7

Oglądałem mecz Anglia - Rumunia do 75 minuty i wyłączyłem bo nic się nie działo...

0

@Kvothe07 z tego co wiem można kupować bilety u konduktora, więc raczej dopłacać też

1

@messi564 A za Neymara dadzą 200 mln bo przecież on kontuzję ma bardzo rzadko i jest młodszy o Rafinhii. Jak zwykle sprzedają za nic, kupują rozwalając rynek

1

@escarabajo nie porównujmy Rafy to Denisa. Rafa jak jest zdrowy to jest bardzo dobrym grajkiem, samo wypożyczenie do Interu to pokazało, gdzie klub mógł zgarnąć na niego 30-40 mln. Dlatego tym bardziej jestem za sprzedażą Denisa a nie obniżaniem jego ceny z roku na rok bo się nigdzie nie sprawdza.

0

@DonAndresFCB jeśli kończy mu się kontrakt to jest to jakiejś wyjście zgarnąć 15 mln przy dobrych wiatrach. Dzięki za info.

1

@Odesseiron jak chce gdziekolwiek grać to tak... tym bardziej w sytuacji, gdzie klub potrzebuje pieniędzy. Czemu to klub ma robić posłusznie, to co chce Denis? Był wypożyczany na okrągło i nic z tego, w końcu skończy mu się kontrakt i po kasie

1

Zaraz się okaże, że Denis po raz kolejny zostanie wypożyczony, chociaż są inne oferty kupna, a Rafinha zostaje sprzedany jak za darmo...

EDIT. Jeśli Rafie został rok kontraktu to innego wyjścia nie ma niż sprzedaż.

1

Idealny skład! Dodatkowo darmowy Filipe Luis na lewą obronę a Luis Suarez na ławce lub w pierwszym składzie za Dembele. Również o takim marze, za rok jeszcze Kimmich na prawą obronę i Eriksen za free do rotacji w pomocy, no fajnie pomarzyć, ale przecież czasem marzenia się spełniają :) Ale jedno jest pewne Neymar i Dembele z jednym numerem grać nie mogą ;p

3

@Kapitan hawk wyloguj się z konta na fcbarca.com ;)

0

@BarcaInfo oby tylko poświęcić jednego z nich

0

@catalanian09 można go sprzedać a kupić Neto po 1 lipca. Do tego Gomes i 60 jest.

0

@PawelBarcaVeB nie grałby
Jeszcze jakby dołączył Antek to wtedy nawet miejsca w pomocy by dla niego nie było.

2

Według mnie powinniśmy w wymianę z Neymarem włączyć Coutinho bo wtedy z pewnością nie wywalczyłby już miejsca w pierwszym składzie bo wątpię że nagle Valverde będzie grał nim na pomocy, bo miał cały sezon żeby go tam stawiać a Dembele na skrzydło. Jeśli nie on może Rakitic jeśli PSG go dobrze wyceni (ok. 70 mln). Umtiti jeśli wróci do formy może być obrońca na lata z najwyższej póki, a Dembele przy Neymarze jeszcze bardziej poprawiły swój drybling i jego skuteczność, młody kocur nie można go tak szybko oddać.

0

@ViscaBarca123 idiotyczny ruch zarządu... Pograł by rok w 1 drużynie i już Chiny by dały za niego 30 mln

0

@bartoszekkk Pique również a jednak w Twojej 11-tce się znajduję

2

@bartoszekkk ktoś tu zapomniał o Luisie? Przecież to wciąż jeden z najlepszych napastników na świecie i widać, że jest w dobrej formie

3

@didzejos Coutinho + 50 mln dobra opcja według mnie

0

@blaugrana1980 gdzie takie zakłady mozna obstawic? poprosze o link :)

0

Skład kozak, ale chyba nierealne wszystkie wzmocnienia
https://www.futbin.com/19/squad/8597117

Z 300 milionów ze sprzedaży mogło by być
https://www.futbin.com/19/squad/8597258

0

@adaskooow Neymar z Pogba fajnie by wyglądał na boisku, do tego Dembele, Messi i widowiskowe zawody gwarantowane

1

@damianex10 co tam? ^^

0

@Chwytliwy mógłby być nowym symbolem niczym Puyol

0

@Chwytliwy Każda odpowiedź musi mieć inny wybór (przykładowo Neymar i Mbappe nie mogą mieć obaj numer 1, tylko trzeba to wskazać kto w pierwszej kolejności, drugiej... )

9

Jeśli chcecie wypowiedzieć się na temat waszych wymarzonych opcji transferowych to zapraszam do ankietki ;)

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeULnPQzJsZogxVuIcIf-BsuhsGbJKRBNlPZcnvZjq6O5zsaQ/viewform?usp=sf_link

0

@FcBarcaVamosMyClub A kto będzie strzelał?

0

@MontelQ jaki kurs Messi?

1

@Kajtek77 zaryzykuję i dla mnie pierwsza opcja, bo lubię ofensywnych obrońców

1

Wydaje mi się, że dzisiaj Polska przegra i tak też mam na kuponie :)

0

@Gaucho skoro Valdek zostaje to idealny moment żeby go sprzedać po dobrych spotkaniach bo u nas to w pomocy na pewno nie zagra bo cały sezon był żeby go tam sprawdzać a Valverde tego nie robił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?