6

@Kondziubarca słójjjjj wygotuj nim wybrzeknie! Ale ostudz zanim pęknie

9

@Transu96 w Kamionce to się kapustę kisi, tylko w słoiku!

2

@Sulimo a jezusek jaki będzie szczęśliwy xD

0

@macio_944 czy te warzywa to wtorkowy kubełek w KFC?

3

@Sulimo bardzo ładnie, aby się jezusek nie pogniewał

0

Przydało by się trafić w następnym sezonie na Bayern w LM i jeszcze tam przełamać ten gen frajerstwa.

1

@Wilczeq otóż nie

4

@PatrychoO po prostu sufit się na łeb spadł xD

2

@HighestInTheRoom wiem bo mierzyłem xD

4

@Criss18Barca Mats nie, kiedyś sam byłem zwolennikiem, teraz już nie. Wydaje mi się że Stegenowi się coś wypaliło. Kiedyś pewność siebie i śmiałe decyzję aż bily od niego. Teraz tego nie czuje, ale to moja subiektywna opinia.
PS. Araujo.

0

@tomek8756 kluski stop łoter goł

0

@Tasde wow! Nie mówię że zaraz będę znawcą, ale takiej merytoryki odpowiedzi oczekiwałem. Dziękuję

1

@MesQueUnClub96 mam bardzo podobnie z ręczna, grać uwielbiam, oglądać nie za bardzo :)

0

@Tasde jakieś porady, wskazówki na co zwracać uwagę?

0

@BartqRKO w ogóle bardzo dziękuję za miłą dyskusje, bez hejti z Panow strony. Fajnie wysłuchać argumentów. Próbowałem dać szansę F1, no ale nie czuje tego.
@Striker prwnie że nie dla każdego, aczkolwiek F1 przy nożnej to bardziej niszowy sport.

1

Na prawdę podziwiam i nie pisze tego z szyderą, osoby które emocjonują się F1. Chyba dyscyplina nie dla każdego.

0

@Emhyr dlatego doceniam takich zawodników jak np Zieliński, często szydzony, wieczny talent (następca Iniesty kiedyś xD) ale pozycje sobie w Neapolu wyrobil. Niedawno słyszałem że jest brany pod uwagę jako kapitan.

0

Dobra dawać mi!

1

@Fabik87 Czavi? TOP

1

@Janiama 0-0 dla nas

1

@FafitFCB owszem raz. I teraz kurka nie mam ręki.

1

@cinero1996 sztos żarcie, jako straszy rocznik doskonale pamiętam te "schabowe". Teraz też raz na pół roku zdarzy mi się zrobić :D

1

@kubix05 Ależ się ucieszyłem na powiadomienie. Super ze wróciłeś, brakowało ciekawostek.

2

Fati powrót, omijają kontuzje, powrót Leo na Jokera, obronę umacniamy, kontrakty zasłużonym powiększamy i lecimy po triplete

0

@Suarez9 zależy od ustawien przeglądarki

1

@barcelonista80 za 45 dni

0

A sporo ludzi pisało że idealny skład według gawiedzi, więc będą męczarnie xD

0

0

@FCB_dimiC zbijam się, ale gratulujesz mi, czego?

0

@FCB_dimiC usuń to na Boga bo zgłoszę jako obrazę xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?