MrShakira
Dołączył/a: grudzień 2014
Rzeszów
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Troche szkoda FDJ myslalem ze bedzie nasza nowoczesna 6 ale Busquets tanio skóry nie sprzedał
0
to ja do trójki Lewy, B. Silva, Kounde poproszę jeszcze Theo Hernandeza ;p
10
B. Silva, Lewy, Kounde - w jednym okienku, marzenia ściętej głowy ;)
0
@Emhyr Llorente lub Felix albo płacić!
0
@P33ck za Góralskiego - Klich, za Glika - Bereszyński jako PŚO
0
@Tomix_83 co jak co ale to promka, pasuje do Barcy jak mało kto
2
@Isso89 nie trace czasu ;p
3
Marzenie od kilku lat, wcześniej nieco zbędne, ponieważ dublowałby się z Messim. Pomoc Pedri i B. Silva? Auuuu!
0
@Isso89 jakie ;p
0
będzie Popek vs Adamek czy to jakas sciema?
1
@GeneralXavi zabrakło ci +wa :D
3
Nie wiem za co, nie wiem jak ale Bernardo Silva w Barcelonie to marzenie chyba każdego kibica
0
Mam pytanie bo chce zagrac kontrę na Boston bo na kuponie mam Golden ale jest tylko oferta handi +1(z dogrywka) więc teoretycznie jak będzie dogrywka a potem Boston przegra 2 pkt to dupa z mojej kontry, tez tak to rozumiecie?
0
@El Madridista. w sumie nie myślałem o takim podejściu, dzięki za pomysł
0
Mam 1200 do wyjęcia jak Golden wygrają grać kontrę?
0
Martin Braithwaite taką postawą pokazuje, że powinien zacząć sezon z 2 drużyna jeśli nie zdecyduję się na wypożyczenie lub transfer, zwolnił by miejsce w pierwszym zespole
0
Sprzedawać już te procenty do Barca Studio, podpisywać CVC i dawać mi tu tego Bernardo bo takiego pomocnika mi potrzeba do duetu z Pedrim!
0
oby Burnley to utrzymało, Raphinha coraz bliżej?
5
Fati, Ferran, Auba i powiedzmy, że zostanie Dembele oraz wykupimy Raphinhe i po co tu stary Lewandowski? jest młody Jutgla jako 6ty do rotacji jako typowa 9. Moim skromnym zdaniem trzeba zainwestować pieniądze gdzie indziej i skończyć te szopki, że do Barcy przychodzi wielka gwiazda. A jak już chcą gwiazdę to niech powalczą o Bernardo.
0
@Jestjakjest co najwyżej mógłby sponsorem zostać za dobry hajs
0
@Khajio to pokazuje, że kto ma TOPowych bocznych obrońców może wygrać wszystko
4
@Wossi61FCB a co my już mamy gwarantowane 2 miejsce że mamy grać rezerwami?
4
@barcelonaLM oj to jedna z nielicznych wymian na jaką bym się zgodził za FDJ
2
Dobrze ze KDB odpoczął na mecz ligowy... eh Pep jak zwykle poniosły Cię emocję i jak nigdy tego nie robisz to się cofnąłeś i przez to przegrałeś, Ty się cofać nie umiesz ziom..
4
Ty uju nawet nie pozwoliłeś grać tyle ile doliczyłes, sedzia dno
3
Live ich rozjedzie 3 bramkami, róbcie screeny
1
Pep zwalił, mógł wprowadzić Sterlinga i grać swoje a wprowadził Fernandinho i pokarała ich obrona Częstochowy
0
@AlexDark00 ja mam 350 na City, czekam na gratulacje xd ehh ;p
0
Szpaku jest tak stary, jest tak stary, że nie wymienia Lewego wśród kandydatów do złotej piłki :D gdzie to zapisać?
15
Johnnie Walker leży na boisku hahahaha Szpaku mistrz XD!