0

@Messibestplayerintheworld jakoś mnie nie przekonuje ale wiadomo lepszy niż Balde będzie, na prawej raczej zostanie Dest i Roberto bo zawsze może tam zagrać Araujo lub Kounde więc tam wzmacniać będą najwcześniej za rok

0

@MrShakira do tego ŚO też niczego sobię i jedyne co wymagało by wzmocnień to boki obrony... wiadomo już nie teraz ☎

0

A gdyby Lapcio zrobił czary mary i obniżył kontrakt FDJ jednocześnie sprowadzając B. Silve? Przecież to by była najmocniejsza pomoc na świecie i atak patrząc na to, kto byłby do rotacji :o

1

Beeeernardo Siiiiilva

3



Znowu ktoś skradł show Lewandowskiemu...

8



Osobiście nie widzę nikogo z dwójki Azpi, Alonso w Barcy, więc bym nie płakał.

0

Wczoraj w klubowych biurach był nieznany do tej pory agent, oby to był agent CR7, bo to oznaczało by, że dopinamy transfer B. Silvy na ostatni guzik :)

0

@kaczucha1899 oby to był agent CR7, wtedy oznaczało by to podpisywanie Bernardo Silvy :p

1

Nie można sytuacji z Martinem Braithwaite'em rozwiązać tak, że skoro nie chce odejść to się go degraduje do II drużyny?

0

@Zoker już nie XD PS. nigdy nie był moim ulubieńcem, miał może moment jak wystawił piątaka do góry z rm ;p

5

Jakby co to ja już piszę, że B. Silva to mój drugi ulubiony piłkarz zaraz po Messim ;)

chciałem go tu już w 2015:

https://www.fcbarca.com/62462-silva-nie-czujemy-presji,dyskusja-3457666.html#comment-3457666

11

Podobno Chelsea ma złożyć ofertę opiewająca na 80mln + bonusy za FDJ, ponieważ obawiają się, ze jeśli będą zwlekać to znowu Barcelona ich wyprzedzi :D

0

Hej, gdzie najlepiej szukać ofert last minute na dzień przed/dwa dni przed chcianym wylotem?

5

Raphinha i Dembele to duet must have w pierwszym składzie w sezonie

1

Dembele klasa światowa, brawo!

0

Szkoda Depaya ale ciasno mamy w tym ataku, on zawszę jakieś skille pokazał nietuzinkowe. FDJ dzisiaj tez ciągle ręką w górę widać, że chce walczyć i zostać, szkoda ze on na tym SPD nie może grać zdaniem Xaviego bo ten Busquets na wysokiej intensywności odstaje od rywali

0

@IronSanHybrid zgadzam się, ale jak w tym meczu już komuś nie idzie to z czym do ludzi w lidze

0

@333tricampeones333 napisz swoje najpierw a potem krytykuj auuuu

0

Oglądam od 10 minuty.

Marc - nie miał nawet okazji żeby się wybrudzić, nie oceniam
Balde - chłopak ma papiery na grę ale tylko w Barcy B, mega odstaje poziomem, fauluje gościa gdy mają go 2 na 1 w powrocie za akcja, czym daje stały fragment drużynie, która nie wchodzi w pole karne (-)
Garcia - obaj środkowi obrońcy idealnie nadają się na obrońców numer 4 i 5. Eric pcha piłki do przodu na siłę, aby pokazać że potrafi rozgrywać natomiast nawet z takim przeciwnikiem podaje pod ich nogi, raz na mecz to i ja zagram coś na nos (-)
Christensen - nie miał zbyt wieku okazji, gra asekuracyjnie przez tył, co w sumie jest minusem z takim rywalem, ale to jego pierwszy mecz, wychodzi z napastnikiem w głąb boiska, co uniemożliwia akcje (+/-)
Dest - słaby niczym w tamtym sezonie, biega, kiwa się sam z sobą, ogólnie zero rozwoju mam wrażenie (-)
Nico - nie wiem co zrobił w pierwszych 10 min ale potem strasznie wolna gra, przy kontrze, skrobie Gości gdzie normalnie w meczu miałby już prawię żółtko, nie nadaje się na SPD, ani techniki ani tempa w podania (-)
Kessie - widać że chce, biega, mądrze wybiera podanie, jeździ na dupie, takich żołnierzy nam też trzeba (+)
Pedri - czarodziej niewidoczny na tle słabej drużyny, wymagam więcej przeszywających podań z taką linia obrony rywala (-)
Fati - bramka okej, ale bramkarz to ręcznik, spoko sztuczka techniczna i poza tym mega egoizm, żeby się pokazać, za dużo chce (+/-)
Raphinha - dobre tempo podania, nie kombinuje, dał bramkarzowi się pomylić, jak na pierwszy mecz dobre wrażenie (+)
Auba - robi to co do niego należy, ma dogodną okazję to strzela, wybiega za obrońców, ogólnie ok (+)

0

gdzie obejrzę mecz? youtube?

10



Jako, że nie można zjeść cukierka i mieć cukierka to czekam na ten ruch i B. Silve ;)

7

Joan nie podpuszczam Cię ale nie sprowadzisz Kounde, B.Silvy iiii Theo Hernandeza

0

@TheRobertos Robert?

0

@QuaReL kasa Misiu, kasa... de Ligt ma zarabiać dużo siana

3

Ciekawe kogo Pep zakupi do City bo trochę czyści szatnie

8

Osobiście nadal najbardziej czekam na potencjalny transfer Bernardo Silvy. Duet w pomocy Pedri - B. Silva < 3

19

@BartqRKO Aubameyang: ,, f*ck"

0



chyba tylko jako typowa 10, w ataku miejsca dla niego nie widzę

0

Kounde rozumiem, wymiana na FDJ na B. Silve ma sens, ale gracze Chelsea?

0

@Culer_1906 mogli by ogarnąć kogoś bardziej ofensywnego niczym Azpi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?