0

@Bykunn weź nie bluźnij

2

@FcPortoFan1999 ciekawy jaki był kurs przedmeczowy na over 7,5 gola :D

1

@AmigoBlancos jeśli real nie podał do sądu o gwałt to co Ty chcesz od Atletico

0

@Criss18Barca A w maju na szczupaczki

0

@La Pulgaa była tak jak w każdym innym meczu też jest

1

@pt9 nic nie zastąpi tradycyjnej sauny z piecem

3

@La Pulgaa oczywiscie, ze jest.

0

@Jacob94 co widzimy u nas w kraju.

0

@RoberDzik co Ty w ogóle porównujesz? Masz pojęcie jaki ustrój panuje w USA? Nie przypominam sobie aby Polska była republiką związkowa. Trump miał absolutnie prawo przywołać do porządku panią gubernator

1

@GuerillaAthletic to, że ma 150mln wyświetleń świadczy tylko i wyłącznie ilu podobnych jemu debili mamy w tym kraju

0

@AmigoBlancos Atletico przechodzi real więc puść jeszcze 3 kuponik mistrzu ;)

0

My idziemy spać w fotelu lidera a real jutro kolejny meczyk w LM :D

1

@Toretto ja byłem Willa Owce Dwie całkiem miło, bardzo dobre śniadania, sauna, parking

1

@BORO_12 po pierwsze to on w ogóle jest 4 lata starszy :D

0

@clyde Ale przy 0 z wiatrem odczuwalna będzie wiele niższa i odwrotnie dziś przy -15 przy suchym powietrzu odczuwalna jest wiele wyższa

0

@BORO_12 no oni już mają kogoś lepszego wg ich od Cubarsiego :D

1

@Czerwo64 On jest prezydentem stanów zjednoczonych Polski

2

@Azrik Eto też do świętych nie należał

0

@July_6_BcN ale co innego sobie klnąc w eter a co innego do sędziego :D

0

@lambard jakiej ostatniej prostej, mamy połowę lutego, jeszcze 14 kolejek

1

@arasz1819 rozumiem, że jesteś ponad prawem, nie uznajesz rządu?

2

@arasz1819 W sumie tak, patrząc na to kto nami rządzi nie sposób się nie zgodzić z tym stwierdzeniem

9

@LOPEZ16 A jeszcze jak dodamy, że ludzie żrą się między sobą o rzeczy na temat których nie mają zielonego pojęcia to dopiero robi się smutny obraz tej naszej rzeczywistości :/

1

@Jakchcesz A to przepraszam :)

3

@Tasde Ej a może drenowanie ruskich szło by lepiej gdyby państwa europejskie mimo sankcji dalej nie kupowały rosyjskich surowców?
A co do zabijania ruskiego miru. Wiązałoby się to z wkroczeniem wojsk US do Ukrainy co wywołałoby pełno skalowy konflikt w który Polska zostałaby natychmiast wciągnięta.

5

@TheNekro94 Ty jego działania oceniasz z perspektywy fotela w Polsce. Nie masz np. informacji z wywiadu i kontrwywiadu USA. Podejrzewam, że takie informacje mogą mieć jakiś tam wpływ na podejmowanie decyzji których Ty nie rozumiesz. No ale proste, jeśli ich nie rozumiesz to są one złe a ktoś kto je podejmuje jest debilem.

13

@Jakchcesz Ja nie jestem żadnym obrońcą Trumpa tylko śmieszą mnie Ci domorośli eksperci od polityki globalnej. Nie mając nawet ułamka wiedzy stawiają bardzo mocne tezy, będąc przekonanym, o swej nieomylności.
Zresztą to samo dzieje się w polityce krajowej. CH wiedzą co dzieje się na najwyższych szczeblach a szczekają. Tak, takie zachowanie zawsze będzie mnie śmieszyć i zawsze będę je piętnował.

0

@Uukasz_93 ale przecież ten gaz w ogóle nie przestał płynąć. Popatrz na Niemcy :)

7

@TheNekro94 Trump może się myli ale jeszcze bardziej żałosne jest kiedy ktoś siedząc w Polsce uważa, że ma większą wiedzę nt. zarządzania mocarstwem niż chociażby ten Trump :D

1

@mrboom obczaj kanał „Odyn” na yt on tam dużo jeździ kamperem w tamte strony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?