0

@D10SLEO a Kowal na stałe odszedł z KS?

2

A komentatorzy i tak powodów wysokiego wyniku doszukują się w posypanym rywalu a nie w tym, że Barca rozjeżdża kolejnego rywala xD

1

@Azazel_Pazuzu ale prosze pisze poprawnie real, nie ma w tym przypadku potrzeby dużej litery

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@AmigoBlancos nie na gdybaniu tylko na faktach. Jest mnóstwo przykładów w których Real został przepchnięty dlatego chwalenie się seria bez porażki jest żałosne.
Gdybać to mogą kibice innych drużyn którym sędziowie zabrali punkty w meczach z realem. Gdybać może City co by było gdyby sędziowanie było uczciwe, gdybać mogą inne kluby z LM gdybać może Barca ile tytułów miałaby więcej gdyby nie te przekręty „najbardziej hiszpańskiego, królewskiego klubu” w którym zagrał jeden Hiszpan.

13

@AmigoBlancos nie był najlepszy tylko jest sztucznie hajpowany.
I wygląda to źle.

1

@Derean teraz do wałkow na ich korzyść trzeba dołożyć na nasza niekorzyść :)

1

Spokojnie :) real nic nie gra i ten wynik to aktualnie pudrowanie trupa. Prędzej czy później(z taką grą prędzej) się potkną.
Oby utrzymali obecną formę do clasico

0

@Deviler a gdzie jest powiedziane, że dziecko powinno na wakacjach wpieprzać lody i gofry? U mnie w rodzinie też nie brakuje pieniędzy a dzieci nie jedzą gofrów itd. bo są zdrowo odżywiane. Jak można postrzegać kogoś przez pryzmat kupowania gofrów dzieciom na wakacjach

0

@kamyk_23 wiem z tego samego źródła z którego Ty czerpiesz swoje pewne informacje :)

4

@kamyk_23 Radka? A co to Twój kumpel jest? Jak już to pan Sikorski chyba ewentualnie minister Sikorski.
Radek to sobie możesz wołać na szwagra

0

@FcPortoFan1999 jak będzie źle i zbuduje się drugi niż który do nas wejdzie to to będzie powódź jak z 97’ bo nasze państwo oczywiście nadal bierne

1

@Kengo tak zwany przegryw który chce abyś Ty też miał zje***ne życie jak on

0

@Marian_Pazdzioch nie utrzymuje relacji koleżeńskich z kibicami realu więc mam 100% kibiców barcy i innych klubów wokół siebie :)

7

@tristan87 Czyli idealnie wpisuje się w koalicję rządzącą

3

@kanver_ na szczęście De la Fuente jak I Flick mają trochę większe doświadczenie patrząc bo tym gdzie są z kim pracują i jakie tytuły mają na koncie od Nas tutaj przebywających.

0

@Ojciec5tkidzieci Nie, zwierzęta szczególnie dzikie mogą być nadwrażliwe na daną substancje. Mógł mieć też chore serce lub niewydolność innych organów które to doprowadziły do śmierci.
Tak samo jest z ludźmi, niektórzy się po prostu nie wybudzają z narkozy, nawet przy błachym zabiegu

1

@Ojciec5tkidzieci gdzie info że weterynarza podał zwierzęciu za dużą dawkę?

0

@NeroTFP1 od najmłodszych lat dzieci z klas sportowych dorastają w przekonaniu, że oni uczyć się nie muszą. Szkoła robi im pod górkę bo przecież oni mogliby rozwijać swoje kariery. Klasy sportowe zazwyczaj są traktowane ulgowo a dzieci wyrastają w nich w poczuciu wyższości nad innymi no bo przecież Kacperek kopie piłkę. Wszystkiemu wtórują rodzice.
Sam całą edukację byłem w klasach sportowych i widziałem tą patologię.
W Polsce nie będziemy mieć dobrych piłkarzy do póki Ci 13-18 latkowie nie przestaną zachowywać się jak gwiazdorzy już w podstawówce. Takie dziecko powinno na pierwszym miejscu stawiać naukę a sport być uzupełnieniem.
Jeśli 15 latek który ma zadatki na dobrego piłkarza od najmłodszych lat pije, pali, ćpa oraz wychowany jest w poczuciu swojej przezajebistosci na tle rówieśników to nic dobrego z tego nie będzie.

2

@Kgorecki2500 a ja do dziś używam pióra czasem

0

@arasz1819 wtedy to nie sędzia przekręcał.

1

@okiemtypera_lucaxx95 i używa się Google.com

0

@DLFCB jakiś kibic legii xD

0

Jakby tak zebrać piłkarzy z topu którzy rezygnują z gry reprezentacji w jednej drużynie to patrząc na piętrzący się kalendarz może pojawia się jak w boksie dwie ścieżki kariery. Piłka klubowa oraz reprezentacja dla tych którzy swoje już w klubach osiągnęli i teraz mogą oddać się reprezentacji

1

@kuz nie interesuje mnie co robisz. Stwierdziłem tylko, że wyglądałeś mi na kogoś starszego :)

0

@kuz albo dystans i świadomość jak się zachowuje albo oglądanie jego materiałów uznając je za śmieszne/fajne. Musisz się zdecydować.

4

@kuz myślałem, ze masz więcej niż 14 lat

1

@Pnog37 ja mojego od chrześniaka ubieram w ciuchy FCB i uczę co jest dobre a co złe w futbolu

0

Oczywiście człowiek stawia na Monako strzelają w 84’ ale przecież oczywsice przeciwnicy muszą mieć karnego w 94’

2

Aby zwiększyć szanse na ich stratę punktów,dorzucam do kuponu czysty win realu,

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?