MysticCat
Dołączył/a: sierpień 2011
Puławy
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 ależ się cieszę, że nie mam pojęcia kto to jest
2
@Safrani Ja jestem zdecydowanie gorszy dla ludzi, aniżeli zwierząt
0
@karolp1593 u fotografa powinno być
0
@koksik2700 w sumie to żadna :D
1
@misterio a rzeczywiście może źle to zinterpretowałem, wybacz :D
1
@misterio tak powiadam, purysto językowy :)
0
@Transu96 to samo dziś powiedziałem dziewczynie :D
0
Oj, żebyśmy się tylko nie zdziwili jak real zostanie tak przepchnięty aż do finału a tam też zadzieją się cuda :)
1
@TheNekro94 Araby na prawdę potrafią zniszczyć wszystko.
1
@QQL5 nie no jasne, ogólnie wiele epitetów. Nie miałem złych intencji w tym stwierdzeniu:)
0
@QQL5 bardziej pasuje mi tu słowo “obrzydliwy”
1
Ależ się zapowiada wybitny finisz premier league w tym sezonie
0
@MESSIah16 Oczywiście, że się obędzie. Tusk to stary lis który doskonale o tym wie. Lewica dostanie kopa w tyłek przy pierwszej możliwej okazji. Śmiesza mnie te wszystkie krzyczące “ministry” to jest ich 5 minut bo wkrótce zacznie się prawdziwa, twarda polityka.
0
@Kgorecki2500 Za 2 lata to wszystko może być wywrócone do góry kołami po wyborach prezydenckich. Lewica jest na prawdę naiwna jak dziecko skoro zaufała Donaldowi :D Dymy są już teraz i spodziewałbym się, że Włodzimierz marszałka nie zobaczy :P
0
Fermin tragedia dziś
0
@Rewolucja123 Ja wczoraj pięknie zarobiłem na 1X Walencji. Dobrze, że sędzia wie jak wykonywać swoją pracę i nie ugiął się pod presją realu jak wielu innych. Mile zaskoczenie ze strony pana Manzano.
0
@sonek wszystkie cholewki do butów tych producentów szyte są przez małych podwykonawców
1
@draxidox może być lepiej, Wolne ile chce i kiedy chce, bo jestem szefem, nierobem i złodziejem :)
0
@Kubsoleon Nie podobało mi się. Typowy przehajpowany film
0
@sonek wszystko szyte w tych samych miejscach xD
3
@macio_944 Jestem antimadritista całym serduszkiem, nigdy nie polegnę w głoszeniu prawdy.
3
@macio_944 Ja tam nie widzę różnicy, jak każda w 120 letniej historii tej drużyny jest obrzydliwa i nadaje się tylko jako ścierka do podłogi.
0
@ArcziArtt Kurczę akurat z takim czymś może być problem, gdybym coś wiedział to napiszę na priv
0
@ArcziArtt A co potrzeba?
0
@Przemek2323 no ale przecież to się wiąże z konsekwencjami, rolnicy blokujący drogę są muszą liczyć się z mandatem
0
@AmigoBlancos Ty, nieprzerwanie.
0
@AmigoBlancos Nie żadna kropka, Barcelona ma swoje problemy ale to nie powód by przymykać oko na to w jakich okolicznościach real aktualnie jest na prowadzeniu. Najbardziej tutaj powinno być wstyd kibicom realu bo nawet tak beznadziejna Barca byłaby aktualnie liderem gdyby nie pomyłki sędziów, dociera to do Ciebie czy masz za daleko do łba?
0
@AmigoBlancos Ale co ma poprzedni sezon do tego sezonu? W tamtym pokazali jak się broni i obrona wygrywa mistrzostwo. W tym ja Ci mówię o jawnych kontrowersjach które dałaby Barcelonie prowadzenie w tabeli kosztem realu. Skończ więc pieprzyć o straconych bramkach bo nie ma znaczenia czy przegrywasz 4:0 czy 1:0. Fakty są jakie są i jeśli nie potrafisz z nimi się zmierzyć to po prostu się nie kompromituj.
0
@Comentateiro Barcelona wygrała żelazną defensywą a real przepycha mecze przy pomocy sędziów ( nie mówię tu o dzisiejszym spotkaniu)
1
@AmigoBlancos Moze jak nie kontrowersje w meczu real-Almeria na korzyść realu, może gdyby uznali bramkę Felixa w meczu z Granadą i kontrowersje z “ręka”Gaviego jak pisze @Visca_barca to też Barcelona byłaby liderem? Może o tym też wspomnisz?