MrShakira
Dołączył/a: grudzień 2014
Rzeszów
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@MichalZZZ jakby jego strzały nie omijały bramki jak Messi - Grizemanna to by mógł się sprawdzić ;)
0
@4drian0 dzięki ;) zakupione ;)
0
@4drian0 kupowałes coś? Jak tam się dostaje kod?
0
Kupował ktoś abonament na PlayStation na platformie eneba? Zaufana strona?
0
Ile przerwy mnie czeka przy skręconym stawie skokowym?
1
Można obecnie tylko pomarzyć o takiej intensywności i szybkości gry jak City... do tego tiki-taka i pressing. Wynik, wynikiem ale to chce się oglądać!
1
@TheNekro94 powiedzmy 65 mln + 5mln bonusu za wygranie LM? Kolega by brał czy za drogo za 31 latka?
6
Dzwonił do mnie Agüero mówił, że ma być jakąś bombą transferową w tym tygodniu ale nie chciał zdradzać szczegółów.
Bralibyście? ;)
1
@escarabajo dzięki ;)
4
Skoro pojawiało się nazwisko Aubameyanga to osobiście wolę rok starszego Aguero ☎️ miło byłoby zobaczyć go w naszych barwach ;)
0
Ten zarząd mógłby w końcu kupić kogoś na lewe skrzydło a Antek spokojnie poradziłby sobie jako 9tka
25
@Coutinho007 a ktoś myślał, że Bayern wyłoży taką kasę za Cou?
2
Messi na 9, Grizemann dalej na lewej - niespodzianka
0
@Kuczek jakaś walka o pas? Conor faworytem?
25
Jutro mecz ze średniakiem, a ja się jaram niczym byłby to jakiś ćwierćfinał LM i nie mogę się doczekać! Wystarczyło zmienić trenera i człowiek czeka na mecze ligowe odliczając minuty ;)
1
Tak sobie ironicznie myślę, ze mogli by zrobić w następnym roku Superpuchar Hiszpanii z 16 drużynami, skoro nie przeszkadza im to, że walczą o niego drużyny bez zdobytego Pucharu to niech dadzą szansę już wszystkim, którzy się utrzymali.. Nienawidzę jak ktoś tak psuje historie dla kasy...
0
Kto z wymienianej 3ki byłby najlepszym wyborem? Pochettino, Setien czy Pimienta? Kto preferuje tiki take i jest urodzonym motywatorem żyjąc przy linii bocznej?
0
Tik-tak, Tik-tak
#GraciasErnesto!
0
@KamQiX masz jakieś znajomości żeby tam prace ogarnąć albo coś polecisz? Myślę nad wyjazdem właśnie tam
0
@Kimirionum rozumiem to, ale żeby tego nie potępiać tylko dawać mu nagrodę? to był brutalny faul
1
serio Valverde z nagrodą? miałby trochę honoru i by odmówił... niezły PR arabi. TFUU!!
4
Niech zarząd bierze przykład! wyj..walili Valverde i szybko zdobyli jakiś puchar, u nas musi być podobnie :)
2
Widzicie kurła różnicę pomiędzy Valverde a Valverde?
Jeden wygrywa puchary,drugi je przegrywa :/
0
Niczym strzelił bramkarz Realu miał nogę przed linią, można tak?
14
Otwieram piwo! w końcu wyrzucili Valverde :)
1
Osobiście chce Xaviego, bo wierze, że może mu się udać, przez te pół roku nie byłby bardzo krytykowany bo przejmuje zespół po kimś, a jestem za jego kandydaturą bo on dawałby szanse Puigowi, Fatiemu :)
0
@BarcaInfo Chyba wybierają numery jeden po drugim... sytuacja niczym dzwonienie do znajomych czy pożyczą Ci tysiaka, każdy odmawia a Ty desperacko szukasz :/
0
musi być oficjalne zerowanie :D
2
Niech to czekanie się już skończy, ogłaszajcie zwolnienie tego Valverde bo chce wypić piwo świętując decyzję i się położyć ;p
3
#BenvingutXavi !