1

@Ojciec5tkidzieci tak więc Roberto out! I smacznej kawusi

2

@Ojciec5tkidzieci on tam mówi że jest optymistą i konfidentem?

0

@Pawel13sz tuman jedzie na fejmie za czasów gry u nas

0

@zenoowity nie no wiesz, oczywiście to twoje zdanie i je szanuje. Lubię Tomka i jego sposób prowadzenia kanału. Subskrypcji ma też sporo więc nie jestem jedyny. Czasu na analizy też nie mam więc cieszę się że chłopak robi to za mnie. A jako komentatora lubisz?

0

@Kubsoleon tak tak i każdy ZWYKŁY kibic posiada taka wiedzę ogólna, każdy zwykły kibic komentuje co weekend mecze, każdy zwykły kibic po swiecie jeździ i wie tyle co Ćwiąki.

Chyba że to ironią była a ja nie wyłapałem.

0

Jak ktoś jest z Warszawy i korzysta z aplikacji JOKR to 0.5 balantimesa za 29.99 :)

0

@derlysy1979 to też fakt, zależy ilu letni, ale raczej celuje w klasyka zielonego bądź jakiegoś IPA

0

@derlysy1979 jakimś tam wyszukanym smakoszem nie jestem, po prostu lubię Łyche :) myślałem żeby wspomnieć o Jamesonie, bardzo dobrze dostępny w Polsce ale placebo może by było fajniejsze popijając dostarczona z Irlandii :D

0

Kolega wybiera się do Irlandii i pomyślałem że zlecę mu zakup jakiejś dobrej irlandzkiej whisky, ktoś coś poleci do kupienia tam na miejscu? Może coś czego u nas nie ma? W ogóle warto importować, jest sens?

4

@Worny Jezusku tyle diamentu, żeby miał kto ich jeszcze oszlifować.

1

@Mario96w oczywiście że się opłaca, ja bez apki nie ruszam się do zabki. Często są niższe ceny tylko z aplikacja, ten hot dog jeśli ktoś preferuje często tańszy z apka. Często też weekendowe alkohole są tańsze o parę złotych tylko z apka. No i zabsy. Można zbierać za każdą wydana złotówkę 4 zabsy. W pewnym momencie miałem ponad 5k zabsow i moglem sobie brać jakieś rzeczy za darmo za właśnie te punkty. A nie tylko są pierdoly, są obiady, jakieś kanapki, hot dogi. Polecam

2

@YayaToure24 kurła kiedyś to było, na stronie były wypisane Puby w Polsce gdzie można oglądnąć el Clasico. Aktualizowane były codziennie jak ktoś potwierdził rezerwację. Tera to ni ma

0

@cata_luna wiesz jaki jest limit na osobę? Bo chciałbym ogarnąć wszystkim. A można wiedzieć kiedy kupiłeś na san Marino? Bo jak chciałem przed wczoraj to nie było. I czy mógłbyś specjalnie polecić jakies Miejsca, może byłeś?

0

@BeziteX o dzięki za odpowiedź, czy jeśli bilety pojawia się w sprzedaży to norlamnie je kupię czy jakieś losowanie jest później?

0

Do osób które były na narodowym na meczu Polaków.
Na ile przed meczem przeważnie wskakują bilety do zakupu? Czy jeśli bilety będą już dostępne to normalnie je kupię, czy jest jakieś losowanie i muszę liczyć na szczęście? Czy jeśli chce iść 3-4 osobowa ekipa, jest szansa żeby miejsca mieć obok siebie. Czaje się na meczyk z Węgrami 15 listopada bo jeszcze nigdy nie byłem a mieszkając w Warszawie to aż wstyd.

0

@Yoshi94 sytuacja na świecie wskazuję że nie było by to niemożliwe xD dobry mecenas i myślę że do zrobienia xD

7

@IronSanHybrid bodaj w biedronce ale też w innych dyskontach jest limitowana edycja Monte white, tylko z tym pysznym białym kremikiem :D

0

@KaIafior jaki budżet? Coś bardziej przyziemnego?

2

@KaIafior może coś pomogę, ekspertem nie jestem

1

@AdiKingu96 na pewno nie na taką skalę, doceń żonę :D

1

@MatiSkrzacior tylko z rodzynkami. Ale nie mam problemu żeby zjeść bez

0

@dasouzar11 to nie piwo xD

2

@MesQueUnClub96 dlaczego biedna? Pan Janusz był lepszy. Szkoda mi tylko Pana Tomasza bo był moim faworytem.

3

@kuz jeden z najlepszych dziennikarzy sportowych w Polsce. Trzeźwe i inne spojrzenie na niektóre kwestie. Z Emerim mnie rozwalił pozytywnie. Ćwiąki? TOP

3

@Lionel_Messi10 ok, @MichalZZZ wywołany do tablicy :p

0

Pytanko do nieco starszych użytkowników, pił ktoś whisky japońskie? Tak mnie naszło ostatnio po filmach Tomka Millera na japońska Łyche. O ile w irlandzkich, szkockich i amerykańskich temat że tak powiem ogarniam, tak o japonskich wiem niewiele. Ktoś coś może polecić na początek?

1

@kamilop niby przykro ale spójrz na to inaczej, byłeś na weselu, poprawinach, wybawiłeś się za pewne z najbliższymi, jedziesz dopiero w czwartek więc masz jeszcze kilka dni do "oswojenia" się z wyjazdem i spędzenia czasu z kumplami, rodziną . Jesteś w dobrej sytuacji :)

8

@WesternPeek nie mam ani twicha ani Instagrama, tak tacy ludzie istnieją. Dziwi mnie jedynie że znanie jakiegoś miksera czy popa jest wyznacznikiem "zacofania" xD

5

@WesternPeek to niezłych masz idoli i za pewne zasubskrybowanych xD tu nie wszyscy mają po 14 lat.

0

@Gaunter dzieki za linka do fejmu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?