MysticCat
Dołączył/a: sierpień 2011
Puławy
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bykunn weź nie bluźnij
2
@FcPortoFan1999 ciekawy jaki był kurs przedmeczowy na over 7,5 gola :D
1
@AmigoBlancos jeśli real nie podał do sądu o gwałt to co Ty chcesz od Atletico
0
@Criss18Barca A w maju na szczupaczki
0
@La Pulgaa była tak jak w każdym innym meczu też jest
1
@pt9 nic nie zastąpi tradycyjnej sauny z piecem
3
@La Pulgaa oczywiscie, ze jest.
0
@Jacob94 co widzimy u nas w kraju.
0
@RoberDzik co Ty w ogóle porównujesz? Masz pojęcie jaki ustrój panuje w USA? Nie przypominam sobie aby Polska była republiką związkowa. Trump miał absolutnie prawo przywołać do porządku panią gubernator
1
@GuerillaAthletic to, że ma 150mln wyświetleń świadczy tylko i wyłącznie ilu podobnych jemu debili mamy w tym kraju
0
@AmigoBlancos Atletico przechodzi real więc puść jeszcze 3 kuponik mistrzu ;)
0
My idziemy spać w fotelu lidera a real jutro kolejny meczyk w LM :D
1
@Toretto ja byłem Willa Owce Dwie całkiem miło, bardzo dobre śniadania, sauna, parking
1
@BORO_12 po pierwsze to on w ogóle jest 4 lata starszy :D
0
@clyde Ale przy 0 z wiatrem odczuwalna będzie wiele niższa i odwrotnie dziś przy -15 przy suchym powietrzu odczuwalna jest wiele wyższa
0
@BORO_12 no oni już mają kogoś lepszego wg ich od Cubarsiego :D
1
@Czerwo64 On jest prezydentem stanów zjednoczonych Polski
2
@Azrik Eto też do świętych nie należał
0
@July_6_BcN ale co innego sobie klnąc w eter a co innego do sędziego :D
0
@lambard jakiej ostatniej prostej, mamy połowę lutego, jeszcze 14 kolejek
1
@arasz1819 rozumiem, że jesteś ponad prawem, nie uznajesz rządu?
2
@arasz1819 W sumie tak, patrząc na to kto nami rządzi nie sposób się nie zgodzić z tym stwierdzeniem
9
@LOPEZ16 A jeszcze jak dodamy, że ludzie żrą się między sobą o rzeczy na temat których nie mają zielonego pojęcia to dopiero robi się smutny obraz tej naszej rzeczywistości :/
1
@Jakchcesz A to przepraszam :)
3
@Tasde Ej a może drenowanie ruskich szło by lepiej gdyby państwa europejskie mimo sankcji dalej nie kupowały rosyjskich surowców?
A co do zabijania ruskiego miru. Wiązałoby się to z wkroczeniem wojsk US do Ukrainy co wywołałoby pełno skalowy konflikt w który Polska zostałaby natychmiast wciągnięta.
5
@TheNekro94 Ty jego działania oceniasz z perspektywy fotela w Polsce. Nie masz np. informacji z wywiadu i kontrwywiadu USA. Podejrzewam, że takie informacje mogą mieć jakiś tam wpływ na podejmowanie decyzji których Ty nie rozumiesz. No ale proste, jeśli ich nie rozumiesz to są one złe a ktoś kto je podejmuje jest debilem.
13
@Jakchcesz Ja nie jestem żadnym obrońcą Trumpa tylko śmieszą mnie Ci domorośli eksperci od polityki globalnej. Nie mając nawet ułamka wiedzy stawiają bardzo mocne tezy, będąc przekonanym, o swej nieomylności.
Zresztą to samo dzieje się w polityce krajowej. CH wiedzą co dzieje się na najwyższych szczeblach a szczekają. Tak, takie zachowanie zawsze będzie mnie śmieszyć i zawsze będę je piętnował.
0
@Uukasz_93 ale przecież ten gaz w ogóle nie przestał płynąć. Popatrz na Niemcy :)
7
@TheNekro94 Trump może się myli ale jeszcze bardziej żałosne jest kiedy ktoś siedząc w Polsce uważa, że ma większą wiedzę nt. zarządzania mocarstwem niż chociażby ten Trump :D
1
@mrboom obczaj kanał „Odyn” na yt on tam dużo jeździ kamperem w tamte strony