0

@Bruti i jak to niby otworzyć? Klikam w play i nic

0

@Matelel powiem więcej, kolejny mecz również na c+.

0

@Vebrol albo strim na necie jeśli ktoś nie chce dokładać się do oglądalności.

0

@arasz1819 ale IPA z tego co kojarzę trzyma 40 procentowy woltaż.

1

Ktoś próbował nowego Jamesona Orange? Zastanawiam się nad zakupem, 65 zł 0.7 ale te 30% mnie trochę odstrasza. Warto?

0

@deyna2018 u mnie w domu rodzinnym była taka sytuacja, kuzyn z mamą mieli covid a 2gi syn ciotki ktory mieszkal z nimi miał negatywa. No ale co z tego i tak kwarantanna dla wszystkich i tak.
edit również spali w jednym pokoju

0

@Kgorecki2500 jak operacja Los Badidos w far cry 6 xD

0

@Colon mam wrażenie że codziennie gdzies leci ten film jak skacze wieczorem po kanałach

ps film świetny oczywiście

1

@bartas97 akurat w moje urodziny :D dzięki Panowie

1

Czy ktoś pracuje w macu bądź ma jakieś przecieki kiedy wjeżdża kanapka Drwala?

0

@Pogba adidas yezzy boost

0

@clyde ja czekam na GhostWire Tokyo od Szimdzimiego i Horizon.

0

Ile drużyn awansuje z tych baraży? Jak drabinka wygląda? O co tu chodzi? XD

0

@Triv44 stawiam remis Finlandii i Ukrainy. Oby ukry nie awansowały.

0

@bartas97 dzięki za pocieszenie :)
No ale sama obecność, odśpiewanie hymnu, radość przy golu. Nawet dla tych przeżyć warto by jechać. Uśmiechnąłem się pod nosem bo przecież będą baraże, wtedy angażuje cała rodzinę do kupna biletów i jazda, może się uda :)

0

@Wossi61FCB dopóki piłka w grze...

1

4

@cules100pro oj jaki peszek że kolezcy z lewej nie poparli. Taki facepalm

0

@Triv44 ale kłamiesz, ten plebiscyt już dawno wygrał Marian Janusz Pazdzioch - polak z jajami. Cała Polska kocha Mariana Pazdziocha!

0

Jest i ona i piękny Pan xD

https://m.jbzd.com.pl/obr/2136061/tanio

1

@LeoKrol jeśli masz aplikacje uber albo Bolt to polecam taki środek transportu tak jak i kolega wyżej. Jedziesz sam czy z kimś? Jeśli z kimś to kumikacja zupełnie nie na sensu. Bilet 70 minutowy kosztuje 4.40 zł. Na takich trasach jakie piszesz uber /Bolt wyniesie koło 15 zł ale jest komfort

1

Jeszcze Leo w styczniu, Alvisa gramy Tiki Taki i jedziem po triplete!!

9

@elplacek44 cyrków? Co za placek

2

@Mario96w to już z kranu wolę nalać

1

@Mario96w a to jeśli tak to koniecznie! Super jest w każdych warunkach!

0

Jakieś szczególne typy na najbliższe dni? Jakieś tasiemki, czy może ostrożnie? Jak tak patrzę to sporo tego, Europa, Azja, Afryka, Ameryki jest co stawiać, przed i ostatnie kolejki, kuszące.

0

@Lewus69 ja narządy zastawiłem na Lewego

1

@xVENUMx kurka wódka myślałem że to jaransko CBD.

0

@AmigoBlancos było już o Kubie Rozpruwaczu? Bo wspominałeś kiedyś że będzie ale możliwe że przegapiłem. Mogę prosić o oznaczanie?

0

@clyde obóz u Pana El Tigre został. Najbardziej podobała mi się do tej pory rodzinka Monteros, ciekawe postaci i ogólnie ich historia. Raperzy też spoko, fajna walka z propaganda, ciekawe pomysły. A jeszcze zapytam, bronię posiadają range 5? Bo narazie najlepsze co mam to giwerki z 4ka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?