MrShakira
Dołączył/a: grudzień 2014
Rzeszów
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LuisSalvano Za Coutinho to mi się wydaje, że nikt nawet 100 nie da, dla mnie miał gorszy sezon niż Malcom chociaż grał 10 razy mniej od Cou
0
@Suzu choćby z tego powodu, że jest graczem Barcelony i to nie jego wina, że nie grał i nie mógł pokazać na co go stać. Będzie tak samo jak z Paco sprzedadzą za 40 mln a za sezon będzie warty 80
0
@kkbarca 41
0
@Cule92 jeśli klub nie planuje już innych transferów niż lewego obrońcy to mogli by go wypożyczyć i zwiększyć jego wartość :/
0
Jak sprzedadzą Malcoma za te 39 mln to nie wiem jak chcą uzbierać na transfer Neymara, sprzedając jak zwykle za pół darmo :/ Po co w ogóle było go kupować, żeby teraz sprzedać taniej niż się kupiło...
Juwentus za zawodnika, któremu się kończy kontrakt (Kean) inkasuje 40 mln a my nawet tyle nie potrafimy, jak zwykle przepłacają za zawodników a sprzedają za bezcen
24
Jeśli Rafa, Cou i Rakieta odejdą to powinien przejść do pierwszej drużyny
1
@Kamiloza91 może jakiś wąsik w tym sezonie :D
1
Sprzedaż Malcoma za mniej niż 50mln będzie porażką zarządu
1
Czy wie ktoś gdzie dostanę cały dzisiejszy wyścig F1? Najlepiej z PL komentarzem ale nie koniecznie ;)
0
Jest jakaś strona gdzie można obejrzeć cały mecz Barcelony z Kobe? Poratuje ktoś? ;)
4
@Veb1233 dobrych lekarzy mamy i trenerów do przygotowania ;p
0
KAPITALNIE!
4
I połowa +/-
+
+ Riqui Puig - dobre, kreatywne zagrania,
+ Antoine Griezmann - ogólnie wygląda jakby grał u nas od dawna, brawo!
+ momenty z małą gierką pod polem karnym rywala, oby częściej,
+ koszulki na zawodnikach wyglądają przyzwoicie, ale osobiście nie kupuje,
-
- Ousmane Dembélé - ogólnie całokształt, ale dla tych którzy nie oglądają to dwa razy za długo prowadzi piłkę, podaje o dwa razy za późno i do tego bardzo niechlujnie,
- Sergio Busquets - straty w niskiej strefie (gol po jego błędzie),
- Oriol Busquets - decyzja Valverde o postawieniu go na prawej obronie :o no halo... na ławce jest Semedo więc nie róbmy z SPD kolejnego Sergi Roberto,
- wynik...
Co do CFC to będą mieć pożytek z Christiana Pulisica +
1
@Katalonczyk1995 o kurde hahaha rozwaliło mnie ;p
1
@Gaucho czemu najdalej do Władysławowa? ;)
0
@Krzychuuuu14 Barcelona jak kupi za 25 to sprzeda za 20 po dobrym sezonie
0
Gdzie obejrzę Real? Jakiś link albo stacja? :)
0
@Rewolucja123 o 9 dopiero? ;p
2
@BigShaq moje marzenie od kilku lat, piłkarz mega uniwersalny obsadziłby kilka pozycji! Zamiennik Alby na LO bo przy takiej współpracy z Messim raczej go nie wygryzie, 4 stoper jeśli Todibo zostałby wypożyczony żeby więcej grać, skrzydełko z defensywką przy 442 stosowanym czasem w tym sezonie oraz każda pozycja w środku pola 6,8 czy 10.
1
AS jak to AS dużo plotek, ale piszą o oczekiwanych 80 mln za Isco, aby go sprzedać. Jeśli nie udało by się z Neymarem to fajna opcja do pomocy tyle, że raczej Real nam nikogo nie odda woląc sprzedać go komuś innemu taniej ;p co jak co ale myślę, że Isco grający regularnie potrafi wyjść na wysoki poziom ;)
1
@Grubson06 Oferta jest nawet za dobra!
2
@przroman powodzonka w wyjściu z tego stanu ;) pamiętaj, że to wszystko ma sens, przynajmniej po to, żeby tu czasem z nami podyskutować i wnieść swoje wartościowe pięć groszy ;)
0
W tym sezonie tym bardziej nie ma szans na regularną grę, 60 milionów wydaje się rozsądną kwota
0
Alves w City, czyli Cancelo do nas? ⚽
0
@dzagos u mnie dokładny wynik USA 3:1 BRA i over 3,5 seta w meczu Polsko
1
@wachaFCB Neymar ale Ty mi zaimponowałeś ;p Dzieje się ;d
1
@bartekvisca Rakitić out, Arthur do składu
1
@liberoFCB No choćby Neymara, który z zamkniętymi oczami może grać z Suarezem i Messim. A jeśli nie to typowego środkowego pomocnika jak Eriksen, Donny van de Beek, Thiago, Saul, Havertz. A jeśli Rakitic zostanie to zdecydować się na zwiększenie pensji dla de Ligta i go wyciągnąć ;)
0
@liberoFCB Sprzedaż Coutinho póki ktoś jeszcze da te 100 mln. Po prostu nie jest on stworzony do gry u nas i nie oszukujmy się kolejny rok, bo gość załamie się psychicznie i nic z niego już nie będzie
1
@kenneth99 taką komplikacje akcji to można zrobić połowie skrzydłowych w Anglii, bez szału. Ten gracz zapomniał jak dryblować i jego jedynym zwodem jest zatrzymanie się i zejście do środka... trochę mało jak na najdroższego gracza FCB.