0

@Nazio_87 a ja bluzę :P

0

@Nazio_87 aplikacja SNKRS

1

@AmigoBlancos to jego program więc ma prawo wyrzucić kogo chce i za co chce. Przynajmniej moim zdaniem.

1

@DonAndresFCB Jedyna nowa rzecz? To kolejne dwie małoletnie ofiary pedofila

0

@Joe_Pesci a jeździłeś kiedyś takim autem, że wyrażasz tu osądy?

2

@Firestone a gdzie tu są dociągnięcia, to jakaś prowokacja jest

0

@Rust_Cohle ciszę wyborczą wprowadziłem sobie wraz z początkiem wakacji już xD zero wiadomości w radio, zero tv, i nie czytam w necie żadnych newsow poza sportem.
Ubolewam, że siłą rzeczy musiałem też ograniczyć wizyty na LaRambla

1

@Lukikiki nie da się żyć za najniższą krajową jak wysoka by nie była xD

0

@michal26 ok ale Grbic wczoraj w wywiadzie mówił coś innego :D

0

@michal26 chodzi o to żeby za rok nie grać na maksa w lidze narodów tylko w spokoju trenować do IO

2

@JimMorrisonFCB Gwoli ścisłości, te miejsca NADAL pełnią rolę pasów startowych. Nawet ostatnio odbywały się tam ćwiczenia.

0

Czy jest tu ktoś kto zna się na TV? Poszukuje czegoś do sypialni max 48cali nie wiem tak na prawdę czego potrzebuje bo TV to dla mnie najmniej istotny sprzęt w całym domu ale fajnie czasem odpalić mecz czy film.
Mam na oku LG OLED48C22LB ale znowu nie wiem czy potrzebny mi taki TV czy może idzie znaleźć coś co spełni moje wymagania? Nie chodzi o koszty może to być 2,4 czy 8k po prostu chce dokonać rozsądnego wyboru :D

0

@RoberDzik tak, miał zarzuty prokuratorskie.

0

@RoberDzik Jakie ewentualnie? Typ złamał matce szczękę i już za samo to powinien być usunięty z życia publicznego zamiast tego jest jedna z twarzy lewicy.

0

@michal26 może jakieś nowe leki zostały wprowadzone?

0

@VegetaPolska Ale on nie skreśla tylko się cieszy, że nie trafił do nas.

10

@MessiForeverTheBest No nie wiem kto bardziej odleciał mimo wszystko chyba jednak p. Agnieszka ze swoim filmem

0

@Ramos9248 pytanie podstawowe, mieszkasz w domu czy w mieszkaniu?

0

@FCB_dimiC nie kupuje się telefonów u operatora tylko oddzielnie w sklepie, wychodzi to dużo taniej. Ja aktualnie mam 14 pro max czarny i chyba przejdę na 15 w kolorze tytan naturalny, na czarnym widać każde zadrapanie jeszcze jak się nie nosi w etui to już w ogóle po 3 miesiącach telefon wyglada na 2 lata

0

@gumaz a co to zmienia?

2

@AFA90 ten skład by wygrał z obecnym 3:0 lekko

3

@PatrykBarcelona hot pursuit 2

2

@ranger3120 Tez, się bardzo cieszę z wygranej Medvedeva.

0

@mekston Djoko i tak wygra w ewentualnym ich spotkaniu bo jest po prostu lepszy od Hiszpana

0

@Ptasior nie chodzi o przejmowanie się ludźmi tylko własnym zdrowiem

1

@Faro to Twoja subiektywna ocena o jakimś nieznanym kimś. Ktoś może uwazac zupełnie inaczej.

15

@Rewolucja123 byłyby jaja, gdyby się okazało ze Mbappe cały czas czeka na Barce xD

0

@kulek22 Da się, wystarczy nie śmiecić sobie w głowie telewizją

0

@koksik2700 To co można sadzić o rządach każdego komunisty.

0

@pacior95 on mówi o graczach klasy światowej a nie ocenia ich klasę, tak na pierwszy rzut oka czytając ze zrozumieniem można wywnioskować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?