5

@ObiwanKenobi prawdopodobnie rodzina ma to gdzieś aktualnie i chce jak najszybciej pożegnać członka rodziny. Ty tak poważnie? :D

4

@ali3gator coraz bardziej wygląda na to, że Ukraińcy całkiem dobrze się odnaleźli w realiach wojny w swoim kraju. Ci którzy potrafili kręcić na boku dalej kręcą, kasa płynie strumieniami wystarczy się pomazać w UE. Coraz bardziej przestaje mnie dziwić, że ta wojna tak się przeciąga a wiadomo od dawna kto jest zwycięzcą.

3

@Tasde Ja bym się chciał dowiedzieć co planował Pan Sikorski oskarżając Amerykanów o zniszczenie rurociągu NS. To też jakaś jego wielopoziomowa rozgrywka?

1

@Safrani No to piątka, sam też mam spore doświadczenie.

0

@arasz1819 Sam jestem w spektrum więc prawdopodobnie co nieco wiem na ten temat i potrafię wczuć się w to co czują inni ludzi w spektrum autyzmu. To jest tak szerokie pojęcie, że można z tego napisać kilka doktoratów więc wybacz, że nie streszczę Ci tego tutaj w komentarzu tak byś poczuł się doceniony

1

@arasz1819 Widzę, że kompletnie nie masz pojęcia czym jest Asparger i całe spektrum autyzmu. Proszę nie szerz głupot na ten temat bo wyrządzasz ludziom krzywdę ;)

0

@negreanu Tylko dziwi mnie ten hejt który wylewa się na chorego człowieka. Ale jak widać, można zależy z której strony barykady stoisz

0

@arasz1819 Jesteś na „Ty” z MSZ Polski? :D

1

@negreanu No bo gość ma Aspargera więc to nie dziwne, że jest emocjonalny i zdarza mu się powiedzieć za dużo.

0

Hahahah 2:1 Getafe

1

Goool 1:1 :D hahaa

1

@chosenone jestem weterynarzem, pracuję średnio 15-17dni w miesiącu przy zarobkach rzędu 15-20k na rękę. Tyle mi wystarcza resztę czasu poświęcam na cieszenie się życiem. Każdy sobie to układa jak chce. Też mógłbym tyrać na dyżurach 24/7 ale po co?

A najlepsze w mojej pracy jest to, że właśnie jestem na dyżurze ale nie mam pracy więc wybrałem się na cudowny spacer po wiosennym lesie :)

1

@Mitch_Atleta to prawda, aktualnie mam na stażu studenta świeżo po studiach i aż mi głupio bo on by dosłownie zrobił wszystko. Jakby trafił na kogoś kto to wykorzysta to przepadł

1

@Mitch_Atleta dlatego moim największym życiowym osiągnięciem było zdobycie wykształcenia medycznego w wolnym zawodzie. Przeraża mnie wizja pracy w takim kołchozie jak praktycznie każda firma czy korpo

1

@MesQueUnClub_87 Myślę, że nie tylko Polskie twarze bywają smutne.

0

@Kozinho. No bo kto to teraz od Niemca kupi?

2

@BulaKG rozumiem, że Ty nie jesteś Polakiem i jesteś zawsze rozpromieniony.

1

@Pedri16Future bo jednak Busi to Busi

4

@OzzyFCB Dudek to jest taki przykry typ…
A panu Janowi trzeba wybaczyć, wiek robi swoje :)

0

@barcelonaLM piłka halowa

1

@KrystianR nie serio, myślałem że masz tak głośno

0

@KrystianR przycisz głośność

1

@tbas Nie wybieram się na front. Jestem wolnym człowiekiem bez zobowiązań gdy tylko nasze niekompetentne europejskie władze doprowadzą do konfliktu ja będę już lądował w Ameryce Południowej lub w Nowej Zelandii. Nie zamierzam ginąć za Ukrainę, sory.

4

@tbas czyli jesteśmy/byliśmy przygotowani na taką sytuacje. Skąd więc ta panika w tym momencie?

0

@bartekvisca Na pewno jest w lepszej formie psycho-fizycznej niż jego poprzednik

0

@Katalonik97 życzę im żeby wyłapali na pysk 0:3 na bernabeu od Atletico w rewanżu powtoreczka.

5

@takisobiektos mam takie samo podejście do dress code. Wszędzie w jordanach, bluzie i jeansach

2

@Ojciec5tkidzieci do top10 spokojnie można zaliczyć Szczerbę, Pomaske, Gasiuk-Pihowicz


0

@LOPEZ16 nie no, kilka piłek wyciągnął

2

@MessiSuarezNeymar Nowacka bardzo dobry przykład, pani minister która lekko się przejęzyczyła. Takie osoby są po prostu niekompetentne do piastowania swoich urzędów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?