MrShakira
Dołączył/a: grudzień 2014
Rzeszów
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@4drian0 może Messi out to sami będą musieli myśleć
5
Ciekawe jakie zmiany zrobi Leo :>
0
@Tomek54321 nie jestem Maciejem
0
RSO to by nam wbił dzisiaj więcej niż RM
10
Ej Ter Stegen się chyba wkurzył, że oni się nawet na pozycję nie pokazują to im gra na konia, żeby wymusić ruch
0
@gryfiT. Jasne, że tak
0
Nic się nie zmieniło z tym trenerem - święte krowy, którym się biegać nie chce. Masakra.
0
Pan trener dobrze gada, polać mu - Stojanov w wykonaniu Barcelony
0
Po co nam pomocnicy jak i tak oddają wszystko do Messiego? To już lepiej grać na 2 w środku i dodać do ataku Griezmanna
0
@Katalończyk 99 o tego 2 mi chodziło ;p
0
Ta decyzja zadecydowała XD
0
Oooo dokładnie milczenie jest złotem XD weź już nie mów anegdotek ziomuś (komentator) ;p
5
Niezły ten komentator, ale ma jedną wadę - nie da się go słuchać ;)
0
@Xartas a ma jakąś dziewczynę?
0
@messicocacola i akurat Griezmann? Ten który był najczęściej zmieniany w lidze :>
3
Tak mnie wciągnął mecz Realu, że dopiero się zdążyłem wku...(no wiecie) na skład Barcelony. Po co oni chcą kupić kogoś do ataku?! Mając Grizemanna zostawiają go na ławce. Pff pewnie bo Messi chętniej poda Roberto :/
12
Jedno mi się w tym Realu podoba, jak przegrywają to ryzykują grając 3 a nawet 2 obrońców i wrzucają te piły w pole karne a my klepiemy i szukamy Messiego
7
Willian Jose do ataku za tego Isaka, plis, dzięki ;p
5
Perez właśnie kończy wypożyczenie i cyk nieuprawniony zawodnik w RSO
7
@BarcaInfo czyli jednak jakiś zawodnik bez klubu za Dembele
0
Rodrigo strzela na 1:1
0
@ksobi"se queda"
0
@GeraltzKatalonii Szczery. Zielone mile widziane.
8
Jak ma odejść Abidal to niech przynajmniej odpowie Leo, że nie gra sam na boisku i mając światowej klasy zawodnika jakim jest Griezmann, Messi i tak szuka innego rozwiązania. Messi też nie jest idealny i rozumiem jego frustrację, bo znowu możemy dopaść zaraz z LM, ale jeśli będzie pomijał tak zawodników to będzie również jego wina...
PS. Messi jest geniuszem, ale też ma dziwne podejście - Abidal wypowie się kontrowersyjne to jest skreślony, Neymar zdradził klub, a dalej wielbiony i chce go z powrotem..
0
Rodrigo gol ale spalony
5
Szkoda tego Dembele, bo na pewno na jego powrocie zyskałby Griezmann, a Messi mając na boisku dwóch Francuzów musiałby nauczyć się z nimi grać, nie faworyzując Ansu.
0
@Bykunn niech dają ultimatum kupno albo koniec wypożyczenia, wtedy Coutinho wiedziałby, że i tak go nie wykupią więc może chciałby spróbować jeszcze raz tutaj za nowego trenera
0
@Szicek10 pewnie mógłby wrócić ale Bayern nie zapłaciłby ustalonej kwoty za wypożyczenie nawet za pół roku, ale to i tak najlepsze wyjście
0
Kończymy to wypożyczenie Coutinho bo nawet nie mamy skrzydłowego/napastnika na ławce..
PS. Jemu przynajmniej Messi podawał
0
Hej :) czy ktoś zna się na umowach zlecenie/ o pracę. Chce dowiedzieć się czy koszt ponoszony przez pracodawcę zatrudniającego osobę poniżej 26 roku życia (nie studenta) jest inny w przypadku tych dwóch umów czy taki sam. Jeśli inny to prosiłbym o rozpisanie na przykładzie najniższej krajowej czyli 17zł/h lub wiadomość priv z wyjaśnieniem. Szukam w necie ale dużo nieaktualnych artykułów i już nie wiem jak to jest...