Muszynianka
Dołączył/a: maj 2020
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mr8lack i ja to rozumiem, doskonale. I ok. Ale poruszenie jakby Ale był w tym momencie Mesjaszem.
10
A zachwytu(dzisiejszego) nad Alemanym i tak nie zrozumiem...
Z czego wy się kuwa cieszycie? Bez złośliwości tak serio?
1
@Cariones Gracje Gracje xD
0
@Persyfl to piąte
0
@Persyfl ale odklejenie xD
0
@KmN kryminalni, śwk, ranczo
0
@Persyfl ale jakie podejrzenie człowieku covida? To teraz jak leci z nosa i boli głowa to już podejrzenie covida? To już ładnie sfiksowany jesteś. Za upolitycznianie takich akcji też należą ci się gratulacje.
1
@PodkarpackiKibic rozumiem że masz skierowanie na test? Nic się nie stanie. Moja żona też nie raz po konsultacji telefonicznej dostawała z automatu skierowanie na test i nie była ani razu. Nikt się tym nie interesował. Chodziła normalnie do pracy
1
@Joe_Pesci tak zrominy żeby wywaliło
2
@barcanawieki uwielbiam pizze hawajska, najelepiej z podwójnym ananasem i uwielbiam sernik z rodzynkami. Tylko Ty to piszesz żeby napisać, a ja lubię. Nie jesteśmy tacy sami
2
@dasouzar11 saperska
2
@AllBundy 1.Kinder Bueno 2. 3bit 3. Knopers
11
@Isso89 nie ma to jak być nie zaszczepionym i nie złapać nawet kataru od początku powstania wirusa xD
0
@LeoMesjasz obaj będą wspaniali.
0
@Rust_Cohle Mao Tlenu.
1
@Kidd właśnie dziś o tym czytałem, fajna inicjatywa. Do tego genialny aktor, to może się udac.
1
A dupa tam Bembele. Kanapka Drwala jeszcze tylko 5 dni! :(
0
@paweldunajecfcb Split z McAvoyem
1
@kubix05 Moriba ma taki tępy wzrok z którego można odczytać "co ja najlepszego odebauem" xD (jeszcze w koszulce Lipska)
7
@MesQueUnClub96 dlaczego? Właśnie super. "mniejsze" kluby mają szansę, jak na ich warunki oczywiście osiągnąć historyczny sukces. Dla mnie super
0
@mart polecam T-mobile na kartę. Historia bardzo podobna do twojej, wiecznie abo, chciałem zmienić.
Instalujesz aplikacje TM i przez nią doładowujesz sobie konto za np 30 zł(2 msc ważności) w tym masz wszystko nielimitowane + 30 GB neta(15 z doładowania +15 doładowując przez apke) . Ja mam takie coś, WiFi w domu oczywiście. Mi stracza
PS. Teraz jest oferta za 39 zł + 5 zł starter masz wszystko nielimitowane +40 GB internetu.
+ niektóre platformy np Netflix czy YT jest do korzystania bez straty limitu danych :)
0
@Piqueku jest, gdzieś czytałem że Brendfort zaproponowało mu półroczny kontrakt. Ale co dalej nie wiem.
0
@Ronmes ja tam wolę - "jedzie pociąg do Berlina"
0
@RomanHoffer obczaj sobie Romek Split z McAvoyem o 24 osobowościach jego mościa. Wczoraj wieczorem leciało na TVN fabuła. Dla mnie mega wciągający film.
2
@Adi123456789 również się dołączam. Jako Joker i mental dla młodych, rewelacja!
0
@Rossalivan też jest taka opcja :)
0
@Rossalivan a ja wypatruje szansy właśnie w PK jako trofeum dla Xaviego i chłopaków. LE będzie pieruńsko ciężko ale nie jesteśmy bez szans. Ten sezon nie musi być taki tragiczny jakby mogło się wydawać +optymizm patrząc na młodych no i Lapcio + Alemany. Będzie dobrze.
2
@Joe_Barbaro niedziela jest bardzo spoko, ale bardziej spoko jest sobota wieczór przed wolna niedziela xD
0
- zapewnić 2-4 miejsce gwarantujące LM w następnym sezonie
- wygrać puchar króla w tym sezonie
- wygrać ligę europy w tym sezonie (fajnie by było, ale będzie to ciężkie, wierzę w Xaviego+dodatkowe pieniążki )
- mieć wszystkich bądź większość zdrowych zawodników aby budować solidne schematy z la masia na czele do końca sezonu .
- dwa dobre zakupy w letnim oknie transferowym
-dobre sprzedaże i pozbycie się wiekoszci szrotu w lecie
I teraz kontrowersyjnie z mojej strony... Powrót Leo na Camp Nou w roli Jokera. Mi się wydaje że Leo miałby mega motywację by rozwijać przyszłościowy projekt Xaviego troszkę z boku.
A wy jakie macie oczekiwania na ten i następny sezon?
1
@TheNekro94 i ja się pod tym podpisze. Magik i Rah byli (Rah, dalej jest) nie do podrobienia Ale to Fokus miał niesamowite władanie języka i pozwalało mu robić co chce :)