MrShakira
Dołączył/a: grudzień 2014
Rzeszów
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@damianex10 haha, łobuzy! Muszą napisać swoje ;p
5
Oby jutro zagrał Rafinha, mega lubię chłopaka! ;)
Tak wiem że 99% z was chce żeby odszedł z klubu nie musicie pisać tego w komentarzach, wiem że macie inne zdanie ;)
0
@Kuczek u mnie to samo! 100 mln Bayern zapłacił za Coutinho ;)
0
Czy ma ktoś może jakąś stronę, na której znajdę całe spotkanie Barca - Napoli? Najlepiej z polskim komentarzem bo po angielsku to pewnie znajdę ;)
1
@VamosRakieta wisienką na torcie w obecnej sytuacji, było by publiczne ogłoszenie Neymara, że chciałby jeszcze kiedyś zagrać w barwach Barcelony ^^
2
@BarcaInfo za rok niby klauzula 170 mln, Suarez będzie o rok starszy, więc zwolni się jedno miejsce. To nie jest zła opcja transferu za rok, ale pewnie Perez wtedy będzie bardziej chętny na taki transfer, tym bardziej ze może już nie być tam ZZ bo coś czuje, że sezon mu nie wyjdzie ;D
2
Ciekawie będzie z tą sytuacją Neymara. Osobiście uważam, że Real nie włączy w walkę o piłkarza, ze względu na różnicę charakterów z ZZ, mocno obsadzoną pozycję lewej strony oraz ujemny bilans finansowy w tym okienku. Barcelona za pewne może złożyć ofertę wypożyczenia z obowiązkowym wykupem lub włączenie w operacje Coutinho i Rakiticia. Jeśli PSG nie zgodzi się na warunki Barcelony, która nie musi przeprowadzać tego transferu ze względu na kompletną kadrę to w ich szeregach zostanie zgniłe jabłko z ogromną pensją. Wydawać by się mogło, że to PSG rozdaje karty ale ich sytuacja wcale nie jest taka kolorowa, tym bardziej ze zgodzili się na negocjację, czyli uważają, że jest życie bez Neymara i może lepiej będzie się go pozbyć ;>
0
@Burza_Barca jak zagra Messi to spadnie, nie ma powodu, żeby rosnąć
1
Ciągle czekam na ruch Neymara, Barcelona powinna tego wymagać, żeby powiedział że żałuję i chce wrócić, wtedy nastawienie kibiców mogło by nieco się zmienić. W innym wypadku będzie to oznaczało, że chce odejść gdziekolwiek i wcale nie traktuje naszego klubu poważnie, otwierając furtkę Realowi -.-
0
@Cruijff10 z 7 też źle by nie wyglądał
3
@SeeleyBooth dawaj piwo ;d
2
@SeeleyBooth kajaK
0
@Skaramuczi pozbywamy i kupujemy kogoś innego ;) może ten Dybala skoro jego cena to 60 mln, na ławkę spoko opcja :)
1
@sidzej MGN lub 4 z przodu
0
@SeeleyBooth może PSG zrobi jeszcze jakieś ruchy transferowe, jeśli zyskali by Cou, Rakiticia, wykupili Dybalę oraz kupili kogoś na bramkę i boki obrony to też by byli mocni
0
@Barca4_ever było ☎️☎️☎️☎️☎️
2
@bartoszdominik świętuje powrót ;p
0
@Elnuum @SeeleyBooth Jeśli z boiska zszedłby Suarez oraz Griezmann to Rafinha na ławce jako zawodnik na pozycję napastnika byłby okej! Życzę mu zdrowia i mam nadzieje, że już szpital ma za sobą ;)
1
Taka kadra 22 zawodników była by bardzo mocna! (Zakładając transfer Neymara)
BR: ter Stegen / Neto
LO: Alba / Firpo
LŚO: Umtiti / Lenglet
PŚO: Pique / Todibo
PO: Semedo / Wague
ŚPD: de Jong / Busquets
ŚP: Vidal / Roberto
ŚPO: Arthur / Alena
LS: Neymar / Griezmann
N: Suarez / Rafinha
PS: Messi / Dembele
Do tego jest jeszcze Puig, który może zostać wypożyczony lub być 23 zawodnikiem, jeśli dostawałby swoje minuty ;)
Oczywiście, zakładam że gralibyśmy systemem 4-2-3-1 więc to, że ktoś został wymieniony jako drugi, to nie znaczy, że nie będzie on grał w pierwszym składzie, np. Griezmann (tak po prostu jest przejrzyście)
0
@kenneth99 a co tu robi Romek Kołtoń?
0
@qbsonFCBarca no to Barca powinna powiedzieć, my też czekamy na waszą decyzję ale tylko 24h, jeśli chcą pogrywać to grajmy tak samo ;)
0
@Bartek22 no tego jeszcze do końca nie wiemy czy pasuje, ale na pierwszy rzut oka tak się wydaje ;)
0
@Bartek22 może i tak, ale skoro mamy de Jonga to mamy już jednego pewniaka i rotację przy drugiej pozycji, skoro o transferze Buskiego nie ma mowy to sprzedaż najstarszego z pozostałych wydaje się być najlepszą opcją, nie mówię o Vidalu bo dobrze jest mieć jednego takiego przecinaka skoro dużo na nim nie zyskamy
1
Cou + Rakieta za Neymara to dobry deal finansowo i ruch zwalniający miejsce w pomocy jeśli Barca miała by grać systemem 4231 z dwójką pomocników
0
@seneridex po presezonie traktuje go bardziej jako zmiennika Suareza i bycie fałszywą 9 niż pomocnika
0
@seneridex odejdzie za rok za darmo to niech powalczy z resztą o tą Ligę Mistrzów ;) może akurat dostanie minuty i się pokaże z dobrej strony i zaproponują mu nowy kontrakt ;)
0
Mnie cieszy ta wiadomość ;) Jeśli nie będzie już w tym okienku kolejnych transferów do naszego klubu to jestem za jego pozostaniem ;)
0
@Suzu albo cały jakby ktoś miał z PL ;)
0
@Fabik87 mógłby tego Coutinho dać za Roberto, chyba że będzie transfer out to lepiej nie ryzykować
2
Wypowiedziałby się ten Neymar czy chce odejść czy się dobrze czuje w tym PSG. Już mam dość tych plotek mediów przez miesiąc o tym samym, a nic nowego się nie dzieje, tylko zmyślają nowe oferty oraz konkurentów Barcy w walce o Brazylijczyka. Czemu nie ma prawa zabraniającego pisanie plotek -.- Dzisiaj wszystkie pismaki piszą już o Realu a nie Barcelonie... co jak co ale gdyby tak zrobił byłby dla mnie jeszcze gorszy niż Figo zdradzając nas dwukrotnie :/