0

0

Na Polsat Sport News gra niby nasz nowy nabytek Kessie. Oprócz tego gracz, którego widziałbym na LO czyli Theo Hernandez

0

@masq wydaje mi się że to dobra okazja, jeśli Pique zagra jeszcze sezon i wtedy będzie trzeba zainwestować w jakiegoś de Ligta to nadal będziemy zabezpieczeni w 4 obrońców

0

@mat32 można jak jeszcze spadnie, tak samo akcję Gazpromu, w końcu się odbije ale może potrwać to nawet z 5 lat

8

Te szczegóły...

Xavi - 1:0, wchodzi LDJ, Dembele i Depay i robią masakrę z Basków.
Koeman - 1:0, więc pasuje wpuścić środkowego obrońcę za napastnika i dawaj obrona Częstochowy

3

Chociaż przez chwilę miałem radość na twarzy widząc ten mecz, w obliczu tego co się dzieję w UA.

PS. Brawo Depay widać, że chciał pokazać że wrócił i to zrobił! Oby więcej występów na LS ;)

2

nie ma jakiejś opcji żeby zhakowali konta bankowe rosji? to byłby najlepszy ruch lub informacje co dalej chce zrobić rosja, kto będzie po UA...

0

jest już lista powołanych?

2

Ciekawe czy Messi będzie chciał wrócić do Barcy na last dance, grając za minimalną płace, aby tylko zakończyć tu karierę

1

Eric jaki Ty jesteś dzisiaj słaby to jpdl

2

Potrzeba nam killera na 9 bo Adama robi wiatr a nie ma kto kończyć

1

Marnie na Barca B gra, głowy muszą polecieć, może Iniesta chcę się podszkolić jako trener i wrócić do ojczyzny? ;)

0

@FafitFCB nie mam się za gorszego. Podkarpacie.

0

Czy chciałby się ktoś podzielić dostępem do konta Canal+, tylko bym rzucił okiem na program Hola LaLiga. #polakiCebulaki

0

@Kluivert_P szukam czystej

6

Kurde nawet na stronę adidas. pl człowiek nie może wejść i normalnie zrobić zakupy bo ciągle mnie śledzą reklamy z kategorii, które oglądałem w karcie incognito... ja nie wiem, myślałem że tam nie ma ciasteczek, widocznie są a tylko historii przeglądania nie zapisuje :/

1

Nie ma ktoś na sprzedaż czarno-zlotego stroju wyjazdowego z haftowanym herbem w rozmiarze S/M? Może ktoś przytył czy coś ☎

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@dzagos za miesiąc nikt nie będzie pamiętał, taki już jest ten świat...

0

Czyżby kolejny transfer? Marc Overmars

0

Jeśli tak się skończy a Barca wygra w 23 kolejce to 10pkt różnicy do 1 miejsca, niby kolosalna różnica ale widać, że gdy real gra bez swoich żądeł jest średniakiem. Już bardziej Seville widzę jako mistrza jak real tak będzie grał

0

@Sau_Ron nie pogadajmy ze skrajności w skrajność. TOP4 biorę w ciemno, ale widać szansę na TOP3 jeśli gra będzie tak nadal wyglądać, liczący że rywale pomogą tak jak dzisiaj Betis

0

@kuz City kupiło już Grealisha i nie było dla niego miejsca, w Barcy musiałaby grać za czapkę gruszek, żeby zostać.

0

PSG ma taki skład a puścić ich do Premier League to by się o utrzymanie bili z tym mentalem ;o

4

@MesQueUnClub96 dobrze że Xavi uważa inaczej ;p

5

@Gaz ja bym mu dał szansę na lewym skrzydle, dobrze tam sobię radził po dołączeniu do klubu. Widać duże zaangażowanie w filmach od BarcaTv, uczy się pilnie języka, widać że chce tu zostać.

1

@AlexDark00 najlepszy i najprostszy argument, w punkt!

0

@ShawnC z tego co można wyczytać z nieoficjalnych danych, bo oficjalne musiałby podać klub lub zawodnik Dembele 17mln euro rocznie (chciał 40) a Auba ok. 2,5 mln w tym sezonie, jeśli źle mówię to mnie poprawcie ;)

50

Adama, Ferran, Alves, Auba razem wzięci zarabiają mniej niż Dembele a on chciał jeszcze podwyżkę... natomiast on robi mniej od każdego z nich osobno xd

5

Auba też dobre kocie ruchy na boisku, bez bramki ale na plus

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?