MrShakira
Dołączył/a: grudzień 2014
Rzeszów
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pele1282 brak Thiago i Leo, lol.
0
Co jak co, ale powinniśmy w tym meczu grać 1 składem, bo to jedyne realne trofeum do zdobycia po odpadnięciu drużyn z Madrytu.
0
Ten mecz pokazuje na jakim poziomie są nasi rezerwowi, kiedy nie mają na boisku kluczowych graczy. Poziom 3 ligi.
1
Eibar wygrywa z Atletico, ciekawe jak długo ;)
1
Ale ich ciśniemy w pierwszej połowie! Nie istnieje ta drużyna w podobnych, jak nie identycznych barwach do naszych. Takie pytanko mam tylko, czemu gramy w zielonych strojach dzisiaj?
0
To co za pół roku za darmo Depay, Wijnaldum, Garcia, Alaba? To jeszcze Aguero bo nie mamy 9 :D
0
Nie mamy ławki. Tylko Pjanic jest jakaś opcją ale tylko dlatego ze Busquets gra w 1 składzie. Gdyby było odwrotnie to nie było by na niej nikogo kto nie obnizy poziomu zespołu po wejściu.
0
@BarcaInfo no i okej xd
5
Ja bym im (Bilbao) sprawdził dowody i badania lekarskie. U nas w juniorach się tak robiło;p
11
Mingueza przypomina mi Bartre. Podsumowując nic z niego nie będzie. Fajny chłopak ale ma jedną wadę, nie umie grać w piłkę na światowym poziomie.
0
@DonAndrzejos żeby zobaczyć kogo woli społeczność FCBarca
1
Mbappe .
8
@MrShakira Halland
0
Halland czy Mbappe, kogo chcielibyście zobaczyć w Barcelonie zakładając, że mamy na jednego z nich pieniądze?
0
Kiedy te wybory bo bym zobaczył już tego Depaya i Garcie w Barcy.
0
@FC1899Barca hahaha dobre
6
Bosz ale my jesteśmy w dupie z Griezmannem i Coutinho. Wysokie kontrakty, pożytku zero i ciężko ich sprzedać... Gdyby to była Fifa oddał bym ich wraz z Umtitim za jednego ale jakże perspektywicznego Mbappe (niby fana Realu). Ahh taki składzik jak Fati-Mbappe-Dembele,Messi-Pedri-FDJ
3
@BarcaInfo czyli Tottenham w następnym sezonie :/
XD
0
City z Messim w składzie?
0
która domowa koszulka Barcy podoba wam się bardziej ta z sezonu 06/07 czy 16/17?
1
Atletico 0:2 Barcelona
1
Ufff dzięki Barca za 1600 ;) handi -1
0
1:0 dla Barcy ;)
0
Militao piłkarz meczu widzę hahaha oby zagrał w sobotę ;p
1
Zauważyłem, że wręcz przeciwnie w pierwszych spotkaniach
0
Eh Barca woli go oddać za darmo niż za jakieś 10 bo nikt nie da za niego 15 milionów... Tak to widze.
0
Dest zaklepany. Co dalej? Według mnie jeśli nikt nie odejdzie z klubu to nie wykonamy już żadnego ruchu transferowego.
Garcia - jego przyjście uzależnione jest aż od dwóch środkowych obrońców jakimi są Umtiti oraz Todibo.
Depay - mając w składzie Braithwaitea nie ma sensu ściągać kolejnej 9, ponieważ zawodników do rotacji w ataku jest sporo.
Lewy obrońca - Firpo mocno trzyma się stołka, a bez jego odejścia bezsensowne jest pozyskiwanie nowego gracza na tą samą pozycję mając jeszcze w obwodzie Mirande.
Konkurent do środka pola - jako, że w klubie ma pozostać Alena to on będzie 4 zawodnikiem do rotacji w środku pola. A Puig? myślę, że warto pomyśleć nad jego wypożyczeniem, jeśli w klubie ma pozostać Rafinha.
0
Dembele to nasza karta przetargowa w negocjacjach z Mbappe więc musi zostać ;p widzimy na przykładzie Coutinho że się da więc trzeba mu dać szansę tym bardziej z tym sztabem, który chociażby przygotował mu specjalne rozgrzewki przedmeczowe
3
United desperacko sztuka wzmocnienia ataku więc poniżej 100 nie ma co rozmawiać, chcą to niech romansują z Griezmannem, który nie ma dla siebie miejsca na boisku ;)
0
Biorąc pod uwagę tylko piłkarzy, "Lewy" uplasował się na 10. lokacie, ponieważ w całym zestawieniu był 20. Zawodnika Bayernu Monachium oprócz Messiego i Cristiano wyprzedzili jeszcze Neymar (6. miejsce), Mohamed Salah (9.), Paulo Dybala (10.), Eden Hazard (11.), Kylian Mbappe (15.), Erling Haaland (16.) i Paul Pogba (19.)