2

@TheMugShot Błaszczykowski w BVB

1

@TheGoldenEleven jakoś nie przekonuje mnie zestawienie liczb z liga francuska, traktuje ją jako słabszą jakościowo

0

@masq jedyny problem to zarobki 4 na świecie ;)

0

@barteq pomocnicy są od dostarczania piłek a nie Messi.. kolego obudzisz się za 3 lata jak Messi będzie grał 30 minut albo go już nie będzie, że nie ma kto piłek dostarczać?

Nie wiem co ma wspólnego wspomniany Vidal z kreatywnością, chyba walecznością. To, że ktoś te nie robi to nie znaczy, że nie trzeba dalej szukać kreatora gry.

1

@TheGoldenEleven Guardiola i "sprzedaż" Setiena ;p

3

@BarcaInfo czyszczenie szatni się przyda, ale wolałbym żeby zrobił to po raz drugi Pep ;D

8

@cat_r37 brak kreatywnych pomocników, jak można być tak ślepym i nic z tym nie robić?

2

Pierdu pierdu szkoda było czytać ;p

0

@barteq no właśnie to byłby ktoś kto w końcu nie oddałby piłki Messiemu jak inni, bo sam posiada znakomity przegląd pola, jest wychowankiem z rocznym kontraktem. Kontuzje ostatnio go omijają i jest podstawowym zawodnikiem Bayernu, gdzie taki Coutinho może o tym tylko pomarzyć.

1



Obejrzałem filmik z genialnymi zagraniami Messiego, ewidentnie widać jak pracował na Neymara i jak brakuje nie tyle co Brazylijczyka ale skrzydłowego, który ma dobrą technikę i czuję tempo, aby nie spalić. Kiedy był ktoś tam nawet pokroju Davida Villi, który nie był nie wiadomo jak szybki ale potrafił zejść na prawą nogę i uderzyć dostawał mnóstwo podań od Leo. Teraz gdzie był tam Coutinho, który robi zawody w miejscu albo Grizemann, grający przeze wszystkim lewą nogą nie zdaje to egzaminu. Wydaje mi się, że Alba dobrze rozumie Messiego ale traktujemy go jako idealnego partnera dla Leo tylko dlatego, że zastępuje mu obecnie szybkiego skrzydłowego, z którym może sklepać, a mając kogoś takiego (skrzydłowego) spokojnie moglibyśmy poradzić sobie bez Alby, np. z trochę innym stylem obrońcy niczym Alaba, który podobno chce zagrać w La Liga, a konkurencja w Realu jest duża, więc może warto się przyjrzeć i zrobić deal Thiago&Alaba do Barcy. Zrobił się trochę wywód, ale polecam filmik kto nie widział :)

4

@Messibestplayerintheworld wyłącznie 1:1 za Coutinho, ale nie wykluczając powrotu Thiago

1

@Michael24 zimny Heineken ;)

0

@BarcaInfo 100 mln i dawaj ;p w innym wypadku trzymałbym go minimum jeszcze z 3 lata na ławce

0

@barteq wymienią się za Coutinho ;p robią francuska podstawę pod transfer Mbappe, jeśli Zidane odszedłby z Realu

1

@Cou7_ley pamiętamy że jest finansowe fair play więc nie wiadomo czego od razu nie stworzą. Jak dla mnie mogą od nas kupić zbędnych graczy ;p

0

@DonAndresFCB powrót Grimaldo, Thiago oraz może Bellerina to by było coś ;) do tego Neymar oraz Lautaro i elegancko ^^

3

@Messibestplayerintheworld Tylko Grimaldo!

0

@ranger3120 haha kreatywnie ;p

0

@Avada Kedavra a kogo byś chciał zobaczyć w Barcelonie za naszą dwójkę?

1

Takie tam nierealne pomysły z rana :D Dobrze by było zobaczyć francuskie trio w Barcy Dembele-Griezmann-Mbappe ;)

4

@Dziki15 technika w każdym kraju powinna nazywać się Ronaldinho! Więc bez komentarza :D

0

@Mns21 oj tam na telefon czy też nie, zawsze wygrywa Guardiola ;p

0

Adama Traore na prawą obronę, co wy na ten pomysł? :D

1

@Divus Widziałbym Adame na pozycji prawego obrońcy. Mógłby dużo dać w starciach bark w bark oraz wygrywałby sprinty ze skrzydłowymi rywala ;)

2

@gorgota też tak stwierdziłem, że faktycznie ta 7 mu obniżyła loty, więc zmieniłem spojrzenie ;D

0

@zaba107 komplikacje na filmie d... nie używają jak za gracza za takie pieniądze. Włączmy sobie pierwszą lepszą komplikację np. Bernardo Silvy i zadajmy pytanie kto jest lepszy i jak to możliwe że kwota transferu Cou jest prawie 3x większa.. Ten zarząd to dno.

0

@BARCA_FOR_EVER grałem 3x, najwięcej 31. Poległem na Busquestie - 28 mln :D

0

@BarcaInfo Davida to u nas bym nawet zobaczył ;)

1

@domin682 Bernardo Silva ;)

0

@Encore dla niego to widzę tylko pozycje numer 9 i rywalizację o skład z Suarezem. Teraz nie ma skrzydła więc go tam dają bo szkoda, żeby siedział. Osobiście uważam, że jego wymiana za Neymara nie była by złym rozwiązaniem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?