Muszynianka
Dołączył/a: maj 2020
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Dzemix111 bodajże pojawił się artykuł na śmietankowej po przegranym jakimś mega ważnym meczu. Następnie rozjechali jakiś tam Cadiz czy coś i artykuł zatytułowali że Cadiz zapłaciło rachunek xD
0
@DarekFCBnaZawsze z krokodylem?
1
@Janiama 3-1 dla nas
3
@tom9001 każdy ma swój gen, my mamy frajerstwa. xD
2
@Sulimo lubię sobie jeszcze cwikly dodać.
0
@Michu94 o to znów będziemy słyszeć co krzyczą trenerzy
1
@ToreTToOO i to właśnie lubię w świętach, nie chodzi o to żeby się nabombonic jak najwcześniej tylko o to że można po prostu xD
@Ronaldinho10zMadrytu jama brzuszna musi być szczelnie wypełniona. @Rust_Cohle komu kawki komu herbatki?
0
Te spory odsuńmy chociaż na chwilę bo na co to komu potrzebne. Bambowicze po śniadanku czy przed?
Wielkanoc czy Boże Narodzenie?
1
@Pawlak1992 jeszcze jak
0
@RomanHoffer 3 zł to dużo za paczka?
1
@kubix05 a ja dziękuję za regularne oznaczanie. Pozdrowionka
0
@Freudysta dziękuję za garść tych bezcennych informacji ale ja mam to w dupie
1
@kubix05 raz na jakiś czas muszę napisać że super robota, lubię twoje ciekawostki, dzięki.
1
@GeneralXavi ja też mistrzem majsterkowania nie jestem ale nie mogłem pozwolić aby żona marzła.
Z początku zrobilem to tylko prowizroycznie aby przespać noc bo zrobiło mi się to pod wieczór. Dopchnalem okno maksymalnie, taśma zakleiłem i tak było dopóki nie kupiłem kasety. Jak chcesz to możesz mi podesłać jakieś zdjęcia to postaram się bliżej nakreślić twój problem. Jeśli chodzi o serwis to bez części mówili 300 - 400 zł ale jak masz cześć, to wezmą to raczej jako uregulowanie okien i zapłacisz 150-200 maksymalnie. (kieruję się warszawskimi cenami, w mneiszych miejscowościach może być trochę taniej)
1
@GeneralXavi niestety prawdopodnie stało ci się to co mi ostatnio. Chciałem docisnąć klamkę i pękła, obracała się w każdą stronę. Najprawdopodobniej poszła ci kaseta roto centro jeśli nic z oknem nje możesz zrobić. Ja zrobiłem to sam ponieważ w serwisach krzyczeli 300 - 400 zł. Zamówiłem z olx ta kasetę za 50 zl i jakoś się udało zrobić choć łatwo nie było.
0
@Suzu o kurka wódka, normalne odpowiedzi. @Kwasiak98 @szymonekk @Messibestplayerintheworld brawo Wy!!
0
@RomanHoffer taktyk
1
@parpe to swoją drogą
3
Jak Balcerowicz musiał odejść tak LdJong musi zostać.
0
@taris co ty gadasz, maszyna Czaviego szybciutko by ich wyjaśniła xD
0
@Kondziubarca tak, ja tak pisałem. Na szczęście się pomyliłem :)
0
@MrPGG i jeszcze 11-1
0
@Ferran ja nie mam
Edit tzn to był zamach poyebao mi się xD
0
@Ptasior dzięki, fajny kurs na to był dlatego pytam bo fanem F1 nie jestem.
2
Poruszenie takie a pewnie skończy się na 0-0 niczego się nie dowiemy a mecz to będzie uczta dla koneseruf taktyki.
1
Pany bo ja się nie znam, podczas wyścigu był jakiś wirtualny samochód bezpieczeństwa?
1
@Kusco15 thenks Pany @KwaK
0
Czy jakaś polska stacja transmituje ufc?
0
@tomek8756 za wcześnie na transformacje Panie
0
@Michu94 oglądam już z 300setny raz(nie przesadzam) a bawi tak samo. Fenomen