0

Ktoś śledzi fejm? Jakie wyniki do tej pory? Jakie walki zostały?

0

@LaRoja dzięki Pany, narazie lipka z oglądania

0

Działa wam s. World?

4

@!34RC3!_0N4 nie ufam ludziom którzy nie gniota makaronu w chińskiej przed wsypaniem

0

@Sau_Ron że w tego krzyżyka nie mogę trafic

0

@kuz po części masz rację ale z tym przepłacaniem w sieci to czy ja wiem? Obliczyłem sobie wartość telefonów do raty i na prawdę wychodzę dobrze. Wychodzi mi tak samo. Pomijając oczywiście fakt że raty są na 24 miesiące a wiadomo przez taki kawał czasu telefon straci na wartości ale też by spadła jakbym wziął telefon na raty

0

@kuz 2 telefony, stacjo i komórkowy? Czy oba komórkowe? Mówisz o aparatach czy kartach sim? Ja jestem zainteresowany pakietem standard, internet światełko, TV ten podstawowy pakiet + telefon na abonament. Aby nie bulić chorych pieniędzy zastanawiam się nad xaomi 10 note ale też spoko jest oferta z xaomi 10s + xaomi a9 dla drugiej połówki która w ogóle nie jest wymagającą.

0

@Joe_Pesci a ten internet to jaki? Bo ja mieszkam w miejscu gdzie jest możliwość założenia światłowodu.

0

Czy ktoś korzysta z Orange Love i chciałby się co nieco wypowiedzieć?

0

@joloskyy poproszę jesli można

3

@The_Man bo jak nie ściągnąl to nie wiedzą xD

2

Piękny jest Raków! Życzę mistrza! Super DRUŻYNA.

1

Już mnie dawać tego Moreno nawet, juz , jutro

0

@Janas11224 i kobieta by się nie dopieprzala o nie zamknięta deskę, dla osób z miejscem i facetem w domu super pomysł.

1

W końcu coś sensownego. Ładnie to wygląda. 3ci komplet to taki ala PSG, biały, niestandardowy, podoba mi się.

0

@Pawelec7 wyobrażacie sobie Ludwika jak tak leci? XD

0

Pytanie o szczoteczki elektryczne do zębów. Do tej pory używałem dość przeciętnego sprzętu, oral b Cross Activ, ale akumulator już nie ten, chciałem wymienić, ktoś może coś polecić? Raczej przymierzam się do szczoteczki z elektryczna główka niżeli soniczna, budżet elastyczny ale fajnie wyrobić się w 250 - 300 zł. Co teraz wiedzie prym?

2

Oczywiście nie kocham Crka ale mega szanuje. Po odejściu z Realu ta niechęć minęła i jest mi on obojętny. Jednak za rywalizację z Leo i po prostu za to jak świetnym jest zawodnikiem, dozgonny szacun!

2

@kaamil1910 podczas katastrofy z 10 kwietnia w Smoleńsku byłem na zlocie FCBPL w Poznaniu, pamiętam jak po spotkaniu integracyjnym w piątek, w sobotę rano każdy skacowany szykował się na Gierki na hali i nagle w świetlicy gdzie był telewizor była informacja o katastrofie. Każdy patrzył w zadumie. El Clasico się odbyło ale polskie kanały trasmitowaky to wydarzenie bez głosu, uwczesny prezes FCBPL "Bambosz" poprosił o powagę i brak celebracji goli, a pewien użytkownik "Boras" wszedł do lokalu i krzyknął na całą parę Eiður Guðjohnsen!! Pamiętam ten dzień doskonale.

0

@Colon co by nie mówić nawet patrząc na wiek to mega wzmocnienie Rayo.

2

@Majkel34 dumnie się wtedy poczułem!

0

@Barca445 myślę, że gol nie powinien przyćmić jego bladego występu.

0

@paweldunajecfcb tak i gratis nerkę

1

Teraz tak patrzę, że od razu po przerwie reprezentacyjnej gramy od razu z Bawarczykami. Nieźle, nie dość że my nigdy dobrze po przerwach nie gramy to jeszcze sklad jest jaki jest. Przykre.

1

0

@Danger204 tragedia, tym bardziej bym się pochylił nad Stuanim. Z tej 4ki która wymieniłeś, mimo wieku to już najprędzej Lorente.

2

A może Stuani? Pamiętam 2 - 3lata temu wyobrażałem go sobie jako Jokera. W ogole fajna piłkę grała Girona.

0

@MontelQ Wow, świetne!

0

@JimMorrisonFCB to jest tragedia, tu się nie ma z czego cieszyć, bo po takim meczu Arteta znów zyskuje kredyt zaufania którego już dawno nie powinien mieć i powinien być poza Londynem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?