MrShakira
Dołączył/a: grudzień 2014
Rzeszów
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Może de Ligt czeka jeszcze na transfery Griezmanna i Neymara i wtedy wybierze kozacką ekipę Barcelony ;> coś długo ta oficjalka od Juve ;)
Tylko wtedy sprzedaż Semedo i rozłożenie na raty Girezmanna i de Ligta to by była konieczność, żeby nie narazić się FFP
4
Denerwujący brak powtórek... jak ktoś ma sytuację z Aguero na 2-0 to poproszę, żeby zobaczyć czy coś tam można było odgwizdać ;)
0
@KSSniper kiedyś się musi obudzić ;p
1
Lo Celso, Di Maria, Dybala - stawiać wszystko na jedną kartę i grać 4231
0
@Mati90fcb Jeśli prawda to fajnie jakby do Atletico M.
0
@escarabajo linkiem :p haha
0
@escarabajo mam za darmoszke na telefonie, ale jakby ktoś miał link to na laptopie by się lepiej oglądało ;)
0
Ma ktoś link do Polsat sport lub Polsat sport premium 1? ;)
1
@IronSan haha :D
0
Może ktoś w fifę na PS4 chce pograć na przeczekanie do meczu? ;p
4
@Philippe2309 niech się uczy od najlepszych i walczy o skład, za rok Luis powędruje na ławkę a Dembele zagra w 1 składzie
0
@Barcelismo no w ciul na plus, więc skąd to sprzedawanie przed 1 lipca bo nie ogarniam? Czy to co na plusie można przeznaczyć w tym okresie rozliczeniowym? O.o
5
@Momalsino a co Ci z tego? Nie wolisz się cieszyć Neymarem przez kilka lat? ;)
0
@kaladin jedyna opcja to raty dla Ajaxu i Atletico w zamian za większą kwotę transferu
0
@Bobo25 sprzedając: Palencia 10m + Rafinha 15m + Cucurella 15m + Malcom 55m + Rakitic 55m, mamy bilans +150m. Wydajemy Neymar 100m (oraz Coutinho) + Griezmann 120m + Neto 26m + Cucurella 4m + Filipe Luis 0m, czyli -250m (tak jak napisałeś). 150m - 250m = idealnie -100m. Może uda się to dopiąć, jeśli faktycznie można mieć aż 100m na minusie. Wtedy na ławce zostaje do przodu zostaje Dembele oraz Abel Ruiz chyba, że zdecydują się na zakup takiego Stuaniego za 5 mln, jak dla mnie spoko opcja ;)
0
@Barca1922 Niestety jak nie Real to pewnie pójdzie gdzie indziej bo chcą cokolwiek na nim zarobić, a szkoda bo za rok można by powalczyć o takiego grajka za darmo ;)
0
@4drian0 Big mac + 2 for U z Jalapeño ^^
0
@kamilop gazety podawały, że Barcelona jest już na + przed sprzedażą Denisa, dlatego nie wiem po co sprzedawać jeszcze jego, no chyba ze tak jak myślę nadwyżka będzie zaliczała się do budżetu na ten sezon
1
Wiadomo jaki budżet transferowy ma Barcelona, w przypadku kiedy nie sprzedała by żadnego zawodnika? I czy nadwyżka z poprzedniego okresu rozliczeniowego wchodzi w skład tego budżetu? Jeśli nie to nie rozumiem sprzedaży Denisa przed 1 lipca ;>
1
@Kapitan hawk Już za parę dni, za dni parę,
Razem z wami będę cieszył się w Barcy Neymarem,
Pożegnania kilka słów,
Simeone bądź mi zdrów,
Do widzenia wam, canto cantare,
Nazywam się Griezmann i będę grał w Barcy z Neymarem. ;)
3
@kkbarca nie lepiej mieć kogoś kto zrobi różnice na ławce i będzie mógł uczyć się jeszcze przez ostatnie lata gry Messiego, brania przykładu że zawodów Neymara i pomóc Griezmannowi w wejściu do zespołu?
14
@ViscaBarca123 haha ^^ chyba 11.2 m :D
0
@Criss18Barca ale zakładamy opcję, że gramy 4231 z Neymarem, Griezmannem, Messim oraz Suarezem więc Coutinho by nie grał nigdzie ;) poza tym kolego, gdyby Coutinho miałby grać w pomocy u Valverde to już dawno by tam grał i dawałby mu szansę grając z przodu Dembele, Suarezem i Messim - grali tak nie raz w tym sezonie, a Coutinho siedział na ławce razem z innym skrzydłowym Malcomem ;)
0
@Criss18Barca Jak dla mnie mega ciasno, jeszcze jednego Dembele na ławce przy tym kwartecie (MSNG) rozumiem ale dodatkowo Coutinho? Szkoda żeby taka gwiazda (warta dużej kasy) siedziała na ławce i jeszcze bardziej obniżyła loty. Lepiej jego dołączyć do transakcji, zostawić Semedo jeszcze z sezon (zbierać kasę na lepszego PO) chyba że ktoś da za niego 50 mln i tak samo sprzedać Rakietę za min. 50 mln
0
@Katalończyk 99 no ja nic, ale przy większej kwocie nie będziemy mogli pozwolić Sobie na Griezmanna, jeśli nie chcemy mieć problemów z FFP, tak samo dołączając innych zawodników, których możemy sprzedać, np. Rakitic
5
Jak damy za Neymara więcej niż 100 mln i Coutinho to będzie śmiech na sali... mam nadzieje, że to my będziemy stawiać warunki (nie za wszelką cenę) i PSG się zgodzi na taki układ, bojąc się, że inaczej Neymar się zbuntuje.
1
Dobranoc!
0
@MrShakira obok też spoko :D go, go Chile!
0
Dobra dawaj ziomek w słupek ;p
0
Kolumbia wystarczy ze trafi w światło bramki z taką dyspozycją Chilijskiego bramkarza...