2

@TheNekro94 Myślę, że to nie górale z Podkarpacia którzy głosowali na PiS będą deportowani tylko osoby które w USA przebywają bezprawnie. Nie widzę w tym nic złego. 2303 osoby to jakieś 0,00023% amerykańskiej Polonii. Wszędzie znajdą się jakieś czarne owce.

1

@Ptasior optymalnie to zestawiłeś

0

@Ojciec5tkidzieci A to już tak prewencyjnie, żebyś przypadkiem drugi raz się tak nie wygłupił

9

@MesQueUnClub96 wrzuć to na notatnik, a dowiesz się dlaczego takie dane są bezużyteczne i zakłamują rzeczywistość

0

@July_6_BcN chyba w jakiejś komediowej

0

@Mitch_Atleta Aktualnie Atletico grając u siebie dokonałoby gwałtu na realu.

0

@cules100pro to wtedy by drużyny wiedziały czy opłaca się ostatni mecz wygrać czy lepiej odpuścić i wybrać łatwiejsza drużynę w następnej fazie

0

@Tasde Ale ja nie komentuje nauczania religii. Co więcej nauczanie religii(nie ważne jakiej) spotyka się z większą akceptacją społeczną w przeciwieństwie do LGBT.
Stwierdzam tylko, że ta organizacja indoktrynuje najmłodsze pokolenie, zakłamuje naukę a na to wszystko patrzą i akceptują rządacy. Nie słyszałem jeszcze, żeby ludzi bali się posyłać dzieci do szkoły z obawy przed jakąś organizacją. Religia nie jest obowiązkowa a nauczanie o LGBT, tygodnie LGBT i cała ta otoczka jest aktualnie obowiązkowa w wielu szkołach na zachodzie. W szkołach w Polsce nie wita Cię wielki napis „JEZU UFAM TOBIE” natomiast w szkoły np. w USA są wręcz w tęczowych kolorach, napakowane kłamstwem i szkodliwą propagandą.

0

@FanBarcYxD ale warto też spojrzeć na formę realu aktualnie i w tym sezonie. Ich miejsce w LaLiga to głównie zasługa sędziów. Nadal grają miernotę. Man City oraz real to aktualnie zapowiada się jak pojedynek średniaków. Aczkolwiek oby Man City odrobiło pracę domową i wsadziło realowi jakąś piątkę :)

0

@Tasde Nie zrozumiałeś chyba mojego komentarza. Odnosił się do tego jak indoktrynuje LGBT i to już dzieci od najmłodszych lat. Więc jeśli jakaś organizacja wmawia ludziom coś co kłóci się z nauką i zmusza do nauki o tym biedne dzieciaki to coś tutaj jest nie tak.

0

@SelloutCrowd zdecydowana większość transakcji na np. OLX to transakcje lokalne. Jesli ktoś będzie sprzedawać przedmiot za dajmy na to 25k PLN to tak, bardziej będzie się opłacało pojechać i odebrać coś własnym transportem niż płacić za to podatek.
Dochodzi też możliwość przyjmowania przelewów a banki są zobligowane do rejestrowania i przekazywania do US wszystkich transakcji na kwotę równą lub wyższą 15k €. Możesz też przyjmować pieniądze opisane jako darowizna.

0

@SelloutCrowd Co Ci skontrolują jak się dogadasz na gotówkę osobiście?

3

@Tasde o nie, nie. Chwileczkę, z LGBT nikt sobie nic nie wmówił. No może oprócz ich samych jak np. wymyślanie kolejnych płci. To co dzieje się w szkołach np. W USA w kontekście doktryn LGBT jest zatrważające i dlatego ludzie z tym walczą.

0

@Arden będą ludzie wystawiać po 1pln a z ceną się dogadywać osobiście pewnie :P

2

@July_6_BcN najlepsze ubranie na takie dni to bluza z kapturem i puchowa kamizelka na wierzch

0

@wojopancer dziękuję Sherlocku za informacje bo bym nie wiedział :D

1

@Kgorecki2500 właśnie zrobiłem pozwolenie tylko po to, żeby kolekcjonować takie cacuszka.
Oczywiście fajnie czasem tego użyć, ustrzelić jakiegoś dzika ale ja broń kolekcjonuję dla samego faktu posiadania tych dzieł sztuki.

3

@Lionel_Messi10 Co nie skumał? Przecież napisałeś „80 000 koła” więc to Ty nie kumasz chyba jak zapisać osiemdziesiąt tysięcy przy użyciu cyfr :D
Aby uzyskać 80 000 musiałbyś napisać 80 koła.

0

Postawiłem tasiemkę oczywiście nie wszedł jeden mecz, barca :)

1

@Kapitan hawk pozdrawiam, życzę kolejnych conajmniej 12 lat. U mnie w sierpniu mija 14 :D

0

@Ostatnikrwawygang no chyba nie wiesz skoro uważasz, że Musk go wykonał.

6

@Ostatnikrwawygang czy Ty wiesz co to jest salut rzymski i jak się go wykonuje?

7

@Roobo Ależ oni są bezczelni. To przechodzi ludzkie pojęcie

0

@partymaker Asics

0

@Kgorecki2500 A może Stanowski też chce, a to co mówi to tylko kampania. Przeciez kandydaci w wyborach przyzwyczaili nas do niespełniania obietnic. Może jego oświadczenie jakoby „nie chciał” jest tak samo sztuczne jak słowa Rafała i reszty?

3

@Kgorecki2500 ale dlaczego? Przecież każdy dosłownie każdy w tym kraju ma prawo zebrać podpisy w sobie znany sposób i startować. Dlaczego nagle start jednej osoby jest takim wielkim problem?
Idąc Twoim tokiem rozumowania sens kandydowania ma tylko dwóch kandydatów. Reszta w ogóle nie powinna się ośmieszać bo przecież taka kandydatka lewicy i tak nie wygra.
Na całym świecie demokratyczne wybory to święto u nas zawsze musi być to „ALE”

11

@Kgorecki2500 aby zachować poziom trzeba by od tej debaty odsunąć Rafała i tego drugiego kandydata od PiS xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Criss18Barca właśnie siedzę w Zakopanem i chyba się na nią skuszę :D

1

@adi7adi8 no to chociaż tyle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?