1

@kubix05 Ło Panie, świetny baton. Czy dziś jest jakaś rocznica wyprodukowania owego batona? :)

0

@kuz i Eleven i TVP Sport mają prawa?

0

Wiadomo kto pokazuje Superpuchar?

3

@fcbarcafan19 niech trabia, mniej propagandy antenowej xD

3

@Kgorecki2500 sylwester mega! Jak co roku z resztą. Różnorodność muzyczna spoko, ten Derulo czy jak mu tam fajnie się zaprezentował. Disco polo za którym nie przepadam też fajnie wchodziło po kilku głębszych. Na mnie mega wrażenie zrobiła scena!

1

@PatrychoO czy to kolejna część po sam w domu?

0

@barcelonaLM ok to gdzie się takie zamawia? Bo nie chciałbym wkurzyć labambowiczow i kupic burger który wy chcecie nie ja.

6

Mam kacyka, czy mogę sobie zamówić burgerka drwala z mało profesjonalnej budy MC Donalds? Czy jest to zabronione?

1

@MiloszFCB1899 Mario Budowlaniec - TOP

2

@IronSanHybrid żyjesz Pan?

1

Sylwester marzeń dalej trwa! Na żywo! XD

0

Usta czerwone i oczy czarne! Wiedziałem - ona serce mi skradnie!!!!

0

@Joe_Pesci białe jenosy Nikt tu dosyć nie ma!!

0

@Rust_Cohle weź se chlusnij

2

0

@Barca1992 coś pięknego!

0

Ciekawe kogo puszczo o północy na Sylwestrze Marzeń!

1

Z Marylka już nie najlepiej.

1

@IronSanHybrid Hasz hasz

1

@IronSanHybrid i sylwestra marzeń przez kolejne 4 lata!!!

1

@IronSanHybrid ale jaka ona śliczna

0

Sylwester marzeń? TOP

0

@barcelonaLM przecież to jest żyła złota. Będą to ciągnąć

2

@IronSanHybrid sylwester marzeń bez konkurencji w tym roku niestety, jak w sumie i w poprzednich latach xD

1

@IronSanHybrid ja skrzydełka barbekju smacznego!

2

@IronSanHybrid pięknie nóżka skacze

2

@PIWOSZ89 ballatyna passion z pomarańcza i cola

0

Wielbłąd mnie zaczyna irytować z tymi apelami

0

Jaka temperaturę macie w mieszkaniu? Jaka jest dla was optymalna?

1

@kubix05 wygląda na to że Pan Drzewicz udostępniał też charakteryzację do tej postaci :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?