0

@SeeleyBooth ma na nich haki :D

4

A nasz Xavi nie w lesie, nie w lesie, nie w lesie
i zwolnić Valverde pomoże, pomoże, hej!

#razsiezyje #valverdeout #dymy

0

Roberto się Arnolda naoglądał bo wrzuca piły z za 16 raz za razem, szkoda tylko że mu nawet jedna nie wyszła taka jak zawodnikowi LFC

2

Poświęciłbym ten śmieszny superpuchar w tym roku i chętnie bym jutro przegrał jeśli z miejsca by wyje..rzucili tego Waldka bo jest Kiepski #eresmuymalo

0

Mają doświadczonego bramkarza, który już takie coś widział to siedzi na ławce...

0

@Hiacynk obudziłem się :D

15

Messi powinien zejść z boiska bo dzisiaj był po prostu słaby, zdarza się każdemu... a on ściąga Antka, który wracał i asekurował Albe - właśnie z tej strony padła bramka. Jeśli nie będziemy mieli trenera z jajami, który nie będzie się bał zmieniać nawet Messiego to dalej będzie taka kupa, nie wiem na co oni czekają? Kolejną kompromitacje w LM? Bo jak chłopaki z Neapolu pokażą jaja to nie będziemy wiedzieli co się dzieje -.- 0.O

0

@Gaucho z opcją wykupu byłby to ciekawy ruch

0

Widzieliście w Barcy Pogbe?
Wydaje się, że odejście zimną jest nieuniknione pytanie tylko gdzie PSG, Juve? bo chyba jednak nie Real.

0

@Munio jaka ciekawostka się za tym kryje?

6

@AnnaMarianna niczym najlepsze trio Barcy
M - masaż
S - sex
N - napój alkoholowy

2

@Danny Gaucho fajnie było by powalczyć o Eriksena, wartość rynkowa mówi sama za siebie, że warto ;) wtedy Rakitic out i wymiana 1:1

4

Wymiana 1:1 za Cancelo ;)

0

@BarcaInfo skoro taka klauzula to może by się udało go wyciągnąć za 30 mln wraz z podpisaniem jakieś umowy o wypożyczeniu zdolnych graczy do Dinamo ;) znaczy tak powinno być, ale znając zarząd Barcelony to mogą zapłacić 50 mln ;p

0

Ile za takiego Olmo trzeba by wyłożyć, więcej niż 25 mln? Pojawiały się jakieś kwoty?

0

Skąd oni mogą wiedzieć, że to będzie akurat te 180 mln :>

10

Wszystkiego najlepszego użytkownicy oraz redakcjo na nowy 2020 rok! Dziękuję za stronę, gdzie możemy się razem spotykać i dyskutować. Oby to było możliwe przez kolejne x lat!
Bawcie się dobrze wieczorem ☺️

0

@Colon Porąbani

0

Pep wracaj do domu ;-)


PS. Ten Mendy jest prze słaby :D

1

Nowy rok, czas na zmiany,
nasz Ernesto jest zwalniany.
Życie na sukces szanse daje,
Erik ten Hag trenerem zostaje.
Gra na odpowiedni poziom wraca,
na meczach pressing i ciężka praca.
Wszyscy są zdrowi i walczą o skład,
na meczach zawsze jest bramek grad.
Nie ma mocnego na Barcelonę,
która zdobywa potrójną koronę!
___
Czas więc na moje uzasadnienie,
jestem za zmianą trenera i zadania nie zmienię.
Dość kompromitacji i bólu za jego kadencji,
zero pressingu, radości z gry - po prostu chęci.
Czas na trenera z cojones, skutecznego motywatora,
który z młodego, zdolnego Ajaxu zrobił potwora.
Tęsknie za Barcą, której styl się kochało,
a na jej meczach mnóstwo bramek padało.
Jak każdy Barcelony kibic, marzę również o tym,
żeby co roku potrójna korona wędrowała do gabloty ;-)

0

@4drian0 ups :p

0

@Tuc ticket to ride, płatna ale pobierz sobie apke Aptoide i z niej pobierasz darmowe aplikacje :)

0

Ktoś znalazł jaką promocję na koszulki Barcelony z okazji El Clasico? :)

0

@Bobrowik remisik

27

Nie wiem co ten zarząd ma w głowie chcąc sprzedać Todibo i to za śmieszne 10 mln... Zaraz Umtiti się wysypie i zostaniemy bez zamiennika na tej pozycji a Francuz zapowiada się doskonale, trzeba tylko umiejętnie rotować. Z takim podejściem to co robi tutaj jeszcze Alena i Puig skoro też nie mają minut, oddać za 10 mln a co, skoro tak bardzo ich ta suma zbawi. A potem kupić inny nie wypał za 30 mln, cała FCB

0

Jakby tu był Guardiola to Puig już dawno grałby w 25% spotkań, a Coutinho stałby się najlepszą 10 na świecie

0

@NeroTFP Coutinho nie nadaje się do 2 linii? Dzisiaj 3 bramki i 2 asysty na stan do 85 minuty...

2

@Rewolucja123 lepiej mądrze stać niż głupio biegać, pamiętaj ;)

1

Taka szóstka z przodu za rok by mi pasowała

de Jong
Arthur - Coutinho
Messi - Griezmann - Neymar

A Luiz jako joker z ławki ;) jestem za przeznaczeniem kasy na powrót Neymara a nie za kupnem Martineza, który z tym trenerem będzie grał w 20% spotkań, Antek na fałszywej 9 dałby radę

1

Ale Coutinho w gazie 0.O

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?