0

@LuisSalvano Za Coutinho to mi się wydaje, że nikt nawet 100 nie da, dla mnie miał gorszy sezon niż Malcom chociaż grał 10 razy mniej od Cou

0

@Suzu choćby z tego powodu, że jest graczem Barcelony i to nie jego wina, że nie grał i nie mógł pokazać na co go stać. Będzie tak samo jak z Paco sprzedadzą za 40 mln a za sezon będzie warty 80

0

0

@Cule92 jeśli klub nie planuje już innych transferów niż lewego obrońcy to mogli by go wypożyczyć i zwiększyć jego wartość :/

0

Jak sprzedadzą Malcoma za te 39 mln to nie wiem jak chcą uzbierać na transfer Neymara, sprzedając jak zwykle za pół darmo :/ Po co w ogóle było go kupować, żeby teraz sprzedać taniej niż się kupiło...
Juwentus za zawodnika, któremu się kończy kontrakt (Kean) inkasuje 40 mln a my nawet tyle nie potrafimy, jak zwykle przepłacają za zawodników a sprzedają za bezcen

24

Jeśli Rafa, Cou i Rakieta odejdą to powinien przejść do pierwszej drużyny

1

@Kamiloza91 może jakiś wąsik w tym sezonie :D

1

Sprzedaż Malcoma za mniej niż 50mln będzie porażką zarządu

1

Czy wie ktoś gdzie dostanę cały dzisiejszy wyścig F1? Najlepiej z PL komentarzem ale nie koniecznie ;)

0

Jest jakaś strona gdzie można obejrzeć cały mecz Barcelony z Kobe? Poratuje ktoś? ;)

4

@Veb1233 dobrych lekarzy mamy i trenerów do przygotowania ;p

0

KAPITALNIE!

4

I połowa +/-

+
+ Riqui Puig - dobre, kreatywne zagrania,
+ Antoine Griezmann - ogólnie wygląda jakby grał u nas od dawna, brawo!
+ momenty z małą gierką pod polem karnym rywala, oby częściej,
+ koszulki na zawodnikach wyglądają przyzwoicie, ale osobiście nie kupuje,

-
- Ousmane Dembélé - ogólnie całokształt, ale dla tych którzy nie oglądają to dwa razy za długo prowadzi piłkę, podaje o dwa razy za późno i do tego bardzo niechlujnie,
- Sergio Busquets - straty w niskiej strefie (gol po jego błędzie),
- Oriol Busquets - decyzja Valverde o postawieniu go na prawej obronie :o no halo... na ławce jest Semedo więc nie róbmy z SPD kolejnego Sergi Roberto,
- wynik...

Co do CFC to będą mieć pożytek z Christiana Pulisica +

1

@Katalonczyk1995 o kurde hahaha rozwaliło mnie ;p

1

@Gaucho czemu najdalej do Władysławowa? ;)

0

@Krzychuuuu14 Barcelona jak kupi za 25 to sprzeda za 20 po dobrym sezonie

0

Gdzie obejrzę Real? Jakiś link albo stacja? :)

0

@Rewolucja123 o 9 dopiero? ;p

2

@BigShaq moje marzenie od kilku lat, piłkarz mega uniwersalny obsadziłby kilka pozycji! Zamiennik Alby na LO bo przy takiej współpracy z Messim raczej go nie wygryzie, 4 stoper jeśli Todibo zostałby wypożyczony żeby więcej grać, skrzydełko z defensywką przy 442 stosowanym czasem w tym sezonie oraz każda pozycja w środku pola 6,8 czy 10.

1

AS jak to AS dużo plotek, ale piszą o oczekiwanych 80 mln za Isco, aby go sprzedać. Jeśli nie udało by się z Neymarem to fajna opcja do pomocy tyle, że raczej Real nam nikogo nie odda woląc sprzedać go komuś innemu taniej ;p co jak co ale myślę, że Isco grający regularnie potrafi wyjść na wysoki poziom ;)

1

@Grubson06 Oferta jest nawet za dobra!

2

@przroman powodzonka w wyjściu z tego stanu ;) pamiętaj, że to wszystko ma sens, przynajmniej po to, żeby tu czasem z nami podyskutować i wnieść swoje wartościowe pięć groszy ;)

0

W tym sezonie tym bardziej nie ma szans na regularną grę, 60 milionów wydaje się rozsądną kwota

0

Alves w City, czyli Cancelo do nas? ⚽

0

@dzagos u mnie dokładny wynik USA 3:1 BRA i over 3,5 seta w meczu Polsko

1

@wachaFCB Neymar ale Ty mi zaimponowałeś ;p Dzieje się ;d

1

@bartekvisca Rakitić out, Arthur do składu

1

@liberoFCB No choćby Neymara, który z zamkniętymi oczami może grać z Suarezem i Messim. A jeśli nie to typowego środkowego pomocnika jak Eriksen, Donny van de Beek, Thiago, Saul, Havertz. A jeśli Rakitic zostanie to zdecydować się na zwiększenie pensji dla de Ligta i go wyciągnąć ;)

0

@liberoFCB Sprzedaż Coutinho póki ktoś jeszcze da te 100 mln. Po prostu nie jest on stworzony do gry u nas i nie oszukujmy się kolejny rok, bo gość załamie się psychicznie i nic z niego już nie będzie

1

@kenneth99 taką komplikacje akcji to można zrobić połowie skrzydłowych w Anglii, bez szału. Ten gracz zapomniał jak dryblować i jego jedynym zwodem jest zatrzymanie się i zejście do środka... trochę mało jak na najdroższego gracza FCB.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?