole ;)

27

Wielkie marki chcą Suareza: Juve, PSG, Ajax i pewnie o kilku nawet nie wiemy a my (Barcelona) oddamy go za darmo... Gdzie tu logika i skąd taki pomysł? Najpierw to powinni dopiąć transfer nowego napastnika, żeby w ogóle móc pracować nad odejściem Luisa, chociaż według mnie skoro ma odejść za darmo to lepiej go zatrzymać jako solidnego rezerwowego (obniżając mu pensję), nowy napastnik na pewno zmotywował by Luisa.

3

@tristan87 Nawet jeśli to prawda to akurat mogę to zrozumieć bo Griezmann jak narazie jest nieudanym ruchem transferowym poniewaz nikt nie znalazłam dla niego odpowiedniego miejsca na boisku, druga sprawa to fakt że priorytetem był klasyczny skrzydłowy, trzeci i ostatni argument jest taki że Griezmann odmówił Barcy gdy go bardziej potrzebowała robiąc cyrk z filmem

1

Nie było by źle jakby ten burdel przerodził się przynajmniej w taką paczkę https://www.futhead.com/20/squads/529049/

0

@BarcaInfo pozytywne informacje jeśli się sprawdza, osobiście strasznie lubię B. Silve i wolalbym go zamiast tych 100 milionów. Licze również na powrotu Thiago. Jesus, Griezmann, Dembele/Coutinho, Silva, Thiago oraz FDJ nie wyglądało by to źle

6

Sevilla już zaciera ręce na darmowy transfer Pjanicia za rok ;)

0

tak a Bartomeu ma im prezesować :D

0

@jakubkuba07 Jeśli faktycznie na rzeczy jest wymiana na Jesusa to Pep mógłby sobię zabrać Luisa na ławkę oraz Albe bo ma problem z LO

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Bartomeu i jego silna psychika


0

@BarcaInfo ochroniarze sami otworzyli żeby ludzie zrobiło z nim porządek ;p

0

@Encore to co Griezmann out?

0

@kuz prawe skrzydło a lewe to robi mu dużą różnice, z prawego schodzi sobie na lewą nogę, do tej pory grał tam Messi. To może zapytam gdzie Ty go widzisz na jakiej pozycji?

0

@konrad1661 no pewnie, że tak, klasa światowa. Pewnie De Bruyne byś brał a ma tyle samo lat.

0

@Coutinho007 Silva to idealna 10 na boisku

0

brać tego Bernardo z City, postarać się o powrót Thiago oraz kupić napadziora i może drugie miejsce w lidze będzie ;p

Pomoc: de Jong, Thiago, Bernardo
Napad: Griezmann, Lautaro?, Dembele

5

oby przekazanie pałeczki sprawdziło się również w tym przypadku
Ronaldinho > Messi > Fati

0

@Bobo25 jeśli zyskamy samego Silve to będzie dobrze.. przecież Pep nie odda swojego składu, szejki wolą sypnąć hajs a zawodnicy których mogą nam zaproponować to pewnie ktoś w stylu Garcia, Cancelo, Otamendi

0

@Encore Messi ucieka już z tonących drzwi toaletowych, które pozostały po statku, na ktorych unosił się i tak już 3 lata ;p

2

Jeśli się okaże, że Messi nie może odejść za darmo to na miejscu Barcelony zaczynałbym negocjację od nazwiska Bernardo Silvy

0

@HansLanda ile lat będziemy wierzyć w to, że oni coś tutaj jeszcze pokażą? :D

6

Jeśli odejdzie Messi to po prostu musimy znaleźć nowego gracza, który potrafi dryblować, następnie gracza, który jest kreatywny, kogoś kto potrafi rzucił piłkę na nos oraz kogoś kto potrafi wykończyć akcję, ewentualnie jeśli chcemy zastąpić go 1:1 to jeszcze speca od rzutów wolnych - phhh łatwizna! 5 nowych graczy i mamy to!

0

@DonMatteo901 jeśli odejdzie do City będę kibicował Barcy oraz City, ponieważ już teraz ich lubię ze względu na Pepa oraz kilku graczy tj. juz były zawodnik Kompany, David Silva, Yaya oraz tych którzy grają tam obecnie: Aguero, Bernardo, KDB.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?