MunirElHaddadi
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
Wrocław
10 obserwujących
16 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czekamy.
0
2 farciarskie asysty, rzeczywiście ucziszył tym wszystkich.../
0
Lionel Messi!!! Villareal jak wcześniej Pique - z nieba do piękla ;P
0
Przecież Suarez źle przyjął i się ratował, bo bramkarz był już zbyt blisko.
0
Jaka poezja? Źle przyjął piłkę i się ratował...
0
Rafi Rafi Rafinhaaaaaaa!!! On i Munir kiedyś będą wielcy!!! Visca El Barca!!!
0
Pique - Z nieba do piekła
0
Pique geniusz. Tyle w temacie.
1
Mecz z Atletico oglądałeś?
0
Czasem myślę że tak byłoby mi lepiej, ale boję się poczuć to co ten chłopiec czuł ;( Niech spoczywa w pokoju.
0
Ja nie będę.
0
Po transferze Moraty za 20mln ja już we wszystko wierzę ;P
0
Hmmmm, no cóż. Myślę że jak ktoś go kupi to jednak odejdzie, a jak nie to Lucho pewnie go przekonał.
0
Patrzę, Iniesta daje piłę do Suareza na strzał, to se myślę, aha kur**, jak zaraz jeb*** to dzieciom od podawania piłek łby poodrywa. Trochę się pomyliłem, bo ta piłka najpierw musi do tych dzieci dolecieć, a nie ledwo doturlać się do band reklamowych.
0
Amerykanie wyrównują!!! No ładnie, ładnie. Jeszcze 3 bramki i prawie trafie z wynikiem.
0
Brawo Lucho, Munira to może jeszcze do Juvenilu wywal... Znikaj z klubu jak najszybciej.
0
Komentatorzy - Dobry kontra zły glina.
1
Dał już 2 świetne podania, tyle że raz Suarez stał na spalonym.
0
Ufffff, brawo Piquenbauer.
0
Rafinha to kozak.
0
Źle był Luis ustawiony, ale w Liverpoolu by strzelił.
3
Panie komentatorze, te plotki zostały już zażegnane. Messi zostaje w Barcelonie i nie będzie miał szansy asystować Alabie... ;D
0
Rafinha i Munir będą siać kiedyś zamęt w szeregach rywali. Wolny. Szkoda że nie ma Munira ;/
2
,,Świetny strzał, ale jeszcze lepsza obrona''.
0
Iniesta ładne podanie, Suarez niby w swoim stylu, ale nie miał tak łatwej sytuacji jak może się wydawać.
0
Otóż to proszę państwa, otóż to.
0
Z Munirosem to nawet dwie by były ;P
0
Ja tydzień w tydzień cały czas siatka, tylko w jeden dzień przygotowania do ćwiczeń na siłowni ;D
0
Tak dobrze nie będzie, dostanie 4 ;)
0
Haha, zobaczysz jak to jest, oglądać każdy mecz w internecie ;D