MunirElHaddadi
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
Wrocław
10 obserwujących
16 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bale kosztował 90mln, więc 30 za Cuadrado to grosze ;) Miłych snów ;P
0
A Munir wycofany do rezerw.
0
Maciej się nie nazywam, ale mam podobne zdolności.
1
Jaki obstawiacie wynik meczu Malaga - Valencia? Ja stawiam 3-0 dla Valencii, do siatki trafią: Parejo, Gomes, Negredo.
0
Andres, te słowa będą mu przypominane po wsze wieki. Nadal widzę komentarze, w których ludzie śmieją się z jednego wywiadu Xavi'ego...
1
Dzięki, obejrze sobie ;)
0
Są dziś jakieś ciekawe mecze?
0
Trochę mu się w główce poprzewracało.
0
A pucharów też mogą nie zdobywać, w końcu to nie ty grasz.
0
Aaaaaaa, w Fifie ja wolę Hazarda.
1
Reojs jest lepszy o w grze kombinacyjnej.
0
Schurle w Bundeslidze odzyska blask.
0
Messi chciał Neymara, więc Neymar przyszedł nieważne za ile.
0
To spoko, ale jak chcesz dyskutować z kimś kto to potrafi, to na pewno nie ze mną ;P
0
Współczuj gdzie indziej, amigo. Jakby co to forum dla kibiców Barcy ;>
1
Zubi OUT.
0
No niestety. Ciekawe co jutro o tej porze będzie się ze mną działo i w jakiej będę kondycji psychicznej.
0
Spokojnie, po tym meczu przestaną na jakiś czas.
0
Jejku, jutro powrót do gimbazy ;( Nie wiem jak to wytrzymam i czy w ogóle, ale muszę spróbować ;/
0
Niech im się wiedzie w Villareal.
1
Ogólnie z meczu Barcelony zadowolony nie jestem. Z zawodników na + zasłużyli jedynie Rafinha, Messi, Alves oraz Pique mimo tego błędu, który poskutkował utratą bramki. Cieszy mnie także wola walki naszych i to z jakim impetem atakowaliśmy po stracie bramek. Mimo wszystko wciąż wiele aspektów do poprawy.
0
Zamknijcie tego komentatora....
0
Munir wciąga Pedro jedną dziurką ;)
0
Tylko że Neymar to był młody chłopak, który przychodził z Brazylii i nie zaznał jeszcze dobrze wielkiej piłki, a Suarez to chłop, który w ostatnim sezonie strzelił 31 bramek w BPL, więc jest trochę różnicy.
0
Tak się cieszyliście że Munir w rezerwach, a teraz jak Suarez gra straszny piach nie ma go kto zmienić...
0
Alba bardzo słabo dzisiaj.
0
Florek im za kibicowanie zapłacił.
#Katar
0
Neymar za długo.
4
Hahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahaah!!!! Sędzia LFP z Kataru od Florentino Pereza!!!
1
Bo Neymar udowodnił już swoją wartość, a Suarez kiksuje raz za razem.