Muszynianka
Dołączył/a: maj 2020
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kubix05 Ło Panie, świetny baton. Czy dziś jest jakaś rocznica wyprodukowania owego batona? :)
0
@kuz i Eleven i TVP Sport mają prawa?
0
Wiadomo kto pokazuje Superpuchar?
3
@fcbarcafan19 niech trabia, mniej propagandy antenowej xD
3
@Kgorecki2500 sylwester mega! Jak co roku z resztą. Różnorodność muzyczna spoko, ten Derulo czy jak mu tam fajnie się zaprezentował. Disco polo za którym nie przepadam też fajnie wchodziło po kilku głębszych. Na mnie mega wrażenie zrobiła scena!
1
@PatrychoO czy to kolejna część po sam w domu?
0
@barcelonaLM ok to gdzie się takie zamawia? Bo nie chciałbym wkurzyć labambowiczow i kupic burger który wy chcecie nie ja.
6
Mam kacyka, czy mogę sobie zamówić burgerka drwala z mało profesjonalnej budy MC Donalds? Czy jest to zabronione?
1
@MiloszFCB1899 Mario Budowlaniec - TOP
2
@IronSanHybrid żyjesz Pan?
1
Sylwester marzeń dalej trwa! Na żywo! XD
0
Usta czerwone i oczy czarne! Wiedziałem - ona serce mi skradnie!!!!
0
@Joe_Pesci białe jenosy Nikt tu dosyć nie ma!!
0
@Rust_Cohle weź se chlusnij
2
@IronSanHybrid TOP
0
@Barca1992 coś pięknego!
0
Ciekawe kogo puszczo o północy na Sylwestrze Marzeń!
1
Z Marylka już nie najlepiej.
1
@IronSanHybrid Hasz hasz
1
@IronSanHybrid i sylwestra marzeń przez kolejne 4 lata!!!
1
@IronSanHybrid ale jaka ona śliczna
0
Sylwester marzeń? TOP
0
@barcelonaLM przecież to jest żyła złota. Będą to ciągnąć
2
@IronSanHybrid sylwester marzeń bez konkurencji w tym roku niestety, jak w sumie i w poprzednich latach xD
1
@IronSanHybrid ja skrzydełka barbekju smacznego!
2
@IronSanHybrid pięknie nóżka skacze
2
@PIWOSZ89 ballatyna passion z pomarańcza i cola
0
Wielbłąd mnie zaczyna irytować z tymi apelami
0
Jaka temperaturę macie w mieszkaniu? Jaka jest dla was optymalna?
1
@kubix05 wygląda na to że Pan Drzewicz udostępniał też charakteryzację do tej postaci :)