MrShakira
Dołączył/a: grudzień 2014
Rzeszów
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Marzenie na najbliższe 7h:
Neymar w Barcelonie
Rafinha zostaje w klubie
Rakitic w Juventusie
1
@krzychu1526 Cavani ⚽
27
Sprzedać Malcoma, wypożyczyć Coutinho i Rafinhe i grać 16latkiem bo nie mamy alternatyw na ławce ... No kur^^4 brawo zarząd eh!
7
Eh no szkoda, że ten Neymar nie wróci... mogli by chociaż Valverde wyrzucić na pocieszenie
0
Jutro o 00:01 koniec okienka? ;)
1
@blaugrana1980 Neymar za Dembele i rura! Ewentualnie Semedo za Roberto ale niestety nie wiem jak dzisiaj zagrał ;)
0
Czy odpowiednik naszego Pb 95 w Niemczech to super 95? Bo nie wiem co tankować ;>
Proszę nie pisać nic nie na temat... o posiadaniu gazu itd. To nie pomaga.
0
Czy odpowiednik naszego Pb 95 w Niemczech to super 95? Bo nie wiem co tankować ;>
0
@kuz codziennie ktoś tak pisze ;d
1
@bartoszekkk @kuz to jeszcze chwilę tych nowinek -. -
0
Okienko trwa do 31go sierpnia 24:00?
1
@Mizander właśnie jestem na 5 odcinku ;) ocenie jak skończę
1
@geass zgodzę się, ale nie chodziło mi tylko o krzyczenie w sytuacji kiedy coś nie wyjdzie, również o motywowanie ;)
0
@Gregsky10 racja ale w tym przypadku to bardziej chodzi o to, że nikogo lepszego nie było na ławce kto może zagrać z przodu :p wydawało się że mamy mocną ławkę ale oddaliśmy Coutinho a Neymar raczej nie przyjdzie, a jeśli już to pewnie kosztem Dembele
22
Proszę o pozytywną wiadomość i zwolnienie Valverde bo od porażki z Liverpoolem nie mogę patrzeć na grę Barcelony, oczywiście wcześniej grali podobnie brzydko ale przynajmniej trochę skutecznie, co usypiało czujność kibiców. Po obejrzeniu wczorajszego meczu City, mogę się tylko złapać za głowę, zespół Pepa od 60 minuty stosował wysoki pressing przy wyniku 2-2 i walczył o zwycięstwo ryzykując utratę jednego punktu bo grał o wszystko i do tego bardzo pięknie, prostopadłe piłki, mnóstwo strzałów, pomysłu na stałe fragmenty gry a u nas? My przy wynikach 0-1 w plecy pressing stosujemy w 85 minucie, bo przez cały mecz wierzymy, że piłkę dostanie Messi i jakoś to będzie i budzimy się 5 minut przed końcem, że pasuje coś pobiegać bo jednak można przegrać. Valverde zmarnował już kilku graczy, którym nie dawał szans na grę trzymając ich na ławce, teraz kiedy ich nie ma, nawet nie ma kim straszyć, a tym czasem oni biegają na innych boiskach i notują dobre występy. Zero chemii i radości razem z zawodnikami, takiego Kloppa to nie da się nie lubić nawet przez jego podejście do zawodników i to jak żyje przy linii bocznej, a my gramy jakby bez trenera. Kto kiedykolwiek grał w piłkę wie, że jak trener krzyknie z boku to dostajesz dodatkowe 100% mocy i walczysz na dupie, a jak siedzi i nic nie robi to uważasz, że grasz swoje i nie musisz się bardziej strać. Tej Barcelonie brakuje nie tylko pomysłu na grę ale również jaj -.- I jak tu spać?
0
Kończyć ten mecz bo jeszcze jedna bramka i nie wejdzie mi kupon :p 1/-3,5
1
Guendouzi weź asystuj Aubameyangowi to coś się zapunktuje w FPL
0
@Kamiloza91 nie rób tak, bo ja tak robię :D
1
Stranger Things 3
Chapter One: Valverde on the bench
1
@MichalZZZ nikt z nich nie chce odchodzić z Barcelony i oby zostali, wtedy Barca nie miała by już nikogo przyszłościowego na ławce jeśli chodzi o skrzydło. Jedyny piłkarz jakiego można się pozbyć z tej trójki to Rakitić wyłącznie ze względu na swój wiek.
1
@Ghotti nie ma czasu, żeby czekać z dziadkiem Valverde nic nie zdziałamy
1
Jak nie Neymar to może chociaż starszy na Erika ten Haga?
0
@bartoszekkk trzeba liczyć Rafinhe jako 5go napastnika więc gdyby Neymar przyszedł byłby 6
0
@cubiii może mieli, może nie kto to wie co tam ustalili. Bardziej Barca go chciała włączyć w transakcję. Skoro jeszcze nie przeszedł badań to PSG może powiedzieć stop, dawać go jednak do nas ;d
5
Po co wgl ustalać możliwość wykupu jak oni by nawet 50 mln nie dali! Oddajemy za darmo dobrego grajka na jeden sezon, bezsens!
Jeśli Neymar nie przyjdzie to ten ruch jest totalną głupotą...
# ValverdeOUT ten chłop dalej nie ma pomysłu na grę
2
Jeśli nie zagra dzisiaj Coutinho to może to oznaczać, że nie chcemy ryzykować jego zdrowia bo jest kartą przetargową w transakcji Neymara
0
@Khajio mam nadzieje ze zagra bo nie chce robic transferu za -4, wole juz zeby nie grał mi bramkarz na jedno wyjdzie
0
@adrix8 zależy jeszcze czy wesele 1 czy 2 dniowe i czy idziesz sam z kimś ;)
0
@yla Rafa do ataku już teraz ;) fałszywa 9, niczym Cesc
0
@luna666moon jeszcze pokaże!!