0

Czekamy.

0

2 farciarskie asysty, rzeczywiście ucziszył tym wszystkich.../

0

Lionel Messi!!! Villareal jak wcześniej Pique - z nieba do piękla ;P

0

Przecież Suarez źle przyjął i się ratował, bo bramkarz był już zbyt blisko.

0

Jaka poezja? Źle przyjął piłkę i się ratował...

0

Rafi Rafi Rafinhaaaaaaa!!! On i Munir kiedyś będą wielcy!!! Visca El Barca!!!

0

Pique - Z nieba do piekła

0

Pique geniusz. Tyle w temacie.

1

Mecz z Atletico oglądałeś?

0

Czasem myślę że tak byłoby mi lepiej, ale boję się poczuć to co ten chłopiec czuł ;( Niech spoczywa w pokoju.

0

Ja nie będę.

0

Po transferze Moraty za 20mln ja już we wszystko wierzę ;P

0

Hmmmm, no cóż. Myślę że jak ktoś go kupi to jednak odejdzie, a jak nie to Lucho pewnie go przekonał.

0

Patrzę, Iniesta daje piłę do Suareza na strzał, to se myślę, aha kur**, jak zaraz jeb*** to dzieciom od podawania piłek łby poodrywa. Trochę się pomyliłem, bo ta piłka najpierw musi do tych dzieci dolecieć, a nie ledwo doturlać się do band reklamowych.

0

Amerykanie wyrównują!!! No ładnie, ładnie. Jeszcze 3 bramki i prawie trafie z wynikiem.

0

Brawo Lucho, Munira to może jeszcze do Juvenilu wywal... Znikaj z klubu jak najszybciej.

0

Komentatorzy - Dobry kontra zły glina.

1

Dał już 2 świetne podania, tyle że raz Suarez stał na spalonym.

0

Ufffff, brawo Piquenbauer.

0

Rafinha to kozak.

0

Źle był Luis ustawiony, ale w Liverpoolu by strzelił.

3

Panie komentatorze, te plotki zostały już zażegnane. Messi zostaje w Barcelonie i nie będzie miał szansy asystować Alabie... ;D

0

Rafinha i Munir będą siać kiedyś zamęt w szeregach rywali. Wolny. Szkoda że nie ma Munira ;/

2

,,Świetny strzał, ale jeszcze lepsza obrona''.

0

Iniesta ładne podanie, Suarez niby w swoim stylu, ale nie miał tak łatwej sytuacji jak może się wydawać.

0

Otóż to proszę państwa, otóż to.

0

Z Munirosem to nawet dwie by były ;P

0

Ja tydzień w tydzień cały czas siatka, tylko w jeden dzień przygotowania do ćwiczeń na siłowni ;D

0

Tak dobrze nie będzie, dostanie 4 ;)

0

Haha, zobaczysz jak to jest, oglądać każdy mecz w internecie ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?