MysticCat
Dołączył/a: sierpień 2011
Puławy
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@mordini123 Łysy z Kombi to inny Łysy, aniżeli Łysy z Kombii
0
@Blantozaur 50 to w detalu jakbyś wziął 30g to cena spokojnie 35pln na ulicy
3
@Kgorecki2500 ważne aby były zachowane proporcje 30% łoju do 70% mięsa. Najlepiej sprawdzi się mięso z łopatki lub rostbefu. Antrykot bez dodatku łoju jest zbyt suchy.
Idealnie sprawdza się też tzw. świeca czyli mięśnie oddechowe przepony i okolic
4
@AmigoBlancos my nie dowiemy się za tydzień ile życia nam zostało dlatego z przyjemnością rozliczamy ronaldo za to jakim jest piłkarzem memem aktualnie. To chyba Ty powinieneś zająć się innymi sowimi problemami a nie siedzieć w Internecie na forum klubu piłkarskiego i bronić byłego piłkarza realu xD
1
@kcule14 ja zakupiłem 55’ LG G3 oled i jest kozacki
0
@AssisMoreira proszę dla Ciebie definicja z SJP
gargantuiczny «rubaszny, nadnaturalnie wielki i niezwykle żarłoczny»
0
@AssisMoreira Ale gargantuiczny znaczy ogromny, kolosalny, olbrzymi.
0
@AssisMoreira Gruzja miała gargantuiczne szanse na wygraną? Słucham? XD
4
@dAvi_2 Dokładnie, nadzoruje dwa zakłady mięsne w których pracują ludzie z Ameryki Południowej, Afryki, Azji. Wszyscy to bardzo dobrzy, pracowici ludzie. Dobrze się asymilują a nawet starają się mówić w naszym języku
3
@AmigoBlancos “Gdyby Bellingham nie ratował notorycznie Realu w pierwszej części sezonu to Barca byłaby mistrzem Hiszpanii” Barca byłaby też mistrzem gdyby nie “błędy” VAR :)
0
@tristan87 przecież on sie nie wypowiada w tym filmie :D
1
@Tasde u mnie w pracy jest sporo muzułmanów i mieliśmy problem z pilnowaniem krótko mówiąc ich higieny pracy. Pomogły dopiero ogłoszenia w których na obrazkach np. Śmiecący człowiek porównany jest do zdjęcia świni. Pomogło, jak ręką odjął. Okazuje się, że proste metody potrafią być skuteczne
0
@marcin62 niekoniecznie, może lewy jest jednym z tych zawodników którzy są wielcy w klubach ale nie dojeżdżają w reprezentacji. Zrzucanie wszystkiego na trenerów jest słabe.
1
Ależ to jest szczęście tej reprezentacji, że Lewandowski ma tą kontuzję, wreszcie grają jak drużyna.
0
@Stinger_ Oczywiście, że są tam na tyle głupi aby ryzykować. Właśnie o to chodzi, że to wszystko niepotrzebne ryzyko. Jedźmy bez niego i już, takie życie
0
@Stinger_ chłop naderwał mięsień dwugłowy i aktualna narracja o pauzowaniu w pierwszym meczu jest śmieszna. Nawet jak wybiegnie w drugim albo co najlepsze trzecim o honor meczu to skończy się to poważniejsza kontuzja.
3
@Guess dziurę w wieżowcu wyje****li ciekawe ile to go będzie kosztować, czy tam jego ubezpieczyciela
0
@Miszak byłem świadkiem tego pobicie przez kibiców legii, przykra sprawa :|
3
@tristan87 No jasne, jak coś jest niewygodne to pod płaszczykiem ochrony zwierząt najlepiej się tego pozbyć. Zieloni zadowoleni a to że hodowla przeniesiona zostanie do państw 3go świata gdzie te zwierzęta będą w wiele gorszych warunkach to już nie ich sprawa
0
@Michau98 cubarsi i lamine mają po 17 lat grają w jednym z czołowych europejskich klubów i do tego trzymają na barkach swoje formacje. Fati był objawieniem o którego bilo się pół Europy do czasu kontuzji. Więc ciężko to porównać z chłopakiem który gra w nawet nie innej lidze ale w totalnie innym świecie.
Co do transfmarkt to miałeś chyba na myśli, że te wyceny są zaniżane
4
@Adran360 ależ madrycka maszyna hajpująca swoich zawodników ruszyła pełną parą, u nas Lamine ciągnie zespół przez cały sezon ładni tak więcej mówi się o Endricku który nawet nie gra w Europie
2
@KamQiX na betclicku gra się bez podatku xD więc można próbować
0
@mekston trzymamy kciuki za Niemca
0
@Foton też poproszę Link
0
@DonCarletto Nie, ale zadając takie pytanie w kontrze do przedmówcy można zakładać, że masz odmienne zdanie.
@AlexDark00 Ja nie bronie tezy przedmówcy, po prostu zadałem pytanie w dyskusji.
0
@DonCarletto A skąd Ty wiesz, że się nadaje?
4
@Seledynowy jak oni mają więcej hajsu od połowy ekstraklasy aktualnie :D myślę że awans z 2 ligi rok po roku nie wziął się znikąd
0
@FcPortoFan1999 dziękuję w imieniu innych :D
0
@tristan87 dlaczego oddają im te koszulki? Jakie ma tło takie zachowanie?
0
@Masnymichael mam, polecam używam od 3 lat w warunkach ekstremalnych i bez zarzutu