0

@pele1282 brak Thiago i Leo, lol.

0

Co jak co, ale powinniśmy w tym meczu grać 1 składem, bo to jedyne realne trofeum do zdobycia po odpadnięciu drużyn z Madrytu.

0

Ten mecz pokazuje na jakim poziomie są nasi rezerwowi, kiedy nie mają na boisku kluczowych graczy. Poziom 3 ligi.

1

Eibar wygrywa z Atletico, ciekawe jak długo ;)

1

Ale ich ciśniemy w pierwszej połowie! Nie istnieje ta drużyna w podobnych, jak nie identycznych barwach do naszych. Takie pytanko mam tylko, czemu gramy w zielonych strojach dzisiaj?

0

To co za pół roku za darmo Depay, Wijnaldum, Garcia, Alaba? To jeszcze Aguero bo nie mamy 9 :D

0

Nie mamy ławki. Tylko Pjanic jest jakaś opcją ale tylko dlatego ze Busquets gra w 1 składzie. Gdyby było odwrotnie to nie było by na niej nikogo kto nie obnizy poziomu zespołu po wejściu.

0

@BarcaInfo no i okej xd

5

Ja bym im (Bilbao) sprawdził dowody i badania lekarskie. U nas w juniorach się tak robiło;p

11

Mingueza przypomina mi Bartre. Podsumowując nic z niego nie będzie. Fajny chłopak ale ma jedną wadę, nie umie grać w piłkę na światowym poziomie.

0

@DonAndrzejos żeby zobaczyć kogo woli społeczność FCBarca

1

Mbappe .

8

@MrShakira Halland

0

Halland czy Mbappe, kogo chcielibyście zobaczyć w Barcelonie zakładając, że mamy na jednego z nich pieniądze?

0

Kiedy te wybory bo bym zobaczył już tego Depaya i Garcie w Barcy.

0

@FC1899Barca hahaha dobre

6

Bosz ale my jesteśmy w dupie z Griezmannem i Coutinho. Wysokie kontrakty, pożytku zero i ciężko ich sprzedać... Gdyby to była Fifa oddał bym ich wraz z Umtitim za jednego ale jakże perspektywicznego Mbappe (niby fana Realu). Ahh taki składzik jak Fati-Mbappe-Dembele,Messi-Pedri-FDJ

3

@BarcaInfo czyli Tottenham w następnym sezonie :/

XD

0

City z Messim w składzie?

0

która domowa koszulka Barcy podoba wam się bardziej ta z sezonu 06/07 czy 16/17?

1

Atletico 0:2 Barcelona

1

Ufff dzięki Barca za 1600 ;) handi -1

0

1:0 dla Barcy ;)

0

Militao piłkarz meczu widzę hahaha oby zagrał w sobotę ;p

1

Zauważyłem, że wręcz przeciwnie w pierwszych spotkaniach

0

Eh Barca woli go oddać za darmo niż za jakieś 10 bo nikt nie da za niego 15 milionów... Tak to widze.

0

Dest zaklepany. Co dalej? Według mnie jeśli nikt nie odejdzie z klubu to nie wykonamy już żadnego ruchu transferowego.

Garcia - jego przyjście uzależnione jest aż od dwóch środkowych obrońców jakimi są Umtiti oraz Todibo.

Depay - mając w składzie Braithwaitea nie ma sensu ściągać kolejnej 9, ponieważ zawodników do rotacji w ataku jest sporo.

Lewy obrońca - Firpo mocno trzyma się stołka, a bez jego odejścia bezsensowne jest pozyskiwanie nowego gracza na tą samą pozycję mając jeszcze w obwodzie Mirande.

Konkurent do środka pola - jako, że w klubie ma pozostać Alena to on będzie 4 zawodnikiem do rotacji w środku pola. A Puig? myślę, że warto pomyśleć nad jego wypożyczeniem, jeśli w klubie ma pozostać Rafinha.

0

Dembele to nasza karta przetargowa w negocjacjach z Mbappe więc musi zostać ;p widzimy na przykładzie Coutinho że się da więc trzeba mu dać szansę tym bardziej z tym sztabem, który chociażby przygotował mu specjalne rozgrzewki przedmeczowe

3

United desperacko sztuka wzmocnienia ataku więc poniżej 100 nie ma co rozmawiać, chcą to niech romansują z Griezmannem, który nie ma dla siebie miejsca na boisku ;)

0

Biorąc pod uwagę tylko piłkarzy, "Lewy" uplasował się na 10. lokacie, ponieważ w całym zestawieniu był 20. Zawodnika Bayernu Monachium oprócz Messiego i Cristiano wyprzedzili jeszcze Neymar (6. miejsce), Mohamed Salah (9.), Paulo Dybala (10.), Eden Hazard (11.), Kylian Mbappe (15.), Erling Haaland (16.) i Paul Pogba (19.)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?