MunirElHaddadi
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
Wrocław
10 obserwujących
16 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie karm ich. Jak nie będziecie odpowiadać to im się znudzi.
0
Masz może link?
0
0
Z taką grą jak teraz nie ma co liczyć na finał LM.
1
Jak nie ma Crisa, to ktoś musi wziąć ,,Ciężar gry'' na siebie ;D
0
4 - 0 dla Chelsea
Bramki strzelą: 2x Hazard, Fabregas, Cahill.
0
Angielski przyda ci się w życiu, bardzo ci się przyda. ,,FCBSOCI'' zaproponował mu naukę, a nie zabronił oglądać filmów z napisami, więc bez spiny ziomuś.
0
Wakacje sobie zrobiłem ;D Grając tutaj z 10 - latkami(jakby co dziurę założył mi Messi, bo przyjechałem ze mną na jeden dzień) uczę się więcej niż z tym pseudo-trenerem Eusebio.
0
U nas we Wrocławiu to wygląda podobnie. Co z tego że moja drużyna wygrała 4 - 0, dostałem dziurę więc te 3 pkt mogę wsadzić sobie w .... ;)
0
Pożyjemy, zobaczymy ;P
0
Jasne, jasne. Daje mu 4 lata, na bycie w finałowej trójce złotej piłki ;D
0
A ja chciałem się pochwalić, że nadal będę oglądał slajdy.
0
Michu07048: Dzięki za poprawę, zaskoczyliście mnie ;P
0
Bo jest wypożyczony na 2 sezony, jeśli Barca chce żeby wrócił szybciej musi zapłacić 3 mln ;D
0
Preferowani napastnicy to śmiech na sali.
0
Jak Braidzie(lub osobie, którą następny prezydent zatrudni) dobrze pójdzie, to może nawet reszta zostanie ;D
14
Katar wpłaca klauzulę i Busquets odchodzi.
Za pieniądze z transferu Katalończyka kupujemy Milika, Krychowiaka, Pogbę i Laporte. Visca El Barca!!!
0
Ja nigdy nie byłem jego fanem. Uważam że mogą poradzić sobie bardzo dobrze, strata Mili będzie nieodczuwalna.
2
Bordowo - granatowych snów. Munir idzie spać i ma nadzieje że jutro jak wstanie Eusebio nie będzie już w klubie.
0
Nawet nie zwróciłem uwagi ;P Coś mu się chyba ostro popierdzieliło, albo robi sobie jaja ;V
1
,,Sędzia dołożył swoje pięć groszy...''
Prawdziwa wersja - Sędzia przyjął swoje x tysięcy...
1
Trener puścił nam ostatnio film jak szybko doskakiwać do rywala po stracie piłki, film z udziałem zawodników Barcelony. Jeden zawodnik bardzo rzucił mi się w oczy, był kluczową postacią w niemal każdej akcji. Był to Sergio Busquets, zawodnik, który kiedyś był dla Barcy czymś więcej niż najlepszym defensywnym pomocnikiem świata. Pojawiał się wszędzie, gdzie można było odebrać piłkę, był genialny. Teraz jest on ,,Tylko'' dobry. Ciężko powiedzieć czyja to wina, czy samego Sergio, czy całej drużyny, bo jednak z odbieraniem piłki jest jak ze strzelaniem bramek - pracuje cała drużyna, a wszystko wykańcza ten najlepszy, u nas wiadomo o kogo chodzi ;)
Wstawiałem to już, ale nie na głównej stronie, a zależy mi żeby zobaczyło to trochę więcej osób.
1
Takie mistrzostwa to nie mistrzostwa. Piłka ręczna zawsze dostarczała mi wiele emocji, czy to pozytywnych, czy negatywnych, ale nigdy nie było tak że już przed meczem byłem niemalże przekonany że Polacy odpadną. Szkoda, bo takie zawody nie odbywają się codziennie...
0
Liczy się tu i teraz.
0
Wyraziłem tylko swoją opinię, jak ci się ona nie podoba, to napisz normalnie, a nie od razu epitetujesz.
0
Trzeba będzie rotować. Zapomniałem dodać wyżej, że trzeba kupić jeszcze Milika, najlepiej od razu po zakończeniu sankcji.
0
No i super. 2 lata po przedłużeniu kontraktu Katar wpłaca klauzulę, a mu kupujemy sobie na jego miejsce 4 fantastycznych zawodników.
0
Wiedziałem że z moim Nickiem to zdanie to strzał w stopę ;P
0
Matko z córką! Zapomniałem ;D Na prawej obronie niech będzie... Aurier albo Carvajal.
9
Pamiętamy ;D