MuscleCar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ban!
0
Nie byłem fanem tego transferu ( Eto był bardzo ważnym zawodnikiem dla Barcelony, chociaż czasami nie wykorzystywał setek to w tych najważniejszych meczach nie zawodził ) dlatego dobrze się stanie jak Ibrahimovic opuści FCB, natomiast Barcelona powinna poszukać bocznego obrońcę i jakiś klasowych pomocników bo gdy wypadnie Iniesta czy Xavi to tak naprawdę nie ma kto ich zastąpić.
Wracając jeszcze do Ibry; Barcelona chce 40 milionów ale i tak będzie dużo w plecy bo Eto był warty taką sumę więc tak na dobrą sprawę FCB zapłaciła 85 mln za Ibrahimovica.
0
*Juninho
0
Co do wieku to nie widzę przeszkody, jestem pewien, że 2 sezony na wysokim poziomie rozegra bez problemu, w końcu Xavi ma 30 lat a dalej wymiata na pomocy. Co do Henry'ego to on ma już 33 lata, najwyższy czas pomyśleć o zakończeniu kariery albo iść do jakiejś słabszej, egzotycznej ligi podobnie jak Junihno ;p
0
@damiando10, zgadzam się z tobą ;p
Ja nie miałbym nic do Keity gdyby grał defensywa na środku pomocy, bo do ofensywy to on nic nie wnosi, a założę się, iż Yaya lepiej by się spisał na boku pomocy niż Keita.
0
Ten mecz będzie wyglądał podobnie jak z Interem. Będą musieli się na męczyć aby to wygrać ale to ostatni mecz w sezonie tak więc 110 % wysiłku i Mistrz powędruje tam gdzie jego miejsce ;p
0
Ludzie wy macie jakiś kompleks na punkcie Realu; i co z tego, że grał w Realu ?! Eto też swego czasu grał w Realu. Ja oceniając zawodnika, oceniam go pod względem umiejętności a nie przynależności klubowej a jeżeli chodzi o umiejętności to jakby nie patrzeć 2 strzelec La Liga. Chętnie widziałbym go w Barcelonie pod jednym warunkiem, kwota transferu nie będzie za wysoka ;p Bardziej skupiłbym się Barcelonie na pomocnikach i bocznych obrońcach ale do ataku w miejsce Henry'ego przydałby się ktoś mający ogranie w Primera Division.
0
Łatwo nie będzie ale wierzę w nasz team, niech dadzą z siebie wszystko FTW !
0
Barca FTW !
0
M4G1K- Problemy z interpretacją ?!
Sorry jeżeli się nie domyśliłeś to teraz się poprawię, ......"życzy" rywalowi porażki.
0
Jak Pep stawia ciągle na Keite, chociaż Keita nic nie gra to wątpię aby ta sytuacja uległą zmianie, nie chciałbym aby Toure odszedł jeżeli miały grać w pierwszym składzie a tak pewnie nie będzie dlatego lepiej jak odejdzie, gdyż lubię jego grę a nie dane jest mi w Barcelonie oglądać go za często.
0
leito - nie, lepiej niech siedzi na ławce.
Dlaczego mam zmienić klub ?! Dlatego, że lubię Toure i chcę dla niego jak najlepiej ?!
0
W końcu ktoś normalny się wypowiedział a nie C. Ronaldo, który życzy rywalowi porażki, żałosne !
0
Niech odchodzi ! Za dobry jest aby siedzieć na ławce gdy po boisku biega bezproduktywny Keita. Chętnie widziałbym go w Man U.
0
Dobry mecz, chociaż nic nadzwyczajnego na Tenerife wystarczyło. Nie wiem co Keita robi w podstawie bo on nic nie wnosi do gry jedynie biega po boisku i czasami straci piłkę, lepiej nich usiądzie już na ławie i poszuka formy. Ibrahimovic trochę rozczarowuje i rzeczywiście jak ktoś powiedział wcześniej, po zejściu Ibry ta gra wyglądała płynniej. Martwią mnie te zwolnienia akcji, Barca ostatnio zaczęła strasznie czytelnie grać i powoli ze chwilowymi zrywami. Teraz widać jak brak jednego Iniesty odbija się na drużynie. Barcelona nie ma wartościowych pomocników ofensywnych jeżeli wypadnie Xavi i Iniesta to kto będzie grał na pomocy ?! Tutaj Barca powinna poszukać wzmocnień w oknie i obrońce bocznego, bo Abidal już nie pierwsza młodość a Maxwell ( House ;p ) jest dobry w ataku ale trochę ubolewa na obronie.
