MysticCat
Dołączył/a: sierpień 2011
Puławy
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mroziu Oznaka jest to, że gdyby on go nie promował to nie kupiłbyś nigdy tego napoju.
To jest właśnie marketing.
0
@FcPortoFan1999 nie obejrzałbym nawet jakby pay-per-view oznaczało, że to mi zapłacą :D
0
@FcPortoFan1999 są ludzie i parapety
3
@Mroziu no trzeba być naiwnym by podążać za takimi gwiazdami.
1
@sintesox On nie ma paszportu
5
@Sulimo Nawet jeśli dowody są to Ty ich nie widziałeś, znasz tylko przekazy medialne. Nawet jeśli dowody okażą się prawdziwe i zostanie skazanym prawomocnym wyrokiem za takie przęstepstwo nie grozi więzienie do końca życia.
2
@Encore Tak, daleko ucieknie bez paszportu.
0
@Mezocyklon87 Ale powiedz co mnie obchodzą pisiory i w jaki sposób to usprawiedliwia trzaskowskiego?
5
@TheNekro94 też się pochwalę swoją ekipą https://zapodaj.net/plik-Ban8Ow4fSO
3
@FcPortoFan1999 dokładnie, dlaczego czas antenowy w publicznej ogólnokrajowej TVP przeznaczany jest na debatę o Wwa? Przecież to powinno być w jakimś TVP 3 Warszawa
@tristan87 to, że jest to stolica to nic nie zmienia. Są też inne ważne(o ile nie ważniejsze) regiony/miasta patrząc z gospodarczego punktu widzenia.
37
@Kgorecki2500 teraz wszyscy pozostali kandydaci powinni odmówić udziału :)
1
@Rust_Cohle to było do @Enerio
1
@Enerio to chyba Ty jesteś smutny :D
1
@tbas przecież my wygrywamy LM po czym Xavinieta jedzie dalej w kolejnym sezonie
0
@Comentateiro Ah my mamy słabość do rozumienia polityki, nie to co Ty i Tobie podobni. Mądry, wykształcony, można by rzecz wyborca na poziomie. Należysz chyba do najbardziej memicznej i przekonanej o swojej zajebistosci grupy wyborców xD
0
@draxidox ej to jest legit czy jakiś fejk zrobiony przez AI? Są ludzie którzy tego słuchają i to jeszcze łykają?
0
@BorzyKrzys wytłumacz bo ja też nie mam pojęcia o czym mówisz
0
@Bobo25 A potem prosto do najlepszej czwórki.
3
@Rust_Cohle i ten płomienny komentarz Borka. Swoją drogą chciałbym bardzo zobaczyć jego minę jak Polacy odpadną już z tą Walią lub Finlandia :D
Swoją drogą dla KS te mistrzostwa i udział w nich Polski to jedyna szansa na jakieś zyski w tym roku. Oj widać, że pali im się grunt.
0
@urbipl no przecież masz drugie ujecie które to tłumaczy
0
@maroon trzeba po prostu być alkoholikiem
0
@MysticCat każda drużyna z topu danej ligi pilnuje talenty z drużyn niżej notowanych.
Fakt jest taki, że Wirtz chciałby grać w Barcelonie ale obawiam się czy mamy na niego $
1
@maroon Myślę, że to zależy od zawodnika a nie od Bundesligi
6
@PIWOSZ89 Tak samo jak bramkarz przewiduje w którą stronę strzeli zawodnik po ułożeniu jego ciała
0
@ObiwanKenobi No dobrze, więc ewentualny potrącony będzie mógł dochodzić roszczeń w sądzie. Ewentualnie jego rodzina. Tak czy inaczej trzeba być jełopem by wyjść pod nadjeżdżający samochód
1
@Forsyth je**any ale żeruje na ludzkim strachu.
2
@bartas97 Nie to nie są po prostu filmiki. To są precyzyjnie zmanipulowane filmy często z odgórnie narzucona narracja pokazujące błędy tylko w jedną stronę. Co bardziej jest to po prostu nie fair bo tendencyjne filmy wypuszczane są zawsze przed spotkaniem z danym sędzia. To jest absurd i w każdej poważnej lidze real na coś takiego nie mógłby sobie pozwolić.
Także nie, nie normalizuj tej patologii. To NIE SĄ normalne filmiki.
0
@ObiwanKenobi Pokaż mi gdzie rolnicy mają pozwolenie na blokowanie dróg (krajowych, ekspresowych, wojewódzkich) No właśnie nie mają więc ta dyskusja jest bezcelowa bo nigdy nikt nikomu na coś tak skrajnie nieodpowiedzialnego nie pozwoli.
3
@ObiwanKenobi Jeśli zarejestruje legalne zgromadzenie, po czym wraz z grupą przyjaciół będę starał się zatrzymywać pojazdy ciężarowe to nadal reszta pozostaje bez zmian. To, że ktoś strajkuje to nie znaczy, że ma mandat do tego by komuś innemu utrudniać życie, zarabianie pieniądze czy na koniec co najważniejsze wpływa na jego bezpieczeństwo oraz dopuszczać się napaści. I to wszystko tylko z przekonania o swojej racji.
1
@Objectivo Ustawka to są mecze realu, to wygląda całkiem legitnie w porównaniu z nimi.