2



Wg. mnie nierealne opcję, ewentualnie Pedraza ale czy uda się wypożyczenie bez konieczności wykupu ;>

0

@Mns21 dawać go na prawą obronę, gorszy niż Dest nie będzie

0

Newcastle to powinno już teraz sypnąć groszem za Dembele jeśli chcą grać w PL i go podpisać ;p później ani PL ani Dembele

2

@foczkyyyhg ma zapis 40 więc nie bardzo ;d

39

Nie wiem co jest gorsze w stosunku cena co do jakości... Viaplay czy Dembele ;p

1

@MrShakira jak dla mnie może siedzieć na trybunach jak taki łasy na kasę.

LS Depay
N Fati
PS Ferran

2

Dmuchawce, Dembele, Wiatr...
Gość i jego agent są totalnymi idiotami, jeszcze żeby mieli na papierze liczby, które sugerują że jest ważnym elementem drużyny i warto dać mu wysoki kontrakt! Phhhh... time to say goodbye

0

kws tylko ppv czy w jakiejś otwartej tv?

0

@Emhyr jeśli Haland to na pewno ktoś z obrońców ktorym się kończy kontrakt

0

City wzięło by tego Kanea bo gdzie on się odnajdzie jak nie w Anglii, a my przytulili byśmy Halanda

0

Proszę Depay na LS a nie na N! i Busquets out...

0

gdyby nie Mats to Araujo to wybija, pech...

16

oficjalnie: komentator doszedł.

0

@trolownik bo gra na 6? chyba wiadomo ze nie przez Dembele...

0

Eh ściąga FDJ na Busquets zostaje... to że przed nim są goście z którymi dobrze mu się gra to nie zmienia faktu, że był najsłabszych w 1 połowie

2

5

Busquets fatalnie dzisiaj, źle wybory nie gra do boku jak może a chyba po to jest LDJ aby na niego wrzucać... i ta strata, czyli cały on prędkość wiatła przy wprowadzeniu i powrocie, dlatego od 2 lat w marzeniach sadzam do na ławce i robię z FDJ def pomocnika

5



Mi gościa szkoda, może i zarabia dość sporo ale przychodził za darmo, coś za coś i według mnie na lewym skrzydle radził sobię naprawdę solidnie, 9 to nie jego pozycja w Barcelonie, dałbym mu szansę ale niech rywalizuje o miejsce na skrzydle, gdzie może dryblować, schodzić do środka i kręcić rogale niczym Cou w Live.

18

Co jak co, ale dzięki Demir, że byłeś! Masz to coś, oby Ci się wiodło.

PS. tylko z dala od RM

4

@Damian11 najlepiej by było jakby Gavi przejął 6, Ferran 11 i Nico 14. Puig weź idź do jakiegoś Betisu może wejdziesz czasem z ławki, nic z Ciebię nie będzie

7

@Rust_Cohle w obecnych czasach dobrze jest mieć szeroką kadrę. Byłbym niezmiernie zadowolony jakby odszedł taki Puig a przyszedł zapełnić lukę Oscar

2



Za? Przeciw?
Jak dla mnie na pół roku z opcją przedłużenia kontraktu o 1+1, pensją Alvesa... czemu nie. Ciekawe jak się obecnie prezentuje na tle Europy.

PS. Docelowo mam nadzieję, że podpiszemy Zakarie za friko

0

@cules100pro jak to zrobić?

3



Polecam materiał Stanowskiego, ale jak nie macie czasu obejrzeć to dajcie lajka żeby miało zasięg na youtubach!

5

Mając Alemanyego na pokładzie mogę mieć nadzieję na Halanda ;p jak działać cuda to z nim ;)

1

Podwójnie bym zabezpieczył stronę Vini w środę i zagrał 1-5-3-2

Marc
Alves Araujo Pique Lenglet Alba
Gavi Busquets Pedri
Ferran Dembele

3

Kiedyś się czekało na transfery do klubu a teraz się czeka na oficjalki kto odchodzi ;p

0

Ciekawe czy Vini straci czy zyska na Mbappe

1

Co jak co ale Depay na ST to nie porozumienie... tylko LS!

3

Jak niby Ter Stegen gra dobrze nogami to się boję zobaczyć tych co grają źle...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?