MysticCat
Dołączył/a: sierpień 2011
Puławy
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@cules100pro Ja to się zastanawiam jak Wy na tych etatach dajecie radę wytrzymać. Ja do końca sierpnia dobije do jakichś 50 dni wolnego które już wykorzystałemi nadal czuje, że bardzo potrzebuje odpoczynku.
20/26 dni wolnych od pracy to jest jak napluć komuś w twarz.
0
@Ziemny Nie muszę być socjologiem żeby widzieć jakieś nastroje panują wśród rolników. Pracuje z nimi i wiem co mówią oraz to, że teraz będą się mścić na kolodziejczaku bo czuja się zdradzeni. To wszystko to woda na młyn dla pisu.
@maroon No właśnie, rozsądny człowiek pewnie w ogóle by nie zagłosował jednak wieś i rolnicy rządzą się swoimi prawami maja swój sposób myślenia. Już dziś słyszałem, od ludzi związanych z agrounia, że zrobią wszystko by tusk z kołodziejczakiem tych wyborów nie wygrali i planują zemstę.
Jako, że są to ludzie krótkowzroczni(co pokazała współpraca z tym kmiotem z agrouni) nie będą się długo zastanawiać tylko przyłącza się do największego wroga KO aby zrobić na złość.
2
No patrząc na reakcje rolników po wczorajszym przyjęciu kmiota przez tuska jeszcze bardziej śmieszą mnie opinie jakoby dzięki temu ruchowi KO miał odebrać głosy rolnikom. Nie dość, że nie odbiorą to jeszcze ludzie którzy dotychczas chcieli być anty PIS teraz pójdą i na złość zagłosują na PIS bo taka już jest wiejska mentalność.
To nie jest strzał w kolano KO to jest strzał w głowę.
https://wiadomosci.wp.pl/kolodziejczak-judaszem-dzialacze-agrounii-pala-barwy-6931824126962592a
0
@NorbiTBOB pójdzie za rok do MLS obstawiam Miami do amigosow
0
@FanBarcy22 klimat to był w COD 2
0
@GeneralXavi raczej śmiać się powinnismy z szefów PO i kolejnego pięknego strzału w kolano. Czemu oni to znowu robią?
0
@DLFCB w sumie to idealnie pasuje do koła wzajemnej adoracji w KO. Od początku takiego kmiota tam brakowało xD
2
@Tomo1989 nie można mieć wszystkiego, my za to będziemy mieć deal z Intelem. Nie bronię pisu ale takie krytykowanie dla zasady tez jest bez sensu
0
@Borneo czy Ty czytasz w ogóle co pisze? Bo mam wrażenie, że albo nie albo kompletnie nie rozumiesz. Gdzie ja powiedziałem, że PiS ma poparcie na wsi?
0
@Borneo Widać, że nie masz pojęcia o czym mówisz i jeśli już ktoś jest zmanipulowany to Ty. Pracuje z rolnikami codziennie odwiedzam dziesiątki gospodarstw w 90% ludzie są bardzo antyPIS czuja się oszukani. Nie wiem skąd bierzesz swoje informacje ale to bzdury.
2
@michal26 Ale przykład tej Agrounii dobitnie pokazuje poziom naszej polityki oraz poziom ludzi którzy uznają się za zbawcę problemów polskiego rolnictwa
4
@Borneo A może warto byłoby posłuchać rolników i tego co maja do powiedzenia o kolodziejczaku i uprzedzam nie maja nic dobrego na jego temat. Facet kreuje się na znawcę wsi i jej problemów a szybciej niż się wszystkim okazało sprzedał się i poszedł do wroga. Ładnie napluł w twarz w tej śmiesznej agrochu***ni
3
@AlwaysBlaugrana Koledziejczaka nie trudno zrozumieć bo chodzi mu tylko o stołek w sejmie natomiast ciężko zrozumieć tuska, że chwyta się tak rozpaczliwych posunięć jak bratanie się z kmiotem ze wsi. W sumie to znalazł swój swego również pod względem godności i trwałości poglądów.
2
@Medium dokładnie oni wszyscy mogli by skończyć i nie wracać
1
@pt9 mam Air pods pro 2 i działają perfekcyjnie
1
@aleksandrowielki Nie, wszystkich należy rozpatrywać tak samo.
1
@Amigo_Blanco Nawet nie próbuj go usprawiedliwiać. Wiem, że kibicujesz takiej drużynie gdzie pewne granice mogą się zacierac(szczególnie patrząc na sędziowanie) ale musisz pamiętać, że nie każdy szedł na współpracę. Nawet jeśli oznaczało to uziemienie w kraju to ludzie którzy mieli/maja honor nie podpisywali współpracy.
2
@michal26 jestem w szoku bardzo szanowałem tego człowieka
1
@aleksandrowielki Ale na wsi koledziejczaka uważają na oszusta. Nie zagłosują na niego. Na wsi głosy rozłożą się między PiS a konfederacje
3
Komentarz usunięty
1
@Borneo Ja Cię proszę o coś publicznego, tytuł pracy na która się powołujesz albo na prawdę skończ się ośmieszać :)
Jeśli nie robisz tego złośliwe to przepraszam, jesteś po prostu biednym chorym człowiekiem
0
@Borneo A ja Ci mówię, że pracy nikt nie pisze sam. Wiec Ok, nie podawaj nazwiska podaj tytuł pracy.
1
@Borneo Ty jesteś głupi, czy udajesz? Każdy pracownik naukowy musi pisać PUBLIKACJE NAUKOWE z samej nazwy jeśli ktoś coś publikuje to robi to pod nazwiskiem swoim oraz bardzo często swoich współpracowników oraz zamieszcza tez nazwę placówki naukowej w której pracuje.
Po prostu się nie kompromituj.
2
@Borneo No ale to śmiało, jeśli ktoś jest profesorem to publikuje prace. Proszę wskaż mi chociaż jedna taka.
0
@Barcanajlepszyteam jeśli pies ucieknie(lub dzikie zwierze) i nie można przeprowadzić obserwacji wtedy się szczepi. Chociaż tez nie zawsze. W przypadku kiedy np. pies nas ugryzie a my go zabijemy wtedy badamy mózg.
1
@Barcanajlepszyteam jeśli pies nie ma objawów to się nie szczepi, najpierw jest obserwacja. Zawsze. To wynika z etiologii wścieklizny
2
@Borneo dzięki za poprawienie mi humoru ta bajka z profesorem xD na prawdę podziwiam ze chce Ci się tutaj siedzieć marnować piękny dzień i wymyślać historie o wujku profesorze który niestety nie podaje swoich danych i nie publikuje badan xD xD Ile Ty masz lat? 8?
0
@Barcanajlepszyteam Serio?! Zaszczepiłeś się na wściekliznę bo Cię ugryzł pies? Trafiłeś na jakiegoś niekompetentnego lekarza. W takiej sytuacji pies jest kierowany na obserwacje dopiero potem podejmuje się decyzje o tak ciężkim szczepieniu
1
@Borneo ale w takim razie sam sobie zaprzeczasz i jeszcze niepotrzebnie mnie atakujesz nie mając pojęcia o mnie.
Jeśli przyjąłeś 2 dawki szczepionki na COVID i wierzysz w jej skuteczność oraz jako, że znasz się na medycynie nie rozumiem dlaczego nie przyjmiesz kolejnych dawek. Albo jedno albo drugie, co Ci da przechorowanie covida 2 lata temu teraz?
0
@Barcasub Ja z racji pracy często mam mocno zabrudzony telefon często zdarza mi się go po prostu płukać pod bieżąca woda :D