MrShakira
Dołączył/a: grudzień 2014
Rzeszów
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
city to wygra? przeważają?
0
Dobra Lapciu zagraj all in, przedłuż z Dembele i poproś go, żeby namówił kumpla Mbappe do dołączenia do nas
PS. Ostatnie bramki Mbappe wyglądały jakby zrobił to z wielką łatwością
0
nawet jakby przegrała w rundach 1:2 to i tak by wygrała 2:1 bo robi dobrą robotę na backstage w fame ;p if you know...
0
@Image domyśl się ;p trochę gości w klubie jest do obrobienia ;d
1
jeden cios i arab może leżeć, ale jak się nie da sprowokować to walka jego
edit: długo nie czekaliśmy haha
0
dobra reklama na klacie xd
2
@Fabik87 Alby zaraz nie będzie więc akurat nim bym się nie martwił, poza tym wiadomo jak to jest na boisku, emocje często puszczają
2
Teoretycznie cieszyli byście się z podpisania Mbappe? Pewnie będzie dużo głosów na nie, bo rozbijanie banku i zaburzenie drabinki placowej, ale utarcie nosa perezowi było by mega satysfakcjonujące ;p
0
@Ali3231 nieprecyzyjna zagadka bo nie wiem, który zespół zgadywać ten 2 w tabeli czy 3? Pozatym z kolejności jaką napisałeś wynika że na drugi w tabeli kurs jest 1,5
12
Messi to gra na pozycji numer 6 przy wyprowadzaniu ataku, a cały świat myśli że on sobie stoi w polu karnym jak krystyna i nic nie strzela
0
@Gaz jesteś rafi509
2
@Momals11 C. Ronaldo?
0
@BartqRKO a czemu?
1
@KibicBarcy123 chodzi tutaj o zachwianie hierarchii płacowej. Do klubu przychodzą gracze typu Kessie, który będzie zarabiał ok. 6 mln i to już jest uważane za przesadę, a przychodzi za darmo. Fakt, że Dembele jest w klubie to nie znaczy, że ma dostać w milionach dwucyfrową kwotę, a on chce chyba liczbę z 2-jką z przodu...
1
Robercik wypuszcza ploty, żeby dostać nowy kontrakt. Powodzenia mistrzu, zostań i pobij ten kosmiczny rekord
2
ta i dać mu +25mln a żałować na Halanda, który może pograć 15 lat
1
@Emhyr obserwowałem od momentu 1 powołania przez Lucho
1
@Emhyr niby meczu bo strzelił 4 bramki Espanyolowi? wydaję mi się, że 25 mln to realna kwota rynkowa, ale pytanie czy jak kolega wyżej napisał chcieli by negocjować czy odnieśli by się do klauzuli
15
Osobiście nie jestem przekonany do Brazylijczyków, mało jest takich, którym nie odbija... Raphinha jako okazja rynkowa, gdyby Leeds spadło jest dobrym ruchem, z myślą że zawsze go można sprzedać i raczej na tym nie stracimy, ale gdyby Villareal chciał sprzedać Y. Pino za te 25 mln to wolałbym Hiszpana ;)
9
Xavi zrobił z Pepa najlepszego trenera na świecie
37
Ale dupa boli w madrycie, w gazetach musieli podkreślić, że piłkarki Barcelony wyrównały po karnym haha, nie żeby coś ale było 1:3 a nie 1:1, a u siebie im dołożą kolejne 5, ciekawe co wtedy napiszą, może drużynowy okres? ;p
1
@Shadow23FCB czyli jutrzejsza wizyta jak będziesz w pracy aktualna? :D
2
@Nano22 hahaha xd
0
@Transu96 czemu takie porównanie? za emersona zapłaciliśmy, a Kessie przychodzi za darmo
0
@MrShakira wyobraźmy sobię najbardziej kuriozalną sytuację jaka mogła by się zdarzyć... Auba przychodzi do Barcy za darmo i powoduje, że Dembele zostaje w klubie na dużo gorszych dla Siebie warunkach, natomiast francuz przekonuje swojego kolegę Mbappe, aby dołączyć właśnie na Camp Nou ;p
4
Auba i Dembele świetnie razem wyglądają pod względem zgrania, jeśli ten drugi zgodzi się na obniżenie wynagrodzenia to dobrze było by go mieć nadal w swoich szeregach, bo widać że dobrze odnajduję się w młodym zespołe a Xavi postawił go do pionu.
1
@msmsms kontrakt kończy mu się w 2023 więc za rok będzie do podpisania za darmo, może pozostanie w Ajaxie jeszcze ten sezon
2
@Emhyr u nas wymiana Depaya na jedną z takich gwiazd i pozostanie pozostałych graczy może spowodować znowu poziom TOP jeśli wzmocni się naszą obronę choćby 3 darmowych transferów
1
@socha Riki nie ma szans na grę, jeśli przychodzi Kessie, nic tylko sprzedać lub dorzucić do jakiegoś dealu, np. Traore. Puig zbyt drogi na 7-go, a przychodzi zdolny Torre do 2 drużyny.
0
@MrShakira osobiście uważam, że zdecydowanie wystarczy, oby tylko omijały ich kontuzję. Ruch po kolejnego pomocnika wykonał bym dopiero po odejściu Busquetsa i pomyślał nad Gravenberchem, chyba ze jego miejsce zajmie de Jong, wtedy można zawiesić oko na zdolnego ale też drogiego Wirtza