MysticCat
Dołączył/a: sierpień 2011
Puławy
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@ObiwanKenobi prawdopodobnie rodzina ma to gdzieś aktualnie i chce jak najszybciej pożegnać członka rodziny. Ty tak poważnie? :D
4
@ali3gator coraz bardziej wygląda na to, że Ukraińcy całkiem dobrze się odnaleźli w realiach wojny w swoim kraju. Ci którzy potrafili kręcić na boku dalej kręcą, kasa płynie strumieniami wystarczy się pomazać w UE. Coraz bardziej przestaje mnie dziwić, że ta wojna tak się przeciąga a wiadomo od dawna kto jest zwycięzcą.
3
@Tasde Ja bym się chciał dowiedzieć co planował Pan Sikorski oskarżając Amerykanów o zniszczenie rurociągu NS. To też jakaś jego wielopoziomowa rozgrywka?
1
@Safrani No to piątka, sam też mam spore doświadczenie.
0
@arasz1819 Sam jestem w spektrum więc prawdopodobnie co nieco wiem na ten temat i potrafię wczuć się w to co czują inni ludzi w spektrum autyzmu. To jest tak szerokie pojęcie, że można z tego napisać kilka doktoratów więc wybacz, że nie streszczę Ci tego tutaj w komentarzu tak byś poczuł się doceniony
1
@arasz1819 Widzę, że kompletnie nie masz pojęcia czym jest Asparger i całe spektrum autyzmu. Proszę nie szerz głupot na ten temat bo wyrządzasz ludziom krzywdę ;)
0
@negreanu Tylko dziwi mnie ten hejt który wylewa się na chorego człowieka. Ale jak widać, można zależy z której strony barykady stoisz
0
@arasz1819 Jesteś na „Ty” z MSZ Polski? :D
1
@negreanu No bo gość ma Aspargera więc to nie dziwne, że jest emocjonalny i zdarza mu się powiedzieć za dużo.
0
Hahahah 2:1 Getafe
1
Goool 1:1 :D hahaa
1
@chosenone jestem weterynarzem, pracuję średnio 15-17dni w miesiącu przy zarobkach rzędu 15-20k na rękę. Tyle mi wystarcza resztę czasu poświęcam na cieszenie się życiem. Każdy sobie to układa jak chce. Też mógłbym tyrać na dyżurach 24/7 ale po co?
A najlepsze w mojej pracy jest to, że właśnie jestem na dyżurze ale nie mam pracy więc wybrałem się na cudowny spacer po wiosennym lesie :)
1
@Mitch_Atleta to prawda, aktualnie mam na stażu studenta świeżo po studiach i aż mi głupio bo on by dosłownie zrobił wszystko. Jakby trafił na kogoś kto to wykorzysta to przepadł
1
@Mitch_Atleta dlatego moim największym życiowym osiągnięciem było zdobycie wykształcenia medycznego w wolnym zawodzie. Przeraża mnie wizja pracy w takim kołchozie jak praktycznie każda firma czy korpo
1
@MesQueUnClub_87 Myślę, że nie tylko Polskie twarze bywają smutne.
0
@Kozinho. No bo kto to teraz od Niemca kupi?
2
@BulaKG rozumiem, że Ty nie jesteś Polakiem i jesteś zawsze rozpromieniony.
1
@Pedri16Future bo jednak Busi to Busi
4
@OzzyFCB Dudek to jest taki przykry typ…
A panu Janowi trzeba wybaczyć, wiek robi swoje :)
0
@barcelonaLM piłka halowa
1
@KrystianR nie serio, myślałem że masz tak głośno
0
@KrystianR przycisz głośność
1
@tbas Nie wybieram się na front. Jestem wolnym człowiekiem bez zobowiązań gdy tylko nasze niekompetentne europejskie władze doprowadzą do konfliktu ja będę już lądował w Ameryce Południowej lub w Nowej Zelandii. Nie zamierzam ginąć za Ukrainę, sory.
4
@tbas czyli jesteśmy/byliśmy przygotowani na taką sytuacje. Skąd więc ta panika w tym momencie?
0
@bartekvisca Na pewno jest w lepszej formie psycho-fizycznej niż jego poprzednik
0
@Katalonik97 życzę im żeby wyłapali na pysk 0:3 na bernabeu od Atletico w rewanżu powtoreczka.
5
@takisobiektos mam takie samo podejście do dress code. Wszędzie w jordanach, bluzie i jeansach
2
@Ojciec5tkidzieci do top10 spokojnie można zaliczyć Szczerbę, Pomaske, Gasiuk-Pihowicz
0
@LOPEZ16 nie no, kilka piłek wyciągnął
2
@MessiSuarezNeymar Nowacka bardzo dobry przykład, pani minister która lekko się przejęzyczyła. Takie osoby są po prostu niekompetentne do piastowania swoich urzędów.