0

Troche szkoda FDJ myslalem ze bedzie nasza nowoczesna 6 ale Busquets tanio skóry nie sprzedał

0



to ja do trójki Lewy, B. Silva, Kounde poproszę jeszcze Theo Hernandeza ;p

10

B. Silva, Lewy, Kounde - w jednym okienku, marzenia ściętej głowy ;)

0

@Emhyr Llorente lub Felix albo płacić!

0

@P33ck za Góralskiego - Klich, za Glika - Bereszyński jako PŚO

0

@Tomix_83 co jak co ale to promka, pasuje do Barcy jak mało kto

2

@Isso89 nie trace czasu ;p

3



Marzenie od kilku lat, wcześniej nieco zbędne, ponieważ dublowałby się z Messim. Pomoc Pedri i B. Silva? Auuuu!

0

@Isso89 jakie ;p

0

będzie Popek vs Adamek czy to jakas sciema?

1

@GeneralXavi zabrakło ci +wa :D

3

Nie wiem za co, nie wiem jak ale Bernardo Silva w Barcelonie to marzenie chyba każdego kibica

0

Mam pytanie bo chce zagrac kontrę na Boston bo na kuponie mam Golden ale jest tylko oferta handi +1(z dogrywka) więc teoretycznie jak będzie dogrywka a potem Boston przegra 2 pkt to dupa z mojej kontry, tez tak to rozumiecie?

0

@El Madridista. w sumie nie myślałem o takim podejściu, dzięki za pomysł

0

Mam 1200 do wyjęcia jak Golden wygrają grać kontrę?

0

Martin Braithwaite taką postawą pokazuje, że powinien zacząć sezon z 2 drużyna jeśli nie zdecyduję się na wypożyczenie lub transfer, zwolnił by miejsce w pierwszym zespole

0

Sprzedawać już te procenty do Barca Studio, podpisywać CVC i dawać mi tu tego Bernardo bo takiego pomocnika mi potrzeba do duetu z Pedrim!

0

oby Burnley to utrzymało, Raphinha coraz bliżej?

5

Fati, Ferran, Auba i powiedzmy, że zostanie Dembele oraz wykupimy Raphinhe i po co tu stary Lewandowski? jest młody Jutgla jako 6ty do rotacji jako typowa 9. Moim skromnym zdaniem trzeba zainwestować pieniądze gdzie indziej i skończyć te szopki, że do Barcy przychodzi wielka gwiazda. A jak już chcą gwiazdę to niech powalczą o Bernardo.

0

@Jestjakjest co najwyżej mógłby sponsorem zostać za dobry hajs

0

@Khajio to pokazuje, że kto ma TOPowych bocznych obrońców może wygrać wszystko

4

@Wossi61FCB a co my już mamy gwarantowane 2 miejsce że mamy grać rezerwami?

4

@barcelonaLM oj to jedna z nielicznych wymian na jaką bym się zgodził za FDJ

2

Dobrze ze KDB odpoczął na mecz ligowy... eh Pep jak zwykle poniosły Cię emocję i jak nigdy tego nie robisz to się cofnąłeś i przez to przegrałeś, Ty się cofać nie umiesz ziom..

4

Ty uju nawet nie pozwoliłeś grać tyle ile doliczyłes, sedzia dno

3

Live ich rozjedzie 3 bramkami, róbcie screeny

1

Pep zwalił, mógł wprowadzić Sterlinga i grać swoje a wprowadził Fernandinho i pokarała ich obrona Częstochowy

0

@AlexDark00 ja mam 350 na City, czekam na gratulacje xd ehh ;p

0

Szpaku jest tak stary, jest tak stary, że nie wymienia Lewego wśród kandydatów do złotej piłki :D gdzie to zapisać?

15

Johnnie Walker leży na boisku hahahaha Szpaku mistrz XD!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?