Muszynianka
Dołączył/a: maj 2020
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@patrykzmc2000 następny to grają z Zagłębiem u siebie.
0
@BarcaaVEB a co z Gdańska jesteś?
6
Zombiebobry na tv4
1
@Matheo123 może pomysł żeby się z kimś zrzucić na słuchawki jakie chce? Młodzi teraz muszą mieć wszystko najlepsze, dorosły by pewnie zaakceptował starsza wersję i by się cieszył, dzieciak nie wiem, raczej niedosyt pozostanie.
0
Jezu jak czytam że LukDeJong ma w ogóle grać to mnie skręca, a skręca mnie tym bardziej jak pomyślę, ze jak zaczął się temat Jokera, nie pozyskaliśmy Stuaniego o którym coś przebąkiwali i ja tez byłem mega zwolennikiem. Ech ciężkie czasy nadeszły.
0
@antymadridista100 chłopaki nie płaczą, czas surferow, poranek kojota, Millerowie
1
Jezu Fedek z Hajto. To już wolę Pana Darka.
8
@Fabik87 weź se kija z tyłka wyjmij
0
@Emhyr ja np się cieszę że miałem swoją 1 w życiu dwudniowa odsiadkę bo rozwiązał mi się problem z menu i wiadomościami które niby były ale ich nie było. Dzięki moderacja!
1
@PatrychoO dobrze naczostkowana
0
@kuz chłopie ale co mają do tego jakieś krzyżyki zakreślane xD na wstępie napisałem że tu nie o werdyckcie mowa. Mówię o strikte zrobieniu i wmawianiu na siłę że Paryż to jego dom choć każdy wie że jest inaczej.
0
Werdyktem już zygam więc o czym innym ale w temacie. Mianowicie, jak już Leo odebrał balona i akcja z "przyciskiem". Widać że Kadafi zygnal hajsem żeby dać do zrozumienia Messiemu (i takie też słowa padły) że to jego nowy dom i że jest tutaj szczęśliwy. Alez to było sztuczne, wiadomo że Barca to przeszłość ale jego dom PRAWDZIWY dom był, jest i zawsze będzie w Barcelonie i żadne dolary tego nie zmienia. Spluwam na Paryż!
1
@horang z Betisem na eleven
0
@MeMyselfAndI otóż nie tym razem
8
@zadafcb jakby to rzekł baca na Podhalu piknie!!
0
Bardzo mi się podobał wczoraj komentarz Sebastiana Mili i Pana Darka. Moim zdaniem tak to powinno wyglądać aby zapraszać "Szpaka" na gościnne występy. Ale same dialogi między Panami bardzo mi się podobały, osobiste przemyślenia widac ze się dogadywali. Irytuje mnie w meczach często jak jeden coś komentuje, przytacza jakieś statystyki, pyta retorycznie a partner obok za sekundę już zupełnie o czym innym. Wczoraj jakoś czułem chemię.
0
Jezusku jakie decydujące MECZORY w ostatniej kolejce!
0
@dziaraka tak mam to samo, muszę resetować stronę
1
@Bobo25 o Pan strzelec, zdrówko brachu też mam dzisiaj urodziny :) najlepszego :D
0
Ciekawe ile będzie pauzował Dembele
1
@masq haha, mi też xD
0
@AbelKabel ale człowieku, zrozum jedna rzecz. Ja cie nie wpuszczę dlatego ze masz takie poglądy a nie inne, nie wpuszczę cie za to ze marinalizujesz i szufladkujesz ludzi z góry. Nie jesteś obiektem z którym chciałbym się w jaki kolwiek sposób utożsamiać i mieć coś wspólnego.
6
@AbelKabel ja jeszcze, też bym cię do domu nie wpuścił
5
@TylkoBarca7273 a nawet z dwusetka
3
@deyna2018 dwa gile. Metraż? Aranżacja? Budownictwo?
0
@Dzemix111 może to coś chcą na bitki dlatego promuja. Smolasty też coś dukał a później walczył z tego co kojarzę.
21
2 dni 10 h 15 min do kanapki drwala
0
@Emhyr też mnie zaintrygowała ta drużna i to łojom wysoko z reguły.
0
@eckov czarno to widzę xD
0
@Nazio87 to samo pomyślałem ale i tak cyrk