MysticCat
Dołączył/a: sierpień 2011
Puławy
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kubix05 u mnie był Tulipan i Bratek
1
No to się dobrali, bo José Ramóna de la Fuente również nałogowo jara fajki :P
0
@DonAndresFCB i dalej hejtuja tak samo bo nie wszyscy lubia to samo
1
@tomek8756 siedzi na krześle w drugą stronę
16
@Faro kibice tutaj prostszych spraw nie rozumieją więc nie ma co wymagać, że wyłapią założenia taktyczne dla zawodnika wracającego po kontuzji xD
1
@agaFCB Wlasnie odpaliłem Webasto na jachcie bo stoję na wyspach na Śniardwach i jest „rześko” pierwsza noc z ogrzewaniem w tym sezonie
1
@NeroTFP1 ja jestem lek. wet i rozważam rozpoczęcie doktoratu aby mieć kontakt ze studentami
0
@LukaszFan jak nie masz nadwagi to przy 25 też się nie pocisz :)
1
@NeroTFP1 Zazdroszczę Ci bycia nauczycielem, to moje wielkie marzenie
1
@Kapitan hawk takie informacje szanuję. pozdrawiam
0
@maroon tak to prawda, jego już dojeżdża demencja
1
@VandaI ogólnie nie jestem wielkim graczem ale przyznam, że czekam na gta VI a tam ps5 pro pokaże już różnice :)
0
@KamQiX Nie mam innej konsoli więc bezsensem byłoby kupowanie zwykłej 5.
10
@GeneralXavi Kaczyński był beznadziejny ale na tego typa to aż się patrzeć nie da
0
No PS 5 Pro zamówienie w przedsprzedaży, zobaczymy czy Sony nie da dupy i rzeczywiście 6 listopada wyślą konsole xD
0
@Kazragore no ja też mam straszny ból dupy że nie zrobili w obecnych czasach dobrej gry żeglarskiej/pirackiej
1
@KamQiX istniał, istniał.
Edward Teach czyli Czarnobrody też istniał na prawdę
0
@Xxxbarca4ever no nie wiem, ja zawsze wybieram sobie angielski. Ale jeśli ktoś woli francuski to też spoko
0
@Xxxbarca4ever Polecam stream, a tam kulturalny i profesjonalny komentarz w języku angielskim :)
1
@kamyk_23 uczę się od Ciebie :)
2
@kamyk_23 rozmach to ma tusk i jego a’la putinowskie ustawianie urzędników państwowych przed kamerami.
1
@kstyko to lepiej sobie weź 15 w wersji pro niż zwykły 16. Jeśli używasz telefonu jak zwykły zjadacz chleba to ta 15 pro wystarczy Ci na najbliższe 5-6 lat spokojnie.
1
@kstyko jeśli iPhone to tylko w wersji pro. No i poza tym iPhone zjada wszystkie telefony które wymieniłeś
1
@Aragorn33 bo Baskowie mieli(i w sumie nadal mają) przeje**ne ze strony madrytu i rządu ogólnie. Też chcą autonomii jak Katalonia
0
@Gitarkafcb nie po to czekam na pro żeby kupować ps5 zwykłe.
@Pablozeusz Nie no nie szastam kasa ale 3500pln to też nie jest jakaś duża kwota żeby to przezywać. Na pewno nie kupię zwykłej bo konsole kupuje głównie z myślą o gta vi
0
Pytanie do ludzi którzy ogarniają rynek konsol do gier. 26 września rusza przedsprzedaż w np. Mediaexpert, data premiery to 7 listopada. Kupując to w przedsprzedaży mam pewność, że otrzymam ps w kilka dni po premierze czy ta przedsprzedaż tylko mnie wyżej klasyfikuje w kolejce którą i tak się wytworzy?
1
@BorzyKrzys a kto w tym rządzie ma pojęcie o czymkolwiek?
6
@barcelonaLM wyglądają te konferencje trochę groteskowo. Jakieś ustawione wywiady. Serio aż się przypomina to co Putin wyprawia. Jak powiedział @BorzyKrzys dobry car źli bojarzy.
0
@halfnolife byłem na własną rękę wielokrotnie ale ciężko na własną rękę o dobre bilety na clasico
0
@burixgm też się wybieram, najlepiej przebolec wyższy koszt i pojechać z weszło travel