MysticCat
Dołączył/a: sierpień 2011
Puławy
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@nexxo luuk oczywiście
1
@FcPortoFan1999 a czego się po Agorze spodziewać :D
4
@bartekvisca gdyby wywoziła szambo to chociaż ciężko by pracowała, natomiast te leniwe damy wolą zarabiać tyłkiem :)
0
@Criss18Barca i takie skoki narciarskie mają sens a nie letnie GP w Wiśle tyle że nazywane zimowym PS
0
@bartekvisca co mają wspólnego morderstwa w Polsce do pseudokibiców z którymi sobie takie kraje jak Francja nie radzą?
1
@mrboom Nie wiem co w tym abstrakcyjnego, na śniegu droga hamowania opon całorocznych jest znacznie gorsza od zimowych. Nie wiem komu tu abstrakcja wjechała. Dla mnie to abstrakcja nie była a i tak cudem nie zostałem wepchnięty pod nadjeżdżający z przeciwka samochód, więc daruj sobie swoje osądy bez pojęcia o tym zdarzeniu :)
@Bykunn Haha, no jakbyś zgadł moja sytuacja miała miejsce przed Zakopanem i wjechał we mnie Pan z pomorskiego na nowiutkich całorocznych oponach. Z tego powodu zwracam uwagę, dbajcie o wszystkich użytkowników drogi a nie tylko o to by wydać kilka tys. mniej na opony.
0
@Bykunn Jeździsz kilka lat bez wypadku, aż pewnego mroźnego poranka jak przypieprzysz w drzewo na zakręcie bo samochód stanie się podsterowny, i tylko miej Boże miej w opiece innych użytkowników drogi abyś nikogo przy okazji nie skasował :)
Uwielbiam argument, że „JESZCZE NIC SIĘ NIE STAŁO” podziwiam niektórych za odwagę wsiadając za kierownicę swoich rydwanów :D
0
@mrboom Tak, tylko dlatego. Po prostu moje auto zahamowało znacznie szybciej niż jego, nie miał szans się we mnie nie władować nawet jakby zaczął hamować wcześniej
1
@TheNekro94 Tu chodzi o to kto tą wojnę wywołał.
0
@arasz1819 Dziękuję, że mnie wyprzedziłeś z napisaniem, że to po prostu debil :D
0
@karolup Ja Ci od razu mogę powiedzieć, żebyś tego nie kupował tylko wydał parę groszy na coś co łączy Twój samochód z asfaltem a nie wiecznie na wszystkim oszczędzał gdyż to już nie chodzi o Twoje zdrowie a innych użytkowników. Rok temu wje***ł mi się w dupe ktoś na oponach całorocznych
8
@tomek8756 To nie ma nikogo zachęcić tylko umożliwić legalny powrót ukraińskim rodzinom oligarchów. Dla nich czy to 25k czy 250k to żadna różnica a zwykły zjadacz chleba albo będzie na wygnaniu żył albo pójdzie siedzieć :)
0
@MichuZ44 Otóż są noże do smarowania chleba masłem ale są też takie stworzone by skutecznie zabijać. To samo jest z bronią i amunicją. Nie każda broń jest stworzona do mordowania.
1
@DonCarletto Ale widzisz, dajesz za przykład Teksas gdzie każdy ma broń. Ten koleś z Maine gdyby podobną rzecz chciał zrobić w Teksasie dawno zostałby odstrzelony przez jakiegoś świadka. Tymczasem w Maine mamy przykład co się dzieje kiedy przestępca/chory człowiek który ma ZAKAZ dostępu do broni, zabija masowo ludzi a Ci nie mogą się bronić.
Poza tym, mówisz o broni tylko dla policji/wojska, do cholery dlaczego chcesz mi zabronić uprawiać strzelectwo sportowe?
1
@DonCarletto Aby móc chronić własne życie przed agresorem z inną nielegalnie zdobytą bronią.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
13
@Mazi Nie no jasne, a do programu to tak przypadkiem się wpisało samo :)
0
Komentarz usunięty
3
@Janas11224 no tak, że w programie przedwyborczym mają taki punkt a w powyborczym już nie oraz zmienili narrację na „wakacje od zus”
5
@Janas11224 No PSL wycofał się już z dobrowolnego ZUS-u.
0
@against_modern_football A jeśli były braki w PL to faktycznie nie powinno tak być. Mi chodziło tylko o aspekt niezrozumienia na czym polega gospodarka leśna.
3
@Chucky do ludzi niestety, nadal nie dociera, że większość lasów w Polsce to pola, na których zasadzono las w celu pozyskiwania drewna.
0
@Azrik Nie mój post niczego nie dowodzi, to Ty dowodzisz(cholera wie po co bo tego nie dotyczy temat), że specjaliści są zdolni odzyskać dane że ŹLE zniszczonych dysków. Uwierz mi w ministerstwie nikt nie będzie szukał ludzi z zewnątrz bo doskonale wiedzą co zrobić, tam też pracują specjaliści. Dlatego mówienie, że ktoś poszukuje specjalistów z zewnątrz do ukrywania domniemanych dowodów to jakaś abstrakcja i jedyne czego dowodzi do naiwności ludzi którzy w to wierzą i powielają.
2
@michal26 co do Mentzena i roku, dwóch odejścia w cień. Wg. Mnie za dwa lata maksymalnie, będziemy mieć przyspieszone wybory bo nie ma opcji żeby lewica tego rządu nie rozbiła od środka, już widać co się dzieje.
0
@Comentateiro mnie bawi lewica która świętuje triumf mając potężne 1,5% więcej od Konfederacji xD a dodatkowo jeszcze nie zaczęli rządzić a już się kłócą co zwiastuje kolejne wybory za maksymalnie 2 lata.
17
@Nazio_87 no tak, bo do uszkodzenia twardego dysku potrzeba specjalisty. Uwielbiam takie informacje z du**y xD
1
@Faro Nie wiem czy wiesz na czym polega logarytm Yt i zasięg danego filmu. Akurat co jak co ale Wardega to już więcej fejmu nie potrzebuje a na tym co ma robi chore pieniądze nadal.
4
@tomek8756 chciałoby się takiego Millera z powrotem w poważnej polityce, albo takiego Rokite
0
@BorzyKrzys jakieś jordany 1 niskie lub mid
2
@VegetaPolska Komplement jest skierowany do osoby o której mówisz a nie do jakichś randomow w internecie o danej osobie.