0

@kubix05 u mnie był Tulipan i Bratek

1

No to się dobrali, bo José Ramóna de la Fuente również nałogowo jara fajki :P

0

@DonAndresFCB i dalej hejtuja tak samo bo nie wszyscy lubia to samo

1

@tomek8756 siedzi na krześle w drugą stronę

16

@Faro kibice tutaj prostszych spraw nie rozumieją więc nie ma co wymagać, że wyłapią założenia taktyczne dla zawodnika wracającego po kontuzji xD

1

@agaFCB Wlasnie odpaliłem Webasto na jachcie bo stoję na wyspach na Śniardwach i jest „rześko” pierwsza noc z ogrzewaniem w tym sezonie

1

@NeroTFP1 ja jestem lek. wet i rozważam rozpoczęcie doktoratu aby mieć kontakt ze studentami

0

@LukaszFan jak nie masz nadwagi to przy 25 też się nie pocisz :)

1

@NeroTFP1 Zazdroszczę Ci bycia nauczycielem, to moje wielkie marzenie

1

@Kapitan hawk takie informacje szanuję. pozdrawiam

0

@maroon tak to prawda, jego już dojeżdża demencja

1

@VandaI ogólnie nie jestem wielkim graczem ale przyznam, że czekam na gta VI a tam ps5 pro pokaże już różnice :)

0

@KamQiX Nie mam innej konsoli więc bezsensem byłoby kupowanie zwykłej 5.

10

@GeneralXavi Kaczyński był beznadziejny ale na tego typa to aż się patrzeć nie da

0

No PS 5 Pro zamówienie w przedsprzedaży, zobaczymy czy Sony nie da dupy i rzeczywiście 6 listopada wyślą konsole xD

0

@Kazragore no ja też mam straszny ból dupy że nie zrobili w obecnych czasach dobrej gry żeglarskiej/pirackiej

1

@KamQiX istniał, istniał.
Edward Teach czyli Czarnobrody też istniał na prawdę

0

@Xxxbarca4ever no nie wiem, ja zawsze wybieram sobie angielski. Ale jeśli ktoś woli francuski to też spoko

0

@Xxxbarca4ever Polecam stream, a tam kulturalny i profesjonalny komentarz w języku angielskim :)

1

@kamyk_23 uczę się od Ciebie :)

2

@kamyk_23 rozmach to ma tusk i jego a’la putinowskie ustawianie urzędników państwowych przed kamerami.

1

@kstyko to lepiej sobie weź 15 w wersji pro niż zwykły 16. Jeśli używasz telefonu jak zwykły zjadacz chleba to ta 15 pro wystarczy Ci na najbliższe 5-6 lat spokojnie.

1

@kstyko jeśli iPhone to tylko w wersji pro. No i poza tym iPhone zjada wszystkie telefony które wymieniłeś

1

@Aragorn33 bo Baskowie mieli(i w sumie nadal mają) przeje**ne ze strony madrytu i rządu ogólnie. Też chcą autonomii jak Katalonia

0

@Gitarkafcb nie po to czekam na pro żeby kupować ps5 zwykłe.
@Pablozeusz Nie no nie szastam kasa ale 3500pln to też nie jest jakaś duża kwota żeby to przezywać. Na pewno nie kupię zwykłej bo konsole kupuje głównie z myślą o gta vi

0

Pytanie do ludzi którzy ogarniają rynek konsol do gier. 26 września rusza przedsprzedaż w np. Mediaexpert, data premiery to 7 listopada. Kupując to w przedsprzedaży mam pewność, że otrzymam ps w kilka dni po premierze czy ta przedsprzedaż tylko mnie wyżej klasyfikuje w kolejce którą i tak się wytworzy?

1

@BorzyKrzys a kto w tym rządzie ma pojęcie o czymkolwiek?

6

@barcelonaLM wyglądają te konferencje trochę groteskowo. Jakieś ustawione wywiady. Serio aż się przypomina to co Putin wyprawia. Jak powiedział @BorzyKrzys dobry car źli bojarzy.

0

@halfnolife byłem na własną rękę wielokrotnie ale ciężko na własną rękę o dobre bilety na clasico

0

@burixgm też się wybieram, najlepiej przebolec wyższy koszt i pojechać z weszło travel

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?