2

@revolution33 a ja o takiej dominacji w takim stylu jak conajmniej 4 spośród tych 6 pucharów wcale nie marzę

0

@barcelonaLM to sobie wsiądź w samolot i bedziesz tam

2

@Sulimo postawiłem na Motor więc to nic dziwnego że karny niestrzelony i kilka setek, do pełnego szczęścia zaraz gol Lecznej wpadnie

0

Japonka w lekkim szoku bo już chyba widziała się jako wygrana

0

@IronSanHybrid O, to jak byłeś miesiąc w Tajlandii to gdzie polecasz się wybrać turystycznie na 10-12 dni? Zamierzam na jesień polecieć z dziewczyną i tak zastanawiamy się gdzie dokładnie

0

@IronSanHybrid ogólnie to wszystkie produkty można kupić w Polsce i mówię tutaj o tych made in Thailand, a po kiełki do Selgros kilogram kosztuje coś koło 15pln

0

@tristan87 a to ja radia nie słucham głównie ze względu na wiadomości właśnie oraz natarczywe reklamy. TV mam tylko do sportu i filmów

0

@tristan87 skąd ja to znam, radia nie słucham tv nie oglądam :D

2

@zadafcb albo to, że turyści znają tylko Warszawę a chyba Kraków jest najbardziej znany wśród zagranicznych turystów xD

1

@Ojciec5tkidzieci u nas w Lublinie, gołębie nie takie cuda potrafią

0

@Koorsik Uniroyal

0

@IrekPOL każdy z nich jest latającą bomba

11

@Jakchcesz ale on to buduje sam, nie z gotowego zestawu

0

@MOLESTA otóż to, dobrze powiedziane

2

@Radioactive9705 o, nawet zdjęcie pamiątkowe sobie zrobili

5

@RoberDzik Ja Mbappe żeby w Madrycie pękła du*a

0

@draxidox to jakiś debil swoim wiejskim bolidem 25 letnim, teraz kAudi popularne wśród wieśniaków

3

@Ptasior Ale patologia

0

@FcPortoFan1999 i zostałby jednak razem z Xavim

0

@bartekvisca no i widzisz, pan Minguella to czytał a teraz wypuścił newsa pod swoim nazwiskiem :/

1

@Odcinkowy tak, dlatego wszyscy twórcy którzy używają telefonu między innymi do zdjęć wybierają iphony

0

@Andy83 dlatego, że życie zawodników NBA ma się nijak do życia normalnych ludzi

0

@Andy83 Bardzo subiektywny ten Twój ranking xD I jeszcze LA, byłeś tam kiedykolwiek? :D

1

@BorzyKrzys nie jest zwykłym gościem tylko ministrem któremu nie wypada pić w miejscu pracy

5

@HighestInTheRoom chyba jak Probierz

0

@bartekvisca to może zależało od firmy. Natomiast od zawsze miałem w kuchni młynek do odpadów w odpływie to jest wg mnie jeden z najlepszych wynalazków kuchennego AGD

0

@pt9 aktualnie mamy patyczki papierowe więc sobie można wyrzucac sam tak robię.
Ale nie wierze, że wyrzucałeś plastikowe patyczki bo one po prostu nie tonęły, wiem bo też nie raz próbowałem je wyrzucić do kibla

3

@cincinekpl polecam po pierwsze poczekać na otwarcie nowego CN

0

@joloskyy Po prostu mam takie zdanie. Xavi to nie jest gość który jest tu z przypadku i tak w tym sezonie mamy tak na prawdę więcej niż ktoś zakładał przed sezonem. Przegrać TAKA ligę z realem grajacym w 12 i walcząc z problemami wewnętrznymi klubu to taki słaby wynik? Nie jest kolorowo klub przechodzi przebudowę dosłownie i w przenośni, gramy bez swojego stadionu. byliśmy w 1/4LM i tylko dobra gra drużyny rozbudziła w nas oczekiwania na więcej.
A Ty uważasz, że przyjdzie teraz Flick i w sezon zrobi tryplet. No sory to nie FM

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?