MysticCat
Dołączył/a: sierpień 2011
Puławy
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCMulti Moje źródła nie muszą mi nic tłumaczyć bo jestem lekarzem.
Pytam jakie miałeś reakcje poszczepienne bo ludzie z mojego otoczenia przeszli te pierwsze dawki dramatycznie Ciężko, opisując to stan znacznie gorszy od późniejszych zachorowań na COVID. A pytam bo ja a i się nie szczepiłem ani nigdy nie zachorowałem dlatego ciekawi mnie jak to przechodzą ludzie.
0
@FCMulti nadal po tej 6 dawce czujesz się tak samo okropnie jak po 5 wcześniej? XD
0
@Culer9002 ej a co się stało bo spałem
5
@MESSIah16 jestem w szoku, że ta osoba mogła coś mądrego na Twitter wrzucić :D
Jeśli rząd zablokuje CPK albo elektrownie atomową to ludzie powinni wyjść na ulice.
1
@bartekvisca wszystko przed Tobą
0
@BARCA1899Messi Pep nigdzie nie powiedział, że jak będzie potrzeba to wróci.
1
@Bagsik88 no jak ma nie być skoro jest jedynym środkowym napastnikiem, siłą rzeczy coś mu wpadnie ale powinno 3x tyle
0
@kuz Chodzi o to, że nie można ułaskawić kogoś kto został niesłusznie skazany bo to żadne ułaskawienie. Ułaskawić można tylko przestępcę z zasady nie da się inaczej
0
@JarekS Bzdura, to nie zależy od kraju sprzedaży tylko polityki firmy. Audi zawsze na start dostaniesz totalnego golasa, czy to w Polsce czy Niemczech. Tak jest z wieloma markami ale nie jest to zależne od rynku
1
@Bykunn tzn. Wiesz co on nie jest taki idiotyczny, bo jeśli opony z kolcami to musieliby je mieć wszyscy i wtedy inne utrzymanie dróg. Jak w Skandynawii gdzie w ogóle nie sypią soli tylko jeździ sie po ujeżdżonym śniegu.
Kolce bardzo skracają drogę hamowania i jesli ktoś za Tobą ich nie ma to bardzo prawdopobnie wjedzie Ci w dupę.
Ja felgi z oponami z kolcami zakładam tylko przy jeździe drogami gdzie można używać łańcuchów
0
@pt9 Volvo zaprzestaje robić CrossCountry dlatego, że są po prostu najlepsze i im się suvy źle sprzedają.
No właśnie te 120k różnicy w cenie nie bierze się znikąd, weź jeszcze pod uwagę kwestię bezpieczeństwa. Volvo jest najbezpieczniejszą opcją
0
@Bykunn Ojej, policja przyjdzie i mi dowód zabierze bo napisałem na LaRambla że mam opony z kolcami :D
0
@pt9 Subaru outback to jest 2 klasy niżej auto. V90 CC w dobrej opcji to samochód absolutny, diabeł to wymyślił.
Nawet nie myśl o Outbacku. Są bardzo głośne w środku.
Ja w V90 mam podwójne laminowane szyby do tego najlepsze nagłośnienie jakie można znaleźć w samochodzie Bowers&Wilkins, dobra skóra z masażem i wentylacja. Tak można robić kilometry i nawet tego nie czujesz.
0
@MarioVeB! I przyciąga dziką zwierzynę w pobliże dróg
1
@Danyys owszem, jeżdżę V90 cross country z oponami z kolcami i jest miodzio :D
1
@Miszak wczoraj pierwszy raz od jakichś 8 lat zjadłem ten Wasz kebab. Mam nadzieję, że kolejny raz za następne 8 lat. Nie wiem jak można spożywać jedzenie tak niskiej jakości.
