2

@MiloszFCB1899 ja ci odpowiem, ponieważ po "glutach" można bardzo dużo wyczytać o twoim staniem zdrowia.

11

Ten sędzia nie gwizdał w meczu Polaków z Albanczykami?

0

@Janas11224 gram na ps4. Powiem tak - oderwać się od tego diabelstwa ciężko.

1

El Clasico w c+ i eleven niezmiennie?

4

Sykut - Jeżyna? TOP

2

@Firestone Panie Firestone, ćwiczył Pan w domu licytacje?

1

@AmigoBlancos Anna Cieślak, może zestawienie z Biberkiem nad wyraz, ale serię The last of us w moim przekonaniu zdabingowala pięknie jako Elie.

0

@TheNekro94 też mam zamiar iść pierwszy raz na narodowy i od razu 27go uderzam po bilety. Narazie myślę nad trybuna.

1

@Mr8lack mi bardzo podchodzi Ramsey Earl Grey, kocham też Teekana Fresh Orange, ze zwykłych jeszcze, klasyczna Dilmah.

1

@Sau_Ron mam wiele ulubionych, raczej kategorie neutralne ale często wracam do Paktofonika - Dla pewnego swego oraz Metalica Fade to black.

0

@Nazio87 za mną pierwsza wyspa, jest w pytę na prawdę.

0

@FC1899Barca pamiętam jak za dzieciaka mama mi powtarzała ze to samochód księdza bo ta ryba xD bardzo długo w to wierzyłem.

0

@marcin62 to jest straszne, tym bardziej że w książce Artjem był bardzo rozgadany. Najlepsze to jak ktoś się o coś jego pyta i za niego odpowiada xD cringe. Ogrywam fc6 i bardzo się cieszę że bohater nie jest niemy. Strasznie to przeszkadzało w 5ce i New Dawnie.

0

@zaba107 otóż nie @Thomson29716 no nie do końca
Prawdilowa odpowiedz to odpowiedź C) 5 - bo on miał jeszcze laske.
@Wojtah w temacie xD

0

@Adi123456789 błąd.

0

@sebo939 brawo seba wygrywasz zestaw kulek analnych dla całej rodziny!

0

Ile nóg ma kulawy pies?
A) 4 B) 1 C) 5 D) nie miał ani jednej

0

@Vebrol niestety sprzedałem ją

0

Nie zajmuj się dramą tu liczy się styl!

4

@AllBundy rypnij szefowi kuponem w ryj xD

0

@barcamember za mną już armia bananów

1

@IronSanHybrid hajsy na pewno by się zgadzały. Ale aby były następne edycję trzeba by trochę przymykać oko na regulamin żeby były regularne dymy xD

0

@Stagiryta 5 nad ranem. Kownacki koło 3.45 - 4.00

0

@clyde Oki, ja wymagan nie mam za dużych bo jestem mało wymagającym graczem, ostatnio grałem w czerwcu w horizona o którym też pisaliśmy w ktoryms z postów. Do tej pory konsola odpoczywa, bo nic mnie nie potrafiło zainteresować, obejrzałem pilotażowy odcinek u Sarge i mówię - biorę :) miłej zabawy życzę :D

0

@clyde wlasnie dziś zakupiłem ale na ps4. Ty na czym ogrywasz?

0

@etobzyk przed walka wieczoru, koło 3.30 - 4.00 kownas

0

@NaFazieHitman oby, liczę na Furego.

0

@Tomek54321 ja mam plan się w ogóle nie kłaść, meczyk polski obejrzeć, popykać trochę w fc6 i później gala. Tylko ciekawe co na to moja żona, jeszcze nic nie wie :D

0

@tadzik447 ja nie znam ale właśnie dokonałem zakupu na ps4 i jaram się strasznie :D konsole odpalałem w czerwcu ostatnio, nie mam parcia na granie ale jeśli chodzi o fc6 czuje małe podniecenie. Przy 5tce i New Dawn bawiłem się przednio.

0

Galę boksu zaczynamy o 2 w nocy, Walka Wildera z Furym koło 5 nad ranem, w ramach przypomnienia oczywiście na TVP Sport.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?