Muszynianka
Dołączył/a: maj 2020
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Kondziubarca słójjjjj wygotuj nim wybrzeknie! Ale ostudz zanim pęknie
9
@Transu96 w Kamionce to się kapustę kisi, tylko w słoiku!
2
@Sulimo a jezusek jaki będzie szczęśliwy xD
0
@macio_944 czy te warzywa to wtorkowy kubełek w KFC?
3
@Sulimo bardzo ładnie, aby się jezusek nie pogniewał
0
Przydało by się trafić w następnym sezonie na Bayern w LM i jeszcze tam przełamać ten gen frajerstwa.
1
@Wilczeq otóż nie
4
@PatrychoO po prostu sufit się na łeb spadł xD
2
@HighestInTheRoom wiem bo mierzyłem xD
4
@Criss18Barca Mats nie, kiedyś sam byłem zwolennikiem, teraz już nie. Wydaje mi się że Stegenowi się coś wypaliło. Kiedyś pewność siebie i śmiałe decyzję aż bily od niego. Teraz tego nie czuje, ale to moja subiektywna opinia.
PS. Araujo.
0
@tomek8756 kluski stop łoter goł
0
@Tasde wow! Nie mówię że zaraz będę znawcą, ale takiej merytoryki odpowiedzi oczekiwałem. Dziękuję
1
@MesQueUnClub96 mam bardzo podobnie z ręczna, grać uwielbiam, oglądać nie za bardzo :)
0
@Tasde jakieś porady, wskazówki na co zwracać uwagę?
0
@BartqRKO w ogóle bardzo dziękuję za miłą dyskusje, bez hejti z Panow strony. Fajnie wysłuchać argumentów. Próbowałem dać szansę F1, no ale nie czuje tego.
@Striker prwnie że nie dla każdego, aczkolwiek F1 przy nożnej to bardziej niszowy sport.
1
Na prawdę podziwiam i nie pisze tego z szyderą, osoby które emocjonują się F1. Chyba dyscyplina nie dla każdego.
0
@Emhyr dlatego doceniam takich zawodników jak np Zieliński, często szydzony, wieczny talent (następca Iniesty kiedyś xD) ale pozycje sobie w Neapolu wyrobil. Niedawno słyszałem że jest brany pod uwagę jako kapitan.
0
Dobra dawać mi!
1
@Fabik87 Czavi? TOP
1
@Janiama 0-0 dla nas
1
@FafitFCB owszem raz. I teraz kurka nie mam ręki.
1
@cinero1996 sztos żarcie, jako straszy rocznik doskonale pamiętam te "schabowe". Teraz też raz na pół roku zdarzy mi się zrobić :D
1
@kubix05 Ależ się ucieszyłem na powiadomienie. Super ze wróciłeś, brakowało ciekawostek.
2
Fati powrót, omijają kontuzje, powrót Leo na Jokera, obronę umacniamy, kontrakty zasłużonym powiększamy i lecimy po triplete
0
@Suarez9 zależy od ustawien przeglądarki
1
@barcelonista80 za 45 dni
0
A sporo ludzi pisało że idealny skład według gawiedzi, więc będą męczarnie xD
0
@lukaszbarca15 som
0
@FCB_dimiC zbijam się, ale gratulujesz mi, czego?
0
@FCB_dimiC usuń to na Boga bo zgłoszę jako obrazę xD