0

@bartas97 udało Ci się zalogować? Możesz kupić?

0

@Worny
Busi znaki

0

@bartas97 normalnie mam panel użytkownika, klikam, zjeżdżam na dół, bilety i pojawia się komunikat o kolejce.

0

@bartas97 chyba 5 na jedno konto. Ja będę brał 4 więc ci nie powiem jak jest jak jest więcej ludzi.

0

@bartas97 trochę racji masz, wywaliło mnie i komunikat że 8nfo o biletach miesiąc przed meczem xD

0

@bartas97 ja wchodzę w bilety i mam komunikat że jestem w kolejce i żeby czekać.

0

@bartas97 też masz komunikat że czekamy w kolejce?

0

@bartas97 ja idę pierwszy raz na narodowy więc pomyślałem że nie będę oszczędzał i wybiorę najlepsze miejsca. Myślisz że te czerwone schodzą wolniej niż pozostałe? Strona bardzo muli jak już jest możliwość kupna?

0

@bartas97 ja poluje na czerwony sektor, może się gdzieś tam zobaczymy na stadionie :D

2

@raben24 przecieki wskazują że tak. 00.01 rusza sprzedaż

7

@FafitFCB on strategii nie ma na najbliższy mecz więc o czym tu mowa

2

Ktoś dziś że mną atakuje bilety na mecz Polska Węgry zaraz po północy? :D

1

@bartas97 pytałem właśnie o to parę godzin temu, czy już 00.01 są dostępne bilety, jeden z użytkowników napisał że już po północy są dostępne. Trzeba atakować szybko.

0

@kamilkrycha dziękuję! Dlatego pytam bo już o północy siadam i zamawiam

0

Jutro rusza sprzedaż biletów na mecz z Węgrami, pytanko do osób które już zamawiały bilety, czy już dziś w nocy 00.01 ruszy sprzedaż czy dopiero rano? Jak to jest w praktyce?

0

@DaPidejpi dobrze, co nie zmienia faktu że balon był jedynie epizodem Luki podczas maratonu Leo i Crisa od 08 zaczynając. Ale to jest najmniej ważne

0

@amanter zgadza się ale od 3 lat jest nadal kontynuowana, no ale akurat to jest najmniej ważne xD

0

Już pomijając kto zasłużył a kto nie zasłużył, to cieszył bym się gdyby Robert zgarnął balona. (wiadomo że Leo zgarnie i też super)
Ale to by była chwila monumentalna, historyczna, wyniosła w sumie dla każdego Polaka który interesuje się cokolwiek piłka i wie jakie znaczenie ma ona w złotym kolorze. Nasz człowiek w gronie najlepszych, Polak przerywa hegemonię Leo i Cr7, po prostu fajne to brzmi, dumnie i trochę nieprawdopodobnie. Oczywiście zostaje w sferze fantazji, bo balon dla Leo jest pewniakiem.

PS. Pijcie wodę

0

@Don-Corleone nie oszukujmy się, ciebie nie będzie w żadnym szeregu.

1

@Janiama 0-1 dla przyjezdnych

0

O której Mariusz?

1

@DaPidejpi ostatnimi czasy zauważyłem straszny zjazd usług. Działa działa, minute muli, kręci kółeczko, muli, działa działa. I tak jest często.

0

@Nazio87 się wie :)

2

@Encore Amigosi

0

@FCBKUBANO a to przepraszam nie wiem xD chodzi mi o wpłaty. Nie mam za bardzo porównania, wcześniej grałem na już nielegalnych

0

@!34RC3!_0N4 ja tam gram na fortunie, praktycznie niezawodna, ciekawe opcje jeśli chodzi o granie, spory wybór zakładów. Dobra aplikacja, środki szybko na koncie. Ogólnie polecam. Kolega ma STS i też chwali.

0

Czy ktoś byłby w stanie polecić jakiś fajny teatr w Krakowie i najlepiej z fajnym repertuarem na 30.10?

3

@Kgorecki2500 jeszcze był końcowy gwizdek

0

@Kamyk37 może jakbym miał butelkę żywca Zdrój w avku to mógłbyś tak pomyśleć

0

@Kamyk37 oczywiście że tak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?