MrShakira
Dołączył/a: grudzień 2014
Rzeszów
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Jeszcze Bernardo Panie Alemany ;)
0
Robercik, cyk wykreślam
czas na Kounde
a potem mam nadzieję, że ktoś jeszcze raz sprawdzi listę i jednak zmieni priorytety na LO i PO, bo gracze Chelsea przynajmniej mi się nie widzą w tym zespole
0
Jak mamy rozwalić system i zrobić okienko transferowe niczym w grze FiFA to wypożyczyć Nico, obniżyć kontrakt FDJ i.... ściągnąć jeszcze B. Silve ;p
0
Mam nadzieję że Alemany ogarnie temat i Lewy nie będzie miał nic potracone z wypłaty za te spóźnienia
0
@Jasialdinho a kto to jest Torre? wiesz jak gra pod presją o punkty? Arthur też okienko władował w presezonie a potem zero pożytku z niego było, a Torre sprzedał jedną dziurę i ma grać już w pierwszej drużynie? młody Torre może być 7/8 wyborem i może dostać minuty w Pucharze Króla ale nie nadaje się na zamiennika. Jeśli chcemy walczyć na każdym froncie to FDJ musi zostać ewentualnie, może odejść gdyby udało się w jego miejsce ściągnąć B. Silvę.
7
Odejście FDJ tylko w przypadku przyjścia Bernardo
4
@Fenelon skoro nie przyjdzie Silva to nikt nie przyjdzie, już nie bierzemy półśrodków
0
@gurales tak z slavieszki.pl i właśnie nie wiem czy srebro czy miedziane. Masz od nich?
0
Ma ktoś z Was spinki do mankietów FC Barcelony? Jeśli tak to czy macie jakieś zdjęcia jak to wygląda do garnituru?
0
@Nazio87 możesz wysłać foto jak wyglądają na zywo? gdzie kupowales? Allegro? bo tam sa 2 modele nawet spoko srebrne za 300 lub miedziane za 200
0
ma ktoś spinki do mankietów Barcelony?
3
@Jacu327 mycie naczyń
0
a co powiecie na Casha na PO do Barcy?
0
Przedłużać z Dembele
Ściągać Lewy, B. Silva, Kounde, Gaya, Di Marie na rok i baja
1
Jest 1% szans na taki obrót spraw ale gdyby FDJ nie został sprzedany, to nawet nie wiadomo kto ma grać z grona Bernardo, Gavi, Pedri, Busquets, Kessie, FDJ... Nico itd.
0
@lucca87 jeszcze przedłużenie z Dembele i wtedy by było git to zestawienie.
9
@patrykzmc2000 szkoda ze to Leeds nie spadło, byłby u nas za 25
14
Laporta puszcza oczko do kibiców
0
@Kusco15 tak ale łatwiej zrozumieć kogoś z youtuba kto trenuje 3 miesiące ze nic nie pokazuje, jak tych co robią to pół życia...
1
Kto widzielibyście w Barcy na PO i LO?
Jak dla mnie Theo Hernandez na LO a prawego ciężko mi wskazać
2
Można zasnąć przy tym KSW, nie dziwne ze FAME ich zjada bo nawet walki bardziej efektywne mają
3
Ja jestem w mniejszości i z czysto ekonomicznego podejscia wolałbym dać Dembele z 2,3 mln więcej niż poprzednia oferta bo nie chciałbym a) tracić grajka z wartością rynkowa +50mln, b) płacić za jego zastępstwo +50mln c) przedłużając kontrakt zawsze można go sprzedać za rok i +/- się na tym zarobi. Sportowo się broni.
1
@zodiak_10 a Neymar?
0
Fati, Ferran, Auba, Lewy, Dembele i jeszcze Raphi? było by mocniej niż w PSG ;p
0
A taki Eriksen mógłby grać w La Liga czy przepisy nie pozwalają?
Onana w końcu idzie do tego Interu czy nadal jest była by szansa na ściągnięcie go do rywalizacji?
0
@Rewolucja123 role 7go do rotacji? tu nigdzie nie ma przypisanych pozycji
0
Fati/Ferran
Lewy/Auba
Dembele/Di Maria/Abde
Pedri/Kessie
Bernardo/Gavi
Busquets/Nico/Torre
Alba/Alonso
Araujo/Christensen
Kounde/Garcia/Pique
Roberto/Azpi
Marc/Pena
Realnie?
3
@Fabik87 wiadomo Bernardo to spełnienie marzeń
0
@Zawsze_Wierny jakis link?
0
@fenix1983 za rok Gaya i Grimaldo za darmo więc może zrobią wymiane pokoleniową... chociaż osobiście jestem za kimś z wyżej półki typu Theo Hernandez