MuscleCar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi strzelił i asystował przy drugiej. Tak w woli ścisłości ;)
0
Cieszy mnie to że zdobywają bramki młodzi jak i to że nie zdobywają bramek sami napastnicy ale obrońcy, pomocnicy i napastnicy to jest bardzo pozytywne. Defensywa jest dobra tracimy bramki z naszej winy, a to da się zlikwidować. Jak narazie spotkania przygotowawcze mnie satysfakcjonują. Zobaczymy jak będzie w sezonie ale bądź my dobrej myśli zespól daje nam powody do takie myśli :D
0
Z niewolnika niema pracownika.
0
Powiem tyle,
Z niewolnika niema pracownika.
0
Większość ludzi którzy są tu dłużej znają moje zdanie na temat Ronaldinho
0
CNFCB,
człowieku myślisz że większość z kibiców Barcelony obchodzą twoje odczucia. Jesteś jakiś dziwny ja zarzucam komuś że nie kocha Ronaldinho :: żal :: chyba od niedawna jesteś na tej stronie. Urwałeś się z chmurki i gadasz głupoty, starasz się być inteligentny ale nie wychodzi Ci to. Tak to jes jak przyjdzie jakiś młokos i chce pokazał wielkiego kibica Barcelony żal
0
W końcu pojawił się news dla psychofanów.
0
CNFCB, pokaż mi gdzie ja tak bardzo bronię Henry'ego ?! Ja tylko nie lubię jak ktoś pisze głupoty o zawodniku który gra dla mojej drużyny, zachowuje się jak trzeba i nawet uczy młodszych. Każdego zawodnika FCB który jest wporządku w stosunku do klubu będę bronił. Co do tego twojego Ronaldinho póki nie odwalał szopek był wporządku ale coś mu się pomieszało w głowie.
0
squead,
mówisz że żal jak chcieliśmy odejścia Ronaldinho teraz to ty dla mnie robisz żal bo chcesz odejścia Henryego
0
Acha czyli squead jest jednym z psychofanów Ronaldinho i teraz odgryza się na Henry. Prosze pana Henry nie olewa zespołu i treningów tak jak Ronaldinho dlatego nie odejdzie. Mówiłeś coś o wielbicielach Henrego, mogę się założyć że ty jestes wielbicielem Ronaldinho i też wypisywałeś że Ronaldinho wróci że bez niego Barcelona nie istnieje.
0
squead,
teraz to ty się skompromitowałeś, bo chyba oceniasz mecze po przeczytaniu newsa na tej stronce. Jakbyś nie zauważył Henry nie grał na szpicy jak to ująłeś, Henry jest środkowym napastnikiem a gra na lewej stronie to tak jakby Valdes nagle grał w lini obrony obok Puyola. Henry miał te same problemy co w Juve tam też stawiali go na boku ataku i co i po przejściu do Arsenalu ( gdzie umieją znaleźć miejsce na boisku dla piłkarza) grał na środku i na tym środku był poprostu najlepszy nie było lepszego napastnika na środku ( dla mnie ). Pamiętam jak sam wyeliminował Real Madryt z LM
0
Jak narazie to Eto dobrze dokłada stopę do podań kolegów niestety Henry nie dostawał takich piłek
0
Ja muzykę ściągam i się nie przycina
0
Ja tam mam zero przyciec meczyk chodzi plynno
0
Obrona dalej słabo wgląda. nie każdy angażuję się w obronę. Widziałem mecz Arsenalu dzisiaj i tam wraca się każdy praktycznie Walcott grał na skrzydle jako pomocnik i jak trzeba było to był przed szesnastką to samo z drugiej strony . Ach aby tak Barca grała w defensywie.
0
Gra w obronie nie może się podobać jak na razie .
0
duri,
mi za to żal czytać takie posty jak twój... Eto zostanie i koniec...
0
Jak Eto rzeczywiście ma takie wymagania że chce zarabiać 15 mln to przenieść go do rezerw do Barcelony B i może zmądrzeje. Chce zarobić, liczy się dla niego kasa, jak nikt nie da mu więcej jak dają mu w Barcelonie to po co ma przechodzić do innego klubu. To są właśnie kapryski gwiazdora Eto, robi nazłość klubowi który chce go sprzedać, żąda nie ludzkich pieniędzy jakby niewiem kim był.
0
Wytłumaczcie jak może Barca trafić na Wisłę jak Wisła nie przejdzie do III Rundy ?!