MysticCat
Dołączył/a: sierpień 2011
Puławy
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@reloaded nie opłaca się, za 3 dni premierę ma ps5 pro
1
@BorzyKrzys On to powinien się zajmować sprawami MGKS Narew Choroszcz
1
@ObiektywnyKibic121 Mi też nie, że po prostu nie wchodzą mecze. Tylko nie wejdzie jeden na 6 na taśmie a do tego w meczu miliard niewykorzystanych sytuacji, karny niestrzelony, przeciwnik strzela na remis w 90+8’ itd.
0
@Technik dobra rada, popieram
0
@Wojcio ale to co Ty jesteś kibicem Espanyolu żeby wyłączać? :D delektuj się
0
Doprowadzimy do tego, że piłkarze grając przeciwko nam będą się bali celebrować gole od razu po strzale bo będzie duże ryzyko kompromitacji xD
3
@mekston logikę dostosowuje do potrzebnej narracji
3
@michal26 od wypadku Roberta przestałem oglądać F1, boli do dziś i pewnie będzie już zawsze :(
0
@Aragorn33 Kurczę, poważnie? Siedzisz w Polsce przed komputerem u uważasz, że masz wiedzę na temat tego z kim układa się prezydent USA?
0
Dwa razy w sezonie słyszymy to samo-oni nam pokażą, rok temu był chociaż spokój jak spadli
3
@Aragorn33 przedstawiłeś narrację amerykańskich demokratów, gdzie Trump przedstawiany jest jako wariat, szaleniec zdolny zrobić najgorsze głupoty. Nie wiem co będzie lepsze dla USA nie jestem obywatelem tego kraju po prostu zwróciłem uwagę, że takie komentarze są trochę oderwane od rzeczywistość.
16
@Aragorn33 czy mi się wydaje, czy ten facet miał już wpływ na największą gospodarkę świata, miał też mityczną walizkę z czerwonym guzikiem. Z tego co wiem ich gospodarka jakoś to przetrwała a na świecie nie wybuch konflikt nuklearny, stąd te obawy które podałeś są troche bezpodstawne
0
@Stinger_ oby było tak jak mówisz, bo mam zamiar za rok wybrać się do na zimowe IO
0
No, pierwszy raz kupiłem bilety na PŚ w Zakopanem. Od dziecka człowiek ogląda te skoki a jakoś nigdy nie było okazji się wybrać. A niestety mam przeczucie, że to może być ostatni sezon dla któregoś z dwójki Żyła-Stoch :/
3
@Eto'o9 R10 Fati jeszcze spoko ale Ferran to serio powinien już odejść.
1
@AxelF Przybliżę Ci więc okoliczności wywiadu z panią minister. Był on przeprowadzony z uwagi na opublikowanie danych GUS o rekordowym spadku sprzedaży detalicznej w 2024r. aż o 3%.
Jest to spowodowane tym, że ludzie pieniędzy nie mają a już na pewno nie na tekstylia i obuwie gdzie zanotowano ponad 12% spadek.
I takie coś, pani minister komentuje w sposób bezczelny. Przynajmniej w moim odbiorze.
„No kontekst jest klarowniejszy. Ceny paliw narzędziem politycznej walki uczynił pod ingerencją z karnistrem. Sytuacja, w której premier choć obiecuje ceny paliw, ostatecznie łatwej w dalszych warunkach obietnicy nie spełnia, jest raczej oznaką normalności i porzucenia ręcznego sterowania SSP.”
Czyli politycy wiedzieli, że nie będą w stanie spełnić obietnic bo chcą dążyć do porzucenia ręcznego sterowania SSP. Mimo wszystko warto było wciskać kit wyborcom-(słowo „dążyć” jest tutaj kluczowe).
Takie zachowanie jest chyba jeszcze mniej moralne z punktu widzenia oddających głosy.
0
@AxelF Ale tu nie chodzi o język faktów tylko o kontekst wypowiedzi pani minister. Wypowiedź conajmniej bezczelna.
