3

@MichalZZZ jakby jego strzały nie omijały bramki jak Messi - Grizemanna to by mógł się sprawdzić ;)

0

@4drian0 dzięki ;) zakupione ;)

0

@4drian0 kupowałes coś? Jak tam się dostaje kod?

0

Kupował ktoś abonament na PlayStation na platformie eneba? Zaufana strona?

0

Ile przerwy mnie czeka przy skręconym stawie skokowym?

1

Można obecnie tylko pomarzyć o takiej intensywności i szybkości gry jak City... do tego tiki-taka i pressing. Wynik, wynikiem ale to chce się oglądać!

1

@TheNekro94 powiedzmy 65 mln + 5mln bonusu za wygranie LM? Kolega by brał czy za drogo za 31 latka?

6

Dzwonił do mnie Agüero mówił, że ma być jakąś bombą transferową w tym tygodniu ale nie chciał zdradzać szczegółów.

Bralibyście? ;)

1

@escarabajo dzięki ;)

4

Skoro pojawiało się nazwisko Aubameyanga to osobiście wolę rok starszego Aguero ☎️ miło byłoby zobaczyć go w naszych barwach ;)

0

Ten zarząd mógłby w końcu kupić kogoś na lewe skrzydło a Antek spokojnie poradziłby sobie jako 9tka

25

@Coutinho007 a ktoś myślał, że Bayern wyłoży taką kasę za Cou?

2

Messi na 9, Grizemann dalej na lewej - niespodzianka

0

@Kuczek jakaś walka o pas? Conor faworytem?

25

Jutro mecz ze średniakiem, a ja się jaram niczym byłby to jakiś ćwierćfinał LM i nie mogę się doczekać! Wystarczyło zmienić trenera i człowiek czeka na mecze ligowe odliczając minuty ;)

1

Tak sobie ironicznie myślę, ze mogli by zrobić w następnym roku Superpuchar Hiszpanii z 16 drużynami, skoro nie przeszkadza im to, że walczą o niego drużyny bez zdobytego Pucharu to niech dadzą szansę już wszystkim, którzy się utrzymali.. Nienawidzę jak ktoś tak psuje historie dla kasy...

0

Kto z wymienianej 3ki byłby najlepszym wyborem? Pochettino, Setien czy Pimienta? Kto preferuje tiki take i jest urodzonym motywatorem żyjąc przy linii bocznej?

0

Tik-tak, Tik-tak
#GraciasErnesto!

0

@KamQiX masz jakieś znajomości żeby tam prace ogarnąć albo coś polecisz? Myślę nad wyjazdem właśnie tam

0

@Kimirionum rozumiem to, ale żeby tego nie potępiać tylko dawać mu nagrodę? to był brutalny faul

1

serio Valverde z nagrodą? miałby trochę honoru i by odmówił... niezły PR arabi. TFUU!!

4

Niech zarząd bierze przykład! wyj..walili Valverde i szybko zdobyli jakiś puchar, u nas musi być podobnie :)

2

Widzicie kurła różnicę pomiędzy Valverde a Valverde?
Jeden wygrywa puchary,drugi je przegrywa :/

0

Niczym strzelił bramkarz Realu miał nogę przed linią, można tak?

14

Otwieram piwo! w końcu wyrzucili Valverde :)

1

Osobiście chce Xaviego, bo wierze, że może mu się udać, przez te pół roku nie byłby bardzo krytykowany bo przejmuje zespół po kimś, a jestem za jego kandydaturą bo on dawałby szanse Puigowi, Fatiemu :)

0

@BarcaInfo Chyba wybierają numery jeden po drugim... sytuacja niczym dzwonienie do znajomych czy pożyczą Ci tysiaka, każdy odmawia a Ty desperacko szukasz :/

0

musi być oficjalne zerowanie :D

2

Niech to czekanie się już skończy, ogłaszajcie zwolnienie tego Valverde bo chce wypić piwo świętując decyzję i się położyć ;p

3

#BenvingutXavi !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?