6

Jeszcze Bernardo Panie Alemany ;)

0

Robercik, cyk wykreślam
czas na Kounde
a potem mam nadzieję, że ktoś jeszcze raz sprawdzi listę i jednak zmieni priorytety na LO i PO, bo gracze Chelsea przynajmniej mi się nie widzą w tym zespole

0

Jak mamy rozwalić system i zrobić okienko transferowe niczym w grze FiFA to wypożyczyć Nico, obniżyć kontrakt FDJ i.... ściągnąć jeszcze B. Silve ;p

0

Mam nadzieję że Alemany ogarnie temat i Lewy nie będzie miał nic potracone z wypłaty za te spóźnienia

0

@Jasialdinho a kto to jest Torre? wiesz jak gra pod presją o punkty? Arthur też okienko władował w presezonie a potem zero pożytku z niego było, a Torre sprzedał jedną dziurę i ma grać już w pierwszej drużynie? młody Torre może być 7/8 wyborem i może dostać minuty w Pucharze Króla ale nie nadaje się na zamiennika. Jeśli chcemy walczyć na każdym froncie to FDJ musi zostać ewentualnie, może odejść gdyby udało się w jego miejsce ściągnąć B. Silvę.

7

Odejście FDJ tylko w przypadku przyjścia Bernardo

4

@Fenelon skoro nie przyjdzie Silva to nikt nie przyjdzie, już nie bierzemy półśrodków

0

@gurales tak z slavieszki.pl i właśnie nie wiem czy srebro czy miedziane. Masz od nich?

0

Ma ktoś z Was spinki do mankietów FC Barcelony? Jeśli tak to czy macie jakieś zdjęcia jak to wygląda do garnituru?

0

@Nazio87 możesz wysłać foto jak wyglądają na zywo? gdzie kupowales? Allegro? bo tam sa 2 modele nawet spoko srebrne za 300 lub miedziane za 200

0

ma ktoś spinki do mankietów Barcelony?

3

@Jacu327 mycie naczyń

0

a co powiecie na Casha na PO do Barcy?

0

Przedłużać z Dembele
Ściągać Lewy, B. Silva, Kounde, Gaya, Di Marie na rok i baja

1

Jest 1% szans na taki obrót spraw ale gdyby FDJ nie został sprzedany, to nawet nie wiadomo kto ma grać z grona Bernardo, Gavi, Pedri, Busquets, Kessie, FDJ... Nico itd.


0

@lucca87 jeszcze przedłużenie z Dembele i wtedy by było git to zestawienie.

9

@patrykzmc2000 szkoda ze to Leeds nie spadło, byłby u nas za 25

14



Laporta puszcza oczko do kibiców

0

@Kusco15 tak ale łatwiej zrozumieć kogoś z youtuba kto trenuje 3 miesiące ze nic nie pokazuje, jak tych co robią to pół życia...

1

Kto widzielibyście w Barcy na PO i LO?

Jak dla mnie Theo Hernandez na LO a prawego ciężko mi wskazać

2

Można zasnąć przy tym KSW, nie dziwne ze FAME ich zjada bo nawet walki bardziej efektywne mają

3

Ja jestem w mniejszości i z czysto ekonomicznego podejscia wolałbym dać Dembele z 2,3 mln więcej niż poprzednia oferta bo nie chciałbym a) tracić grajka z wartością rynkowa +50mln, b) płacić za jego zastępstwo +50mln c) przedłużając kontrakt zawsze można go sprzedać za rok i +/- się na tym zarobi. Sportowo się broni.

1

@zodiak_10 a Neymar?

0

Fati, Ferran, Auba, Lewy, Dembele i jeszcze Raphi? było by mocniej niż w PSG ;p

0

A taki Eriksen mógłby grać w La Liga czy przepisy nie pozwalają?

Onana w końcu idzie do tego Interu czy nadal jest była by szansa na ściągnięcie go do rywalizacji?

0

@Rewolucja123 role 7go do rotacji? tu nigdzie nie ma przypisanych pozycji

0

Fati/Ferran
Lewy/Auba
Dembele/Di Maria/Abde
Pedri/Kessie
Bernardo/Gavi
Busquets/Nico/Torre
Alba/Alonso
Araujo/Christensen
Kounde/Garcia/Pique
Roberto/Azpi
Marc/Pena

Realnie?


3

@Fabik87 wiadomo Bernardo to spełnienie marzeń

0

@Zawsze_Wierny jakis link?

0

@fenix1983 za rok Gaya i Grimaldo za darmo więc może zrobią wymiane pokoleniową... chociaż osobiście jestem za kimś z wyżej półki typu Theo Hernandez

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?