Wyżej zwróciłem uwagę na zależność ceny ropy do rządów i ceny paliwa w kraju. Co więcej zwróciłem uwagę, że cena paliw to narzędzie politycznej walki a same ceny są porównywalne w całej Europie.
Tak samo PO kłamało i kłamie w tej kwesti jak PiS kłamie i będzie kłamał
0
@Szklaner Otóż to, ceny na przestrzeni około 2 ostatnich lat zmieniają sie znacznie począwszy od rekordów po 120$ po wybuchu wojny potem spadek do 70 dolców w połowie 2023r. Następnie wzrost do prawie 100$ w III kwartale 2023r. By dziś znów oscylować w okolicy 70$.
Natomiast cena jak stoi tak stała.
I żeby było jasne nie bronie pisu, ani nie atakuje PO po prostu trzeba nie mieć wyobraźni(delikatnie mówiąc) by obwiniać za ceny paliw PO lub PiS szczególnie jeśli spojrzymy na ceny paliw globalnie w skali Europy
1
@Comentateiro Ni chyba pomyliłeś chronologię. Przed wyborami w lipcu 2023 roku ceny na rynkach były porównywalnie niskie do tychże z dnia dzisiejszego. W nieco ponad pół roku od września 2022r. Ceny spadły o około 30dolarow za baryłkę.
PO przejmowało władze gdy cena baryłki wynosiła około 90dolarow(znów wzrost) wtedy padły obietnice o obniżeniu ceny beznzyny oraz pojawiły się oskarżenia o okradaniu przez Orlen. Dziś mamy ropę BRENT(bo o niej ciągle mowa) w cenie 70dolarow za baryłkę tymczasem ceny na stacjach jakoś się nie zmieniają. Czym w takim razie można wysnuć teorie, że nie tylko PiS nas ru**a na cenach? Czy uczciwe są takie od razu z góry skazane na niepowodzenie obietnice polityków?
15
@Comentateiro A tak z ciekawości, co na rynku paliw się zmieniło, że najpierw mieliśmy wysokie ceny bo okradał nas Orlen natomiast teraz Orlen nas już nie okrada, na rynkach paliwa potaniały a cena stoi właściwie w miejscu? Do jakiego cudu doszło na tym rynku?
1
@Miszak aby oszukać społeczeństwo i mieć całą kadencję na okradanie państwa. I tak od 30 lat a ludzie nadal się nabierają.
1
@Jakchcesz Ja też nie grałem jeszcze w żadną część Wiedźmina a co lepsze za tydzień nowy PS :D
0
@daniel32778 zmiana ligi nie wiele pomoże jeśli chodzi o to jak jest lubiany :)
0
@Kapitan hawk ja nie byłbym taki pewny ich zwycięstwa tam
0
No o spoko, niech mu będzie. A jako, że walka z rasizmem jest dla niego najważniejsza to na pewno nie jest mu przykro, wszak robi to co czuje co podpowiadają mu bracia. Więc niech nie narzeka tylko skupi się na poważnych problemach a nie jakieś głupoty.
2
@okiemtypera_lucaxx95 taaak, i to taka podwójna żółta jedna za drugą, za pyskówki
3
@sebekss7 Na świat :D
0
@Cule2013 kategoria „Rozmaitości-zajebistości”
1
@Comentateiro otóż to, a jeszcze bardziej kuriozalne jest jak uświadomimy sobie, że tak na prawdę to nikt oficjalnie wyników przecież nie zna. Tymczasem oni są zaszczycą swoją obecnością tylko wtedy gdy mają pewny win xD
Oj coś mi się zdaje, że długo się będzie to za nimi ciągnęło. Wiedziałem, że jako klub mają mało honoru ale nie miałem pojęcia o skali.
16
Najbardziej kuriozalne w tym wszystkim jest to, że real strzelił focha za to, że nie wybrano ich gracza który według ich zasad jest najlepszy i to jemu należy się nagroda. Ale kompletnie zapominają, że jest to plebiscyt gdzie to dopuszczalne jest subiektywne ocenianie przez głosujących xD przecież to gorzej jak z dzieckiem w piaskownicy