0

@Pilka_jest_okragla nie było źle

2

@Mario96w w teorii Griezmann mógłby być 9 a Messi 10 natomiast zamieniali by się pozycjami, kiedy Antek wracał by do obrony, ale jako że jest to skomplikowane a ich relację nie są na najlepszymi poziomie wątpię. Oby Messi zaczął z nim współpracować i nie omijał go przy rozgrywaniu.

0

Nie ma opcji, żeby zmieścić w składzie Coutinho, Griezmanna, Dembele oraz Messiego. Nawet ułożenie trójki z nich żeby miało to sens będzie trudne. Najbardziej nie pasuje tutaj Coutinho bo na skrzydle daje mało pożytku, pomyśleć że nie mamy co zrobić z najdroższym zawodnikiem Barca w historii.

0

@clyde przepis poprosze!

0

Jakieś info ile podpisów pod wotum nieufności udało się zdobyć?

0

@kamilop nawet jak odejdzie to nawzajem się zablokują, sprzedać Griezmanna póki ktoś da 100 mln bo nie ma dla niego miejsca na boisku, dla Cou zresztą też ale za niego 50 będzie ciężko dostać.

2

@kamilop ja wolę aby obaj zostali ale z inną rolą niż do tej pory, Messi jako typowa 10, aby istniało prawe skrzydło oraz Luis jako joker wchodzący z ławki lub grający w przypadku kontuzji nowego zawodnika, chyba że będzie wykręcał liczby lepsze od niego.

1

Skoro za rok ma odejść za free to może warto rozważyć ofertę w wysokości 225 milionów aby stał się najdroższym w historii i pozwolić mu odejść, skoro on sam tego chce?

5

Reprezentacja Argentyny czeka

1

@vangoor wolałbym odwrotnie eh

1

@robsesh obecnie Messi powinien grać już jako 10, w tym problem, że Griezmann rownież tam czuję się najlepiej a Coutinho jako skrzydłowy w ogóle mnie nie przekonuję bo ma ograniczony drybling oraz jest wolny, więc to kolejnym gracz, ktory mógłby odnaleźć się na pozycji nr 10. Tak się kończą nieprzemyślane transfery, że nie mamy PO z prawdziwego zdarzenia, LO oraz SO nie są zabezpieczone na kolejne lata, w pomocy brak Kreatywności dlatego Messi rozgrywa co drugą piłkę, a od kiedy odszedł Ney nie mamy nikogo na lewe skrzydło kto robi wiatr, kończąc na tym że szukamy teraz na gwałt jakiegos napastnika, który pewnie będzie kosztował z 70mln a strzeli połowe tego co Luis by strzelił...

1

@Gappeq albo Redmi Note 8 Pro - chwale sobie

4

Oby otworzył im oczy tą wypowiedzią

2

@macio_944 nie, ale jak coś to szukam nowej pracy ^^

1

@BarcaInfo oj tak! ☎☎☎

9

Najlepiej jakby New York City FC wpłaciło klauzulę 700 mln za Messiego po czym wypożyczyło go do City. Nawet jakby dostali kary to co z tego jak nie zagrają w Europejskich pucharach, City miało by Messiego za darmo a my 700 mln.

1

Marzenia ściętej głowy to wynegocjowanie od City zawodników w zamian za Messiego. Brakujący napastnik - Jesus, technicznie uzdolniona bestia, która mogłam by się stać nową gwiazdą Barcelony - Bernardo Silva oraz młody wychowanek - Garcia.

Natomiast jeśli w umówię było zapisane, że Messi może po sezonie tak po prostu odejść, nie będę miał do niego żalu, niech spełnia marzenia bo jak oglądać geniusza jeszcze kilka lat to lepiej niech gra z czystą głową bez zmartwień i cieszy się piłką.

0

0

@patrykzmc2000 niby za co ($) ;p

12

@dominik127pl przez 7 z 10 lat grał poza Barcą

0

@Zoker Haaland, Camavinga, Mbappe, może powrót Hakimiego. Gdybym dołączyli do RM nie mielibyśmy czego szukać przez 10 lat w LaLiga

1

@Sysia11 śmiech na sali. Płacić mu jakby u nas grał jeszcze rok i oddać go za darmo. Jak promocja to tylko w Barcy, w Barcy, bo promocje tam rampampam

4

Za same ruchy transferowe ten zarząd powinien wylecieć, nie ma to jak oddawać jeszcze solidnych graczy za darmo nie mając za nich zastępstwa, a nawet pieniędzy na te zastępstwa... było ich sprzedać jak byli jeszcze coś warci i wprowadzać systematyczne zmiany jak z remontem samochodu a nie przypomnieć sobie jak nadaję się na złom.

1

@MesQueUnClub_87 lepiej kilka starych zostawić niż zostać bez ubrań w szafie albo chodzić w takich co się szyją ale nikt nie daje gwarancji czy coś z tego będzie

2

@BarcaInfo skoro godzi się na takie zarobki to powinien je dostać ale od nas zostając i pełniąc rolę jokera, sam mówił że potrzebny mu konkurent, na pewno wtedy by odżył i walczył o sklad

0

" Aaaaa miało być tak pięknie "

0

@cules100pro tak to widzę z ich umiejętnościami negocjacyjnymi

6

@cules100pro Barca: oferujemy 65 + Vidala
Inter: to za mało
Barca: w takim wypadku nie oddamy Vidala za darmo
Inter: Ok, zapłacimy za niego 1,5 mln + 9 mln zmiennych jeśli wygramy LM
Barca: Deal! To co z tym Lautaro?
Inter: 110 mln i jest wasz
Barca: zgoda! robić z wami interesy to przyjemność

0

Wczoraj można było śledzić samolot Jorge Messiego, ma ktoś dzisiaj może link do GPS limuzyny? :D

53

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?