MrShakira
Dołączył/a: grudzień 2014
Rzeszów
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SeeleyBooth ma na nich haki :D
4
A nasz Xavi nie w lesie, nie w lesie, nie w lesie
i zwolnić Valverde pomoże, pomoże, hej!
#razsiezyje #valverdeout #dymy
0
Roberto się Arnolda naoglądał bo wrzuca piły z za 16 raz za razem, szkoda tylko że mu nawet jedna nie wyszła taka jak zawodnikowi LFC
2
Poświęciłbym ten śmieszny superpuchar w tym roku i chętnie bym jutro przegrał jeśli z miejsca by wyje..rzucili tego Waldka bo jest Kiepski #eresmuymalo
0
Mają doświadczonego bramkarza, który już takie coś widział to siedzi na ławce...
0
@Hiacynk obudziłem się :D
15
Messi powinien zejść z boiska bo dzisiaj był po prostu słaby, zdarza się każdemu... a on ściąga Antka, który wracał i asekurował Albe - właśnie z tej strony padła bramka. Jeśli nie będziemy mieli trenera z jajami, który nie będzie się bał zmieniać nawet Messiego to dalej będzie taka kupa, nie wiem na co oni czekają? Kolejną kompromitacje w LM? Bo jak chłopaki z Neapolu pokażą jaja to nie będziemy wiedzieli co się dzieje -.- 0.O
0
@Gaucho z opcją wykupu byłby to ciekawy ruch
0
Widzieliście w Barcy Pogbe?
Wydaje się, że odejście zimną jest nieuniknione pytanie tylko gdzie PSG, Juve? bo chyba jednak nie Real.
0
@Munio jaka ciekawostka się za tym kryje?
6
@AnnaMarianna niczym najlepsze trio Barcy
M - masaż
S - sex
N - napój alkoholowy
2
@Danny Gaucho fajnie było by powalczyć o Eriksena, wartość rynkowa mówi sama za siebie, że warto ;) wtedy Rakitic out i wymiana 1:1
4
Wymiana 1:1 za Cancelo ;)
0
@BarcaInfo skoro taka klauzula to może by się udało go wyciągnąć za 30 mln wraz z podpisaniem jakieś umowy o wypożyczeniu zdolnych graczy do Dinamo ;) znaczy tak powinno być, ale znając zarząd Barcelony to mogą zapłacić 50 mln ;p
0
Ile za takiego Olmo trzeba by wyłożyć, więcej niż 25 mln? Pojawiały się jakieś kwoty?
0
Skąd oni mogą wiedzieć, że to będzie akurat te 180 mln :>
10
Wszystkiego najlepszego użytkownicy oraz redakcjo na nowy 2020 rok! Dziękuję za stronę, gdzie możemy się razem spotykać i dyskutować. Oby to było możliwe przez kolejne x lat!
Bawcie się dobrze wieczorem ☺️
0
@Colon Porąbani
0
Pep wracaj do domu ;-)
PS. Ten Mendy jest prze słaby :D
1
Nowy rok, czas na zmiany,
nasz Ernesto jest zwalniany.
Życie na sukces szanse daje,
Erik ten Hag trenerem zostaje.
Gra na odpowiedni poziom wraca,
na meczach pressing i ciężka praca.
Wszyscy są zdrowi i walczą o skład,
na meczach zawsze jest bramek grad.
Nie ma mocnego na Barcelonę,
która zdobywa potrójną koronę!
___
Czas więc na moje uzasadnienie,
jestem za zmianą trenera i zadania nie zmienię.
Dość kompromitacji i bólu za jego kadencji,
zero pressingu, radości z gry - po prostu chęci.
Czas na trenera z cojones, skutecznego motywatora,
który z młodego, zdolnego Ajaxu zrobił potwora.
Tęsknie za Barcą, której styl się kochało,
a na jej meczach mnóstwo bramek padało.
Jak każdy Barcelony kibic, marzę również o tym,
żeby co roku potrójna korona wędrowała do gabloty ;-)
0
@4drian0 ups :p
0
@Tuc ticket to ride, płatna ale pobierz sobie apke Aptoide i z niej pobierasz darmowe aplikacje :)
0
Ktoś znalazł jaką promocję na koszulki Barcelony z okazji El Clasico? :)
0
@Bobrowik remisik
27
Nie wiem co ten zarząd ma w głowie chcąc sprzedać Todibo i to za śmieszne 10 mln... Zaraz Umtiti się wysypie i zostaniemy bez zamiennika na tej pozycji a Francuz zapowiada się doskonale, trzeba tylko umiejętnie rotować. Z takim podejściem to co robi tutaj jeszcze Alena i Puig skoro też nie mają minut, oddać za 10 mln a co, skoro tak bardzo ich ta suma zbawi. A potem kupić inny nie wypał za 30 mln, cała FCB
0
Jakby tu był Guardiola to Puig już dawno grałby w 25% spotkań, a Coutinho stałby się najlepszą 10 na świecie
0
@NeroTFP Coutinho nie nadaje się do 2 linii? Dzisiaj 3 bramki i 2 asysty na stan do 85 minuty...
2
@Rewolucja123 lepiej mądrze stać niż głupio biegać, pamiętaj ;)
1
Taka szóstka z przodu za rok by mi pasowała
de Jong
Arthur - Coutinho
Messi - Griezmann - Neymar
A Luiz jako joker z ławki ;) jestem za przeznaczeniem kasy na powrót Neymara a nie za kupnem Martineza, który z tym trenerem będzie grał w 20% spotkań, Antek na fałszywej 9 dałby radę
1
Ale Coutinho w gazie 0.O