0

Bralibyście Zizu za tumana jakby byla taka opcja tutaj teraz zaraz?

1

@bartas97 z tych budżetowych to, złota lavazza, ale ostatnio zacząłem kupować ziarna w Starbucksie (polecam tradycyjna espresso) i coscie bo często te kawy piję na mieście i są bardzo spoko.

2

@gumaz no tak tylko tsk wyglądal każdy mecz do tej pory xD chciałem 1 raz iść na stadion.

0

@bartas97 0@bartas97 0 miejsc na każdy sektor, niestety

0

No i UJ. Brak już biletów na mecz Polski z Węgrami bo i strona już ładuje normalnie, przecież tylko jakimś cudem można te bilety zdobyć. Skoro od groma botów kupuje bilety to gdzie można je nabyć poza PZPN? Tylko nie piszcie ze pod stadionem bo to odpada.

0

@bartas97 ja dziś dopiero na kompie przeszedlem do sekcji wybierz sektor, tylko szkoda ze w żadnym sektorze nie ma już miejsc. Powiem Ci ze wkurwiony jestem tym faktem niesamowicie. Na prawdę ekskluzyny produkt iść na mecz polski.

0

Ogólnie nie ma co próbować chyba zakupu biletów na narodowy przez telefon. Zalogowałem się w pracy z pozycji komputera, fakt faktem, czekałem w kolejce około 2 h ale po tym czasie miałem opcje kup bilet(gdzie na telefonie mieli od wczoraj od północy) , klikając kup bilet przekierowało mnie żebym założył jakiś profil, więc założyłem profil kibica (tam 6 opcji do wyboru było) po założeniu tego profilu znów kliknąłem kup bilet i wróciłem do punktu wyjścia. Znów się kręci i stoję w kolejce. Czy ktoś ma jakiś zrzut ekranu jakie miejsca zostały do rezerwacji?

0

@Nazio87 a to pewnie od nich sobie zacząłeś, bo ja zacząłem od rodziny Monteros i tej legendy 67 zespół muzyczny sobie zostawiłem na koniec.

4

@TheNekro94 uwielbiam! Piękny Zlatan!

0

@kamilo0066 też się wybieram w weekend i przypinam się do pytania :) może razem coś pokminimy?

0

@Woland10 też będzie 5ty xD

0

@Nazio87 na jakim etapie jesteś? Strasznie mnie ta gierka wciągnęła, no ale jestem fanem serii :D

0

@nammah a można później takie bilety odkupić od kogoś?

0

@BeziteX to nieźle, niestety kompa nie mam. Nawet o tym nie wiedzialemc

0

@BeziteX rozumiem że po rozwinięciu opcji w prawym górnym jest taka opcja? Ja nawet tego rozwinąć nie mogę.

0

@bixmix a gdzie ty to widziałeś jaka masz kolejkę? XD ja man tylko ten komunikat że jest duże zainteresowanie i trzeba czekać, kręci się kółko i to tyle

0

@nammah no lipa lipa, tym bardziej człowiek w stolicy mieszka, internet jest mega dobry więc to na pewno nie wina słabego łącza. Straszny niesmak pozostał.

0

@bixmix no ja też próbowałem już od około 22 się zalogować i byłem w kolejce, kółko się kręciło, ale jak telefon był trochę w bezruchu to się strona ponownie lądowała, nie wiem czy to miało jakis wpływ. Strasznie słabo, powinny być dostępne te bilety jeszcze na innej platformie.

2

Zakup biletów na mecz kadry tylko i wyłącznie przez stronę PZPN to dla mnie chory pomysł. Okropna loteria, jestem strasznie wku*****y ze nie udało mi się kupić biletow. O dupe potłuc takie coś.

0

@TheNekro94 nieźle, nie pocieszyłeś mnie xD po chyba sobie nie pójdę.

0

@TheNekro94 nawet na te najdroższe trybuny?

0

@Muszynianka dobra ogarnąłem po zalogowaniu, długo czekałeś aż kółko przestanie się kręcić? XD

0

@TheNekro94 mogę się zalogować i wejść w linka którego mi wysłałeś i będzie dobrze?

0

@TheNekro94 loguje się na stronie łączy nas piłka, i w prawym górnym mam krateczkę do rozwinięcia z opcjami, gdzie muszę kliknąć żeby mieć opcje kup bilet?

0

@TheNekro94 mógłbyś mi krok po kroku wyjaśnić jak spróbować zakupić te bilety. Bo ja jedynie klikam biletylaczynaspilka i przekierowuje mnie na stronę i znów kółeczko i jestem w kolejce

0

@bartas97 napiszesz mi po krok po kroku jak to zrobić? Nie udało mi się bo kręci się cały czas kółko i jest kolejka. Bo ja wpisuje w Google łączy nas piłka bilety, bo nie mogę sekcji biletów znaleźć na swoim profilu.

1

@BombowiecKrawczyk stary miałem bardzo podobnie, od czerwca nie grałem w nic, nie miałem chęci, czasu, dużo pracy itp. Kupiłem na premierę FarCrya 6 KE. Przepadłem. Mógłbym z gry nie wychodzić jakbym mógł xD

0

@TheNekro94 u mnie podobnie "stoję" w kolejce

0

@bartas97 u mnie się kręci kółko. Nie no nie będę czekał nie wiadomo ile, trzeba iść spać żeby rano wstać

0

@bartas97 kurde ja nie pomyślałem o obstawie, u mnie cały czas kolejka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?