MrShakira
Dołączył/a: grudzień 2014
Rzeszów
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Wg. mnie nierealne opcję, ewentualnie Pedraza ale czy uda się wypożyczenie bez konieczności wykupu ;>
0
@Mns21 dawać go na prawą obronę, gorszy niż Dest nie będzie
0
Newcastle to powinno już teraz sypnąć groszem za Dembele jeśli chcą grać w PL i go podpisać ;p później ani PL ani Dembele
2
@foczkyyyhg ma zapis 40 więc nie bardzo ;d
39
Nie wiem co jest gorsze w stosunku cena co do jakości... Viaplay czy Dembele ;p
1
@MrShakira jak dla mnie może siedzieć na trybunach jak taki łasy na kasę.
LS Depay
N Fati
PS Ferran
2
Dmuchawce, Dembele, Wiatr...
Gość i jego agent są totalnymi idiotami, jeszcze żeby mieli na papierze liczby, które sugerują że jest ważnym elementem drużyny i warto dać mu wysoki kontrakt! Phhhh... time to say goodbye
0
kws tylko ppv czy w jakiejś otwartej tv?
0
@Emhyr jeśli Haland to na pewno ktoś z obrońców ktorym się kończy kontrakt
0
City wzięło by tego Kanea bo gdzie on się odnajdzie jak nie w Anglii, a my przytulili byśmy Halanda
0
Proszę Depay na LS a nie na N! i Busquets out...
0
gdyby nie Mats to Araujo to wybija, pech...
16
oficjalnie: komentator doszedł.
0
@trolownik bo gra na 6? chyba wiadomo ze nie przez Dembele...
0
Eh ściąga FDJ na Busquets zostaje... to że przed nim są goście z którymi dobrze mu się gra to nie zmienia faktu, że był najsłabszych w 1 połowie
2
Ten tego ;p
https://images.app.goo.gl/nG8pPmSD4eXFsCkQ8
5
Busquets fatalnie dzisiaj, źle wybory nie gra do boku jak może a chyba po to jest LDJ aby na niego wrzucać... i ta strata, czyli cały on prędkość wiatła przy wprowadzeniu i powrocie, dlatego od 2 lat w marzeniach sadzam do na ławce i robię z FDJ def pomocnika
5
Mi gościa szkoda, może i zarabia dość sporo ale przychodził za darmo, coś za coś i według mnie na lewym skrzydle radził sobię naprawdę solidnie, 9 to nie jego pozycja w Barcelonie, dałbym mu szansę ale niech rywalizuje o miejsce na skrzydle, gdzie może dryblować, schodzić do środka i kręcić rogale niczym Cou w Live.
18
Co jak co, ale dzięki Demir, że byłeś! Masz to coś, oby Ci się wiodło.
PS. tylko z dala od RM
4
@Damian11 najlepiej by było jakby Gavi przejął 6, Ferran 11 i Nico 14. Puig weź idź do jakiegoś Betisu może wejdziesz czasem z ławki, nic z Ciebię nie będzie
7
@Rust_Cohle w obecnych czasach dobrze jest mieć szeroką kadrę. Byłbym niezmiernie zadowolony jakby odszedł taki Puig a przyszedł zapełnić lukę Oscar
2
Za? Przeciw?
Jak dla mnie na pół roku z opcją przedłużenia kontraktu o 1+1, pensją Alvesa... czemu nie. Ciekawe jak się obecnie prezentuje na tle Europy.
PS. Docelowo mam nadzieję, że podpiszemy Zakarie za friko
0
@cules100pro jak to zrobić?
3
Polecam materiał Stanowskiego, ale jak nie macie czasu obejrzeć to dajcie lajka żeby miało zasięg na youtubach!
5
Mając Alemanyego na pokładzie mogę mieć nadzieję na Halanda ;p jak działać cuda to z nim ;)
1
Podwójnie bym zabezpieczył stronę Vini w środę i zagrał 1-5-3-2
Marc
Alves Araujo Pique Lenglet Alba
Gavi Busquets Pedri
Ferran Dembele
3
Kiedyś się czekało na transfery do klubu a teraz się czeka na oficjalki kto odchodzi ;p
0
Ciekawe czy Vini straci czy zyska na Mbappe
1
Co jak co ale Depay na ST to nie porozumienie... tylko LS!
3
Jak niby Ter Stegen gra dobrze nogami to się boję zobaczyć tych co grają źle...