MrShakira
Dołączył/a: grudzień 2014
Rzeszów
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ten sędzia to widzi co chce wiedzieć, ręka naciągana po golu Vidala, teraz tak samo mógł odgwizdać karnego bo ręką dotykał zawodnika Chile, ale nie chciał to nawet nie sprawdzał, jakiś przekręt tu czuje, żeby Chile coś jeszcze strzeliło to zobaczymy czy uzna
1
@Deltta nie po PL http://live.harleyquinnwidget.com/freelivematch/705968011894450.html
3
Typek dotknął piłki ręką, chcąc pogratulować Ospinie dobrej interwencji! Gdzie jest teraz VAR ;>
0
@JaSzymon gdyby nie przedłużył to super zmiennik do pozyskania ;)
0
@dawo17 Jeśli gralibyśmy w systemie 4231 z Grizemannem, Neymarem, Messim oraz Suarezem to mamy tylko dwa miejsca dla pomocników a będziemy mieć de Jonga, Vidala, Busquetsa, Arthura i Alenie więc nie potrzeba nam już pomocników. Jest też młody Puig, jeśli ktoś miałby kontuzję i uniwersalny Roberto. Więc jeśli już to próbować za rok z Eriksenem, kiedy będzie do wzięcia za darmo, jeśli nie przedłuży kontraktu.
Przy transferze Neya i Griza potrzebny nam będzie jeszcze lewy obrońca (Filipe Luis - dobra opcja bo doświadczony i za darmo). Chyba, że Todibo lub Semedo odeszli by z klubu wtedy potrzeba jeszcze kogoś na ich miejsce. Ewentualnie można by powalczyć o doświadczonego Stuaniego za 5 mln, który byłby klasycznym napastnikiem na ławce, a nie łapiąc się do meczowej 18-stki raczej by się nie obraził ;)
1
@BarcaInfo Jeśli chcemy u nas Grizemanna i Neymara to oczywiste jest to, że ktoś z dwójki Coutinho/Dembele musi odejść bo szkoda, dwóch tak drogich piłkarzy trzymać na ławce, poza tym inaczej nie dopniemy budżetu za nic. Osobiście jestem za odejściem Coutinho ponieważ jest starszy a Dembele może się jeszcze ograć, Coutinho już swój top miał i lepszy nie będzie.
0
@Mundial2018 Ronaldinho jak zaczynał balować to odchodził z Barcelony, a Neymara chcemy sprowadzić ;p
Nieno wpadaj Neymar w taki gorąc można ^^
19
To nieźle zdeterminowani, taki Wan-Bissaka przejdzie za 50 mln a my Semedo mamy oddać za 30 haha śmiech!
0
@Criss18Barca to mają już pewny awans?
0
Śledzi ktoś siatkówkę i powie mi dlaczego kurs na USA jest tak wysoki z Bułgarią oraz na Włochów z Kanada?
2
@MaTt_BarcaFan nie dla każdego musi być głupi, chyba wszystko traktujesz zbyt poważnie ;) nie podoba się to przewiń dalej, każdy znajdzie tu coś dla Siebie
0
@MaTt_BarcaFan whaaaat? :D
2
A co gdyby tak kupić wszystkich wymienianych i dostać karę w postaci zakazu transferowego ;p wtedy wzmocnień nam już nie potrzeba :D
0
@Encore Norek zjada Ferdynanda na śniadanie
0
Kogo tak naprawdę możemy sprzedać od 1 lipca, żeby coś zarobić?
Teraz odchodzi Cardona - 2.5m , Gomes 25m i pewnie Cillessen 25m i ktoś z dwójki Rafinha/Denis 15m. Więc daje to 67.5m więc to powinno wystarczyć na poprzedni rok rozliczeniowy.
Więc po 1 lipca:
Rafinha/Denis - kolejne 15m
Rakitic - 60m (pewnie coś w tym okolicach)
Coutinho - zakładam, że pójdzie w rozliczeniu za Neymara
Malcom - 55m
więc daje to jakieś: 130mln może Semedo plus 50m to 180mln, więc starczy nam na 2 grajków z trójki de Ligt, Neymar, Griezmann. Chyba nierealne zobaczyć tą trójkę w jednym okienku, a nawet roku rozliczeniowym ;>
0
@gimmeq1 haha :D niestety mamy chyba -60 mln na minusie i dlatego :p
0
@damianex10 szkoda, że nie do Barcy na 2-go bramkarza na rok, przynajmniej nie musiała by wydawać ok. 30 mln za Neto i mogła by to dodatkowoprzeznaczyć na wszystkie 3 transfery (Griz,Ney,Ligt) plus darmowy Filipe Luis
0
@damianex10 wszyscy uciekają z PSG
0
@Veb1233 Jesli tak to tego Perina albo Wojtka na 2-go można by brać ;p
8
Jutro obrona mgr a ja tu słucham hiszpańskiego radio, chociaż hiszpański to kojarzę tylko z telenoweli nawet nie hiszpańskich ^^
2
☎️ https://www.ccma.cat/catradio/directe/catalunya-radio/ ☎️
0
Jest jakaś konferencja na żywo?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Niech Malcoma kupią jeszcze za tyle samo, jeśli przyjdzie Ney i Griz
0
@barcelonaLM spoko jakby w końcu kogoś kupili i poważnie walczyli o mistrza ;)
0
@Nazio87 oficjalnie raczej o Barcelonie nie mogą powiedzieć
0
Milan dałabyś z 25
0
Gdyby de Ligt przeszedł do innego klubu niż Barca, to można by sprzedać Semedo i kupić tego Kimmicha ;)
16
@Veb1233 ale mi ten Roberto tu nie pasuje :(
0
@Coutinho007 jasne, ograny w lidze, solidny zmiennik ;)