4
@MichuZ44 nazywać Salaha najlepszym w historii PL może ktoś kto ma 15lat i innego futbolu po prostu nie zna, a w sumie i tutaj można mocno polemizować
7
@hayek Nie nazywaj tego czegoś rapem :D
6
@kiper09 nie, po stokroć nie
0
@Criss18Barca wędkarstwo pomogło odbudować mu formę :D
0
@Bobo25 mam prawo zarabiać i 100k. Ciężko na to pracowałem a Ty nie jesteś kimś kto będzie decydował czy 20k to już wystarczająco czy nie xD
0
@Gall dowodzisz tego, że nie masz pojęcia o pracy lekarza wet :)
0
@AbelKabel niestety, mamy ochronę danych osobowych, nie mogę po nazwiskach a i tak myślę że nie znasz :D
0
@Bobo25 no i co w związku z tym? Będziesz mi liczyć pieniądze?
1
@Ojciec5tkidzieci Oczywiście brutto, podatki to w moim przypadku około 6k miesięcznie średnio (ZUS PIT i VAT)
Ale wiesz ciężko to stwierdzić bo na prawdę czasem jest miesiąc, że zarabiam bardzo dobrze ale potem przychodzi taki w którym zastanawiam się czy wyjdę na zero.
I tak dla zainteresowanych, oczywiście to nie jest moje jedyne źródło dochodu. Mam jeszcze gabinet. I teraz każdy pomyśli, że jestem bezczelny, tyle zarabiać unieszczęśliwić narzeka. ale nikt nie myśli o tym, że pracuje po 250h w miesiącu w skrajnym stresie, podejmując ciężkie decyzje mające wpływ na zdrowie ludzi oraz zdrowie ich podopiecznych. Za co czesto w podziękowaniu dostajemy pozwy do sądu :)
0
@Gall co takiego jest bzdurą? Ja czuwając na bezpieczeństwem żywności w kraju mam mniej odpowiedzialna pracę od pielęgniarki?
1
@against_modern_football Ja i cała moja grupa zawodowa już nie raz interweniowaliśmy w tej sprawie, niekończące się rozmowy z ministrami, obietnice a na koniec jest jak zawsze.
Nie mam żalu do pielęgniarek o to, że walczą o swoje. Uważam, że nadal zarabiają zdecydowanie za mało. Po prostu pielęgniarki weszły już do tego polskiego politycznego mainstreamu, dobrze się to sprzedaje w mediach. Wręcz jest to taki odrębny element polskiej sceny politycznej(obok wiecznie niezadowolonych górników)
Co do rozmów z ministrami naszej grupy zawodowej. To zawsze kończy się tak samo ponieważ weterynaria podlega pod Ministerstwo Rolnictwa. Nie możemy skutecznie kontrolować kogoś kto jednocześnie jest naszym zwierzchnikiem. Dlatego w Polsce nie ma i nie będzie bezpiecznej żywności do póki się to nie zmieni. Widzicie też dobrze, że jeśli pojawia się afera jak np. Animex to wina od razu jest spychana na ULW co jest po prostu chore biorąc pod uwagę, że mamy związane ręce.
0
@Bobo25 dobra widzę, że dyskusja z Tobą jest jałowa. Jesli nie rozumiesz tego, że nie zarobki w skali miesiąca mają znaczenie a to ile godzin musisz na coś pracować to nie wiem jak Ci to wytłumaczyć.
Jesli jednego miesiąca muszę pracować 120h i zarabiam 20k a w następnym żeby zarobić 20k muszę pracować 220h to chyba jest to lekka różnica i stanowi problem w planowaniu przyszłych wydatków i ogólnie życia.
0
@lucca87 tak, mam działalność i jestem rozliczany za ilość sztuk, więc raz mogę zarobić 20k miesięcznie żeby miesiąc później zarobić 9k. Nie jest to sytuacja w której można stabilnie i pewnie planować swoje życie, wydatki, przyszłość.
0
@udarpawarotam Nigdzie nie powiedziałem, że pielęgniarki mają dobrze. Uważam, że za pracę którą wykonują powinny zarabiać znacznie więcej. Poruszam tutaj kwestię, że ta grupa zawodowa robi z siebie męczenników od lat a są też inne zawody równie odpowiedzialne i równie ważne .