0

To niezła promocja..

0

@poskus o proszę, dzięki za info

1

Grimaldo, Thiago, Neymar, Werner/Martinez i może darmowa opcja Davida Silvy?

Wtedy nie widzę miejsca dla Coutinho oraz Griezmanna, ponieważ to na nich zarobilibyśmy najwięcej.

Nie mam pomysłu kto z prawych obrońców nie kosztujących kroci aktualnie mógłby zastąpić Semedo, jakoś kandydatura Emersona mnie nie przekonuje

0

@michal26 a od kogo to info?

1

@neutrealnykibic zależy jaka pojemność jak mała do 150 zł to aqua di gio zwykle szare, ale z takich tańszych to zielona lacoste

0

Dart jakby ktoś preferował, wyrównane pojedynki jeszcze dwa zostały ;)

http://live.harleyquinnwidget.live/freelivematch/7829261479371140.html

0

@4drian0 jeszcze nie wyszedł cały sezon, nie chce zacząć i potem nie mieć gdzie dokończyć, a nawet nie wiem czy w tydzień bym ogarnął dostępne bo chce przed spaniem sobie jeden puścić i tyle bo rano do pracy

0

@Gaucho chodzi mi o takie, gdzie nie muszę płacić za oglądanie ;)

0

Czy obejrzę gdzieś serial Outsider na stronach pirackich (za darmo)? Korzystam z Netflixa i nie chce kupować abonamentu HBO dla jednego serialu. Ktoś coś? ;)

2

@Damian11 jak ma ktoś mnie rozstrzelać to wybieram M.Gomeza, a nie naszego Arka Milika

5

Vamos Atletico! Skopcie tyłek Liverpoolowi bo dalej mam ból dupy za zeszłoroczny mecz ;p
Vamos Borussia! Niech Neymar odpada i przychodzi do nas widząc, że PSG to nie ta półka na LM ;)

4

Hajto mówi o meczu United vs PSG:,, w dwumeczu zdecydowanie lepszy był Bayern'' haha xd

0

@TheNekro94 mocne 2 jak dla mnie

0

@DanielOOL mieliśmy Valencie w PK puszczaną w TVP, więc lepiej zobaczyć teraz kogoś innego ;)

1

Szkoda by mi było City, gdyby kara została podtrzymana i zawodnicy mogliby rozwiązać kontrakt. Stracilibyśmy jeden z najlepszych klubów na świecie na ten moment. Przecież tam by im cały zespół rozebrali, bo sam w Barcelonie widziałbym z 10 zawodników (oczywiście nie na raz bo to niemożliwe), np. Cancelo, Laporte, Rodri, B.Silva, KDB, Sterling, Aguero, Jesus, Sane czy Mahrez, nie mówię o bramkarzu, ale jego to chciałby każdy klub poza Barceloną.

0

@Coutinho007 bo Messi schodzi po piłkę a oni oczywiście mu ją oddają zamiast właśnie zaskakiwać przeciwnika i wtedy dogrywać

3

Coutinho ława.. Eh masakra :/ niby gdzie ten 2 Iniesta :/ może by Bayern oddał Thiago w zamian za Brazylijczyka ;p Pomoc FDJ Arthur Thiago wyglądała by na papierze kreatywnie ;)

2

Komentarz usunięty

0

@Pilka_jest_okragla było by pięknie, ale wtedy już na pewno by nie było miejsca dla Antka :( szkoda mi gościa mimo wszystko

0

Kogo wolelibyście sprzedać w letnim okienku Coutinho czy Dembele? Chodzi mi o wybór a nie pisanie obu ;)

0

@geass wiesz, Antek głupi nie jest jak teraz jest pomijany a doszedłby jeszcze jeden ofensywny zawodnik to byłoby mu mega ciężko widząc że przychodzi taki Martinez, który dostaje od razu zaufanie od Messiego a on jest traktowany jak obcy na boisku

0

@hefaj6 ewentualnie Coutinho, chociaż dałbym mu szansę w pomocy z duetem Arthur-FDJ

0

Jeśli Griezmann nie zaadaptuje się do końca sezonu, a w lecie będzie miał przyjść Lautaro to nie zdziwi mnie to jeśli Barca będzie chciała go oddać do PSG za Neymara (wiadomo z naszą dopłata) bo wtedy to już pozostanie mu tylko lewe skrzydło na które się nie nadaje

1

Osobiście jestem za sprowadzeniem Stuaniego, doświadczony snajper za niewielkie pieniądze.

0

@kielon93 a kto dostanie? ;p

0

@zawsze_barca dziękuje Ci bardzo! ;) mówisz, że 140 euro za wejściówkę to dużo? zależy pewnie od meczu. Wy na jakim byliście? ;)

0

Byliście w Barcelonie w ostatnich latach, miesiącach? Jaki jest mniej więcej koszt tygodniowego wypadu do Barcelony wliczając w to koszt mieszkania, podróży - aby zwiedzić najciekawsze miejsca oraz oczywiście chodząc coś zjeść do restauracji na obiad. Nie licząc kosztów biletów meczowych, bo ich ceny widzę są zróżnicowane.

Ma ktoś dane ile wyniósł go wypad do Barcelony? Jeśli tak to proszę o krótki wpis ile dni tam był, czy wydawał mało/średnio/dużo, ile kosztował bilet na mecz i mniej więcej ile pieniędzy przeznaczył na cały wyjazd ;)

PS. A może tydzień to za długi okres czasu i można zobaczyć najciekawsze miejsca i wybrać się na mecz w znacznie krótszym czasie i wydać nieco mniej? Jak to widzicie? :)

1

@snake99 wszystkie pozycję w Barcelonie, nie licząc bramki bardziej potrzebują wzmocnienia niż lewa obrona :D

Przesunięcie Lengleta na lewą obronę przy naszym stylu gry będzie z pewnością genialnym rozwiązaniem, już widzę te jego wycofania do Leo haha ^^

1

Dembele i Hiroki Abe wypadają z gry na minimum pięć miesięcy, więc zarząd kupi 2 zawodników? Ciekawe czy prawnie by mogli kupić kogoś również do Barcy B i powołać go do pierwszego zespołu ;>

PS. Boje się tego ewentualnego zakupu napastnika/skrzydłowego przez Barcelonę bo każdy klub będzie wołał wielką kasę za zawodnika, wiedząc, że Barcelona jest pod ścianą, a nikt się nie chce specjalnie osłabiać w trakcie rundy.

1

@DanielOOL mi jest go szkoda, bo trener nie potrafi znaleźć dla niego miejsca na boisku, a Messi mając do wyboru Antka albo wybicie piłki na aut to zrobi to drugie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?