0
Jak chcecie dyskutować o Henrym to nie oceniajcie go jako napastnika bo Henry w Barcelonie jest skrzydłowym a nie napastnikiem.
0
Wy się z tymi maszynami które zatrybiły pohamujcie bo z At. M ostatnio wysoko wygrywamy a jak ostatnio grała drużyna ?!
0
Ja czekam na Liverpool albo Chelsea i zobaczymy co tak naprawdę Barcelona potrafi bo Liverpool lub Chelsea nie dadzą sobie strzelić bramki w ostatnich minutach.
0
Jack, to następny jasnowidz których dużo na tej stronie.
A skąd ty człowieku wiesz że ja oglądam nie legalnie Premiere, skąd wiesz że ja wogóle oglądam Premiere ??!! Zastanów się nad sobą. Jesteś poprostu beznadziejny w tym co piszesz. Jak tak Ci żal d*pe ściska to idź i rozluźnij się gdzieś wyjdź z domu i zobacz świat. Normalnie nie trawie takich ludzi którzy mają takie problemy.
0
cornieszon,
wolisz oglądać mecze ligowe na Cyfrze + mówisz hmmm ciekawe ile oglądasz ich w trakcie sezonu 4 może 6 na żywo, najlepszą platformą jest Premiere każdy ligowy mecz Barcelony leci i każdy mecz LM
0
To jest żałosne po prostu. Sędzia wygrał nam mecz. Ja ten mecz traktuję jako przegraną bo tak wygrać to jest żałosne, a Eto to już całkiem stracił w moich oczach, takich zawodników powinno się karać zawieszeniami to może znikła by parodia z boisk piłkarskich a nie sorry w przypadku Eto z desek teatru.
0
Nie będę tłumaczył komuś kto twierdzi że okiwanie 2 zawodnikowi podanie na pustą to jest zespołowa akcja, bo to po prostu szkoda czasu. To tak jakby tłumaczyć Pikuś'owi że Ronaldinho gra słabiznę
0
I Barca strzela bramki po indywidualnych akcjach a nie po drużynowej akcji np. z Betisem 1 bramka indywidualna akcja Eto 2 bramka indywidualna akcja Messiego który jedynie podał aby Eto wpakował do pustej bo był w lepszej pozycji. A tak niema składnych akcji, nie ma prostopadłych podań sytuacji sam na sam gdzie Henry sprawdza się fenomenalnie Henry to nie pomocnik tak samo jak Eto oni mają dostawać piłki a ni e je rozgrywać.
0
Ja u buka postawiłem na Espanyol bo Barcelona traci za dużo bramek, zdarzają się poważne błędy w obronie i w tej obronie na początku meczu bierze udział cała drużyna później natomiast to tylko obrońcy i defensywny pomocnik a Espanyol to nie Gijon i atak ma lepszy i obronę dobrą. No i mam nadzieje że nie wygram ;p Postawiłem tak na przekór losu.
0
Po tym filmiku nikt z nas nie jest w stanie ocenić jego gry, to co pokazał ten filmik to wszyscy młodzi zawodnicy ; którzy na poważnie myślą o piłce potrafią zrobić .
0
fffj,
nie cwaniakuj bo tu czasami niepodają na tej liście premiere sport gdzie przeważnie lecą mecze Barcelony
0
Eto ma oczy tam gdzie słońce nie zagląda i wogóle kaszana następny sezon stracony
0
Widzę, że jednak w Barcelonie nie wiele się zmieniło, poza paroma osobami. Nadal zawodnicy wyglądają jakby biegali bo muszą, wyglądają jakby chcieli odwalić swoją robotę i do domu. Dlaczego Barca gra 3 pomocnikami, w dzisiejszym futbolu każda licząca się drużyna gra 4 pomocnikami. Co nam po tym jak 3 napastników pobiegnie w pole karne jak w środku pola nie ma z kim grać..... a szkoda gadać. Sztab szkoleniowy Barcelony powinien oglądać mecze Arsenalu i przypominać sobie jak kiedyś Barcelona grała.
0
spyke,
nie tylko bramki się liczą to nie jest gra kto strzeli jak najwięcej goli, wtedy taki Rasiak strzelił by 20 bramek i byłby na miejscu Ronaldo, to jest piłka gra zespołowa
0
szmeto, dobrze że Eto nie tracił głupio piłki ! Napastnik musi próbować dryblingów a Henry jeden pokazał przed podaniem do Xavi'ego. Szkoda że Eto nie strzelił raz sam na sam i Xavi tak samo był by ładniejszy wynik